Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1235240, vloženo 29.05.2024 14:03:44 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Ošklivost je rozsudek smrti
Člověk, který se narodí ošklivý, zažije v životě jenom peklo. V nejlepším případě bude neviditelný, v horším případě bude šikanován, ponižován. Vy, kteří tvoříte tuto společnost, jste se sebou spokojení? Jste spokojení s tím, jak se chováte k ošklivým lidem? Jste spokojení s tím, že jste jenom prázdné povrchní schránky, které se nedokážou podívat dál než na povrch? Pro mě nejste víc, jak zvířata, které ovládají pudy. 100% tady dostanu hate, pravda se těžko poslouchá a nevěřím, že tady jsou inteligentní lidi schopní zamyšlení.
 Mucednik Muž24  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
31.05.2024 01:13:56
Jo a taky je pekelně zazobanej.
 singlemen Muž38 Kategorie
31.05.2024 01:10:24
Mladý Klaus má sexy mozek. Jinak by ten krampusák neměl sanci.
 singlemen Muž38 Kategorie
30.05.2024 11:27:57
>asi takto
Cituji: "Protože žena nemá jak a čím muže znásilnit."

Asi ti unikly nové definice znásilnění.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
30.05.2024 11:27:34
>životbezkrásy
Cituji: "skoro si přeji, aby za tím bylo to, že bůh ví, že je tu přelidněno a chce tu nechat jen ty idioty, aby teda nakonec zjistili, že jsou sice krásní ale úplně tupí a nezvládnou nic. Pak si lidi uvědomí ty pravé hodnoty"

Když je někdo totální idiot, tak jak si asi něco uvědomí? Nijak. Dopadne to jak ve Skleníku od Aldisse. Nebo na Planetě opic. Veškeré tvé pravé hodnoty budou dávno ztraceny v čase.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
29.05.2024 20:34:26
Zkus se na to zeptat Klause mladšího
 Loca Loca Žena98 Kategorie
29.05.2024 19:04:53
Chápu tvou negativní energii.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
29.05.2024 17:13:34
Ošklivost je příležitost stát se něčím lepším jak jí uchopíš je jen na tobě.
 Firbl Muž36 Kategorie
29.05.2024 16:23:10
Asi to má symbolizovat jakože jsme degentní - že nastala nějaká mutace, poškození genů... nicméně je to asi dost teoretické. Vtip je v tom, že dřív se podařilo napárovat a rozmnožit i ošklivým lidem (např. mnoho starších lidí by s jejich křivostí zubů dnes nemělo vůbec šanci). Takže vpodstatě jsme zdědili různé vizuální "odchylky od dnešního ideálu krásy", na který se v minulosti moc nehledělo. Je v tom i dost propagandy apod., to je zas už do globální politiky apod...

Na druhou stranu moc nevěřím na stesky krásných mužů, že je ženy obtěžují - ono by stačilo trochu zanedbat účes, oblíct si sepraný hadry a aspoň v dnešní době by nebyl zájem najednou ani o ně, vzhledem k tomu jak vysoké jsou dnes nároky.

U žen je to trochu jinak - tam by pomohla k nezájmu asi jeom obezita, ale to asi za to nestojí..
 Tak ano
29.05.2024 16:21:53
To mi tak pripomelo. Nevite nekdo kam zmizel HonzazBrna?

Vy dva byste urcite dobre pokecali, ale chapu, nemas to lehky. Jenom nevim nas, ja se k osklivym lidem chovam uplne normalne. Zmen mesto, zemi nebo svoji socialni skupinu jestli se citis pod tlakem okoli. Hledej lidi jako ty, vrana k vrane seda.
Co vic chces slyset? Chces politovat? Ano, mas to hrozny a nikdo bychom nechtel byt v tve kuzi. Je ti lip? Neni.
 Jentakokolo
29.05.2024 16:14:05
asi takto:
Je to nechutné a je mi líto, že sis tím musel projít. Nedávno jsem četl zpověď ženy, která propíchla kondom, aby si udělala dítě s týpkem, který samozřejmě dítě nechtěl. Ovšem kdyby to bylo opačně, tak je to nelegální a on je predátor :) I přesto, že se jako atraktivní člověk pravděpodobně setkáš s obtěžováním, to je největší privilegium, které můžeš v životě mít. Stačí si otevřít instagram a vidíš, kolik těch influencerů milionářů je ošklivých. Stačí, že vyfotí svoji hezkou tvářičku a nemusí už do konce života pracovat. Neříkám, že to je tak easy a všichni hezcí lidi uspějou, ale víš, kam tím mířím. Na druhou stranu je to chyba lidí, že cení vzhled a ne např. inteligenci. Ale to tak bylo vždycky, nedávno jsem byl v Římě a viděl všechny ty krásné sochy, musí to být zakodované v DNA, protože si to nedokážu jinak vysvětlit, proč by měla mít krása až takovou hodnotu. Je tady nějaké biolog, který mi to vysvětlí? Četl jsem, že krása má symbolizovat zdraví, ale podlě mě je to bullshit, proč by nesymetrie měla symbolizovat špatné geny??
Smajlík  Mucednik
29.05.2024 16:11:33
Chci jen říct, že život sám o sobě je rozsudek smrti.

Spíše asi máš na mysli to, že vyhyne tvůj genom.
Smajlík  džínový žaket
29.05.2024 16:06:14
Mucednik: Zkus se nějak obrnit. Že je sociálně hloupá a neví, že určité věci se neříkají nahlas, i kdyby si to myslela, tak to je přece její vizitka. Tak třeba ošklivý jsi a nelíbíš se holkám. Ale to neznamená, že ošklivý jsi jako člověk. Já vím, že je to k ničemu, protože tenhle svět je celej pofidérní. Ale tak to nezměníme bohužel no. Já nejsem věřící, ale skoro si přeji, aby za tím bylo to, že bůh ví, že je tu přelidněno a chce tu nechat jen ty idioty, aby teda nakonec zjistili, že jsou sice krásní ale úplně tupí a nezvládnou nic. Pak si lidi uvědomí ty pravé hodnoty a zas se změní pohled na to, kdo je atraktivní a kdo ne. A nebo najdou způsob jak fungovat a už se budou rodit jen samí krásní lidé, v obou případech jsme asi fakt mučedníci. A sem si můžem jen přijít postesknout. Protože nikdo nechce být sám. Ale potkat někoho normálního je dnes nemožné....
 životbezkrásy
29.05.2024 15:47:05
asi takto : no to je zas durhý extrém - holt rozdíly mezi lidma jsou velký

A je taky zajímavý, že skutečně když seš ošklivej, tak s můžeš dosítky let pohybovat v ženských kolektivech a nic takovýho se ti fakt nestane (i když na žádné alkoholické večírky jsem nikdy nechodil)

Odmítat jsem taky žádnou opravdu nikdy nemusel.

Tak asi jsem skutečně hodně ošklivej
Smajlík  Tak ano
29.05.2024 15:36:41
Oprava: Protože žena nemá jak a čím muže znásilnit.
 asi takto
29.05.2024 15:34:03
Atraktivní, přitažlivý člověk zase v průběhu života zažije obtěžování. Aspoň mně se to několikrát přihodilo a nebylo to příjemné. Méně atraktivní, nebo neatraktivní tohle nemusí řešit. Nemusí odmítat. Nemusí vysvětlovat, proč nechce. Když mu nikdo ani nabídky nedává, nebo ho k ničemu netlačí. Ti, co jsou pohlední, tak jsou terčem nevybíravých nabídek. Mně některé ženy dělaly dost problémy a dvě se i mstily, když jsem je přitom slušně odmítl. Obě dvě byly ve vedoucích funkcích. Dominy. Tlusté. A starší než já. Některé i o dost starší. A zažil jsem i osahávání v rozkroku apod. Ty fyzické výpady dělaly hlavně, když byly opilé. Na večírku, oslavě apod. No ze dvou pracovišť jsem kvůli tomu musel odejít, takže to nepovažuji za bagatelní problém. Je to problém. Jenže u mužů se to neřeší. Protože žena jak a čím muže znásilnit. Pochopitelně jsem byl silnější a žádná mě nepřeprala. Já jsem se ani nepral. Prostě jsem se z takové akce zvedl, když to bylo neúnosné a odjel domů. Ale jak říkám, některé se pak mstily. To jsem byl mladík. 20 let, dělo se mi to tak do 34 let. Dneska mám v mých 52 letech absolutní klid. Už jsem zestárnul a atraktivita hodně poklesla. Takže vidím výhodu v tom, že je fajn svým vzhledem už nikoho nelákat a mít klid od dotěrných nabídek.
 asi takto
29.05.2024 15:32:15
Můžeš být fakt ošklivý - nemyslim tlustý, to se dá řešit - a pravda je, že si na první pohled lidi budou říkat: "Ten je fakt okšlivej". Aspoň většina lidí. Prostě to tak je a nedá se s tím dělat nic jinýho, než to akceptovat. Můžeš třeba chodit do posilky a mít dobrý tělo, ale obličej ti to moc nespraví. Často ale tenhle první dojem může upozadit druhý, a to ten, že máš dobrou osobnost, jseš pozitivní a umíš ostatní lidi bavit a sám se smát. A nad tím, jak vypadáš, v duchu mávnout rukou. Určitě bys pak měl možnost najít si nějakou přítelkyni, která je na tom třeba podobně, a stydí se, když iniciuješ, než kdyby ses v tom, jak vypadáš, pytlal. Chtít ale nějakou krásku, no to je pak asi o štěstí a ty šance jsou pravda podstatně nižší, než když by ses třeba zajímal o holku, co je na tom jako ty.

Lidi tu říkaj, že se to dá taky řešit penězma, ale to určitě ne. Jak tu někdo píše, kdybys byl hnusnej programátor z vlhkýho sklepa a posílal statisícový faktury, moc ti to s holkama a obecně sociálně nepomůže. Při nejlepším si koupíš nějakou eskortu, nebo tě nějaká holka pěkně oškube. Peníze určo nejsou řešení.

Zapracuj na povaze, na postoji k sobě a k životu. Najdi si koníčky, a časem se to tvoje přesvědčení, že seš hnusák, v mysli upozadí, a nebude tě tolik srát a ovlivňovat. Objektivně furt budeš ošklivej, ale v duchu budeš sympaťák a borec, a ostatní to na druhý dojem budou respektovat.

Navíc ošklivý lidi mají výhodu, že vědí, že když se s nima někdo baví, tak to není kvůli tomu, jak vypadaj
 JduSiVycistitZuby
29.05.2024 15:30:01
Celý život posloucháš, jak jsi ošklivý, jsi odmítán, lidi se ti posmívají, lidi se k tobě chovají, jak k hovnu za něco, co sis nevybral? Proč bych nemohl vinit společnost? Koho teda mám vinit, když ne společnost? Svoje rodiče? Mám být lepší jak společnost? Proč?
Smajlík  Mucednik
29.05.2024 15:19:45
životbezkrásy: Nikdy jsem od ženy neslyšel konkrétní důvod, proč mě odmítla. A to není jenom u žen, lidi prostě nejsou upřímní. Zkušeností mám víc, jenom poslední dobou jsem si to uvědomil, jak na tom jsem. Pokud jsi opravdu ošklivá, musíš jich mít taky spoustu? Já jsem např. slyšel od jedné holky na akci, že vypadám jak opice :)) cením její upřímnost.
Smajlík  Mucednik
29.05.2024 15:14:32
Protože my hezcí nikdy neumřem, tak to prostě je.
Smajlík  Van Generator Muž30 Kategorie
29.05.2024 15:02:44
To mi připomnělo:

https://youtu.be/-hTyZNgbYdk?si=00t19nXDjPozjiwB
Smajlík  Brad Pitt
29.05.2024 15:00:41
Na mě třeba chrochtali cizí výrostci, jakože mám prasečí hubu. Dnes se tomu směju, ale v ten moment je to celkem sugestivní prozřejní, jak se věci mají
Smajlík  Tak ano
29.05.2024 14:55:55
Mucednik: S těmi prodavačkami to trochu přeháníš možná ne? Někdy nám stačí málo špatných zkušeností a vidíme je pak všude, když to začneme říkat nahlas, tak tomu nakonec i uvěříme.

Odmítl tě kvůli vzhledu někdo přímo slovně?
 životbezkrásy
29.05.2024 14:54:41
Tady na té stránce je tohle téma starý jako lidstvo samo, jak se říká.

Stejně dostaneš vždy úplně stejný odpovědi typu:

"od určitýho věku si za svůj ksicht může každý sám" (ve smyslu - odráží se tam tvůj charakter)

"znám týpka co má úspěch u žen a je ošklivej"

"podívej na mladýho Klause"

"musíš si najít nějakou, které na vzhledu nezáleží"

"musíš snížit nároky"

"určitě čekáš až ti na dveře zaklepe nějaká modelka"

"vybíráš si jenom ty největší krasavice a obyčejné ženy ti nejsou dost dobrý"

"určitě děláš něco špatně"

"vyzařuje z tebe zoufalost, přestaň hledat a nějaká se najde sama"

"jsi nadržené prase, když ti chybí sex"

"nezajímáš se ve skutečnosti o ženy, jde ti jen o sex"

"zkoušíš to na každou, a ony to poznají"

"jsi moc pasivní, nikam nechodíš, nic nezkoušíš"

"jsi socka, kecáš že jsi jsi jinak úspěšný - to bys přece nějakou ženskou měl"

"máš špatné politické názory"
Smajlík  Tak ano
29.05.2024 14:52:40
Těžko soudit, když nevíme, jak vypadáš. Né vždy je to tak špatné, jak se zdá být. V dnešní době je to hodně o tom, že každá holka má na každém prstu dalších 5 nápadníků a tak se jejich nároky drasticky zvyšují (ačkoliv ony samy nestojí za nic). Takže ztratí zájem i přes to, že jsi průměrně vypadající.
 Nadčlověk a polobůh Muž27 Kategorie
29.05.2024 14:52:27
Mucednik: A proto bys měl kašlat na tohle dopisování a sejít se na živo. Fotky strašně zkreslují. Teda ne vždycky. Ale většinou jo. A proto je lepší mít možnost zanechat dojem osobně. Ale někdo to tak prostě má. Charisma prosákne i přes foto a někdo to štěstí nemá a musí se víc snažit udělat dojem. Vinit druhé můžeš. Ale šťastnější nebudeš a nijak ti to nepomůže. Ale já osobně nemám co říkat, sama se neumím smířit se svým vzhledem a to i bez odmítnutí druhých. Lítostivé pohledy taky nejsou zrovna moc obohacující....A nebo to jen máme v hlavě a nebo nám není dopřáno a máme se prostě jen smířit, že lepší to nebude. Vinit společnost nemá význam. Chceš něčí pozornost, ale zároveň jimi pohrdáš. Tyhle věci nejdou vynutit. Pokud je za tím stesk a pocit osamocení, dá se to pochopit. Ale jak to sklouzne do pohrdání, pocitu křivdy atd., tak to člověka (možná paradoxně) zošklivý ještě víc...
 životbezkrásy
29.05.2024 14:50:09
Mucednik: kup nobl kvádro na míru, novej předraženej auťák a vystav ,,svoje peří".
Jak má baba poznat, že s tebou jí čeká zlatá klec, když chodíš v teplákách a jezdíš dvojkovou oktávkou?
 Cotenezabijetoteposi
29.05.2024 14:46:54
Za mě jediná nedestruktivní možnost je se co nejvíc asi odizolovat od těch nepřívětivých lidí - a pokud nenajdeš vůbec nikoho přívětivého, tak se stát takovým "poustevníkem" - ono to člověka do toho tak nějak zažene - asi to je nějaký osud nebo co.
 Tak ano
29.05.2024 14:44:18
Jentakokolo: Jak mi vysvětlíš moje zkušenosti? Další věc je, že prodavačky v obchodě se na mě ani nedokážou podívat, nikdy nenavážou oční kontakt. Prostě peklo, jsem pro ně jenom kus hovna pokud se jim nelíbím.
Smajlík  Mucednik
29.05.2024 14:42:41
Vzhled = osobnost

Taky mně to tak připadá. Navíc bych jetě přidal Vzhled = inteligence, Vzhled = charakter, atd.

Dále třeba: jsi ošklivý = smrdíš, jsi ošklivý = jsi nezajímavý, jsi šklivý = jsi trapný atd. atd.

Ale jestli ti je 24, tak máš ještě nějakou šanci. Až ti bude pomalu 2x tolik jako mně, tak už to asi lepší nebude.
Smajlík  Tak ano
29.05.2024 14:42:30
Svitavská ulice on:

Druhý druh vzhledové ošklivosti je takový, který si člověk způsobuje právě svou úmyslnou nepřirozeností, zvířátkovitostí, pudovostí.

Můžeš to trochu rozvést? Zkonkretizovat víc? Třeba na příkladu.
 procresimblbosti
29.05.2024 14:41:44
Když si píšu s nějakou holkou, přijde na to, že mě požádá o fotku obličeje. A vždycky když ji tu fotku pošlu, přestane odepisovat. Pochopím když se to stane jednou, dvakrát, každý má nějaké preference. Ovšem pokud se to děje vždycky, znamená to, že mám objektivně ošklivý obličej. Nikoho nezajímá, že je člověk např. inteligentní. Vzhled je na prvním místě, to nikdo nemůže popřít. Dle mého názoru nemá cenu žít, pokud je člověk ošklivý, je to ta největší nevýhoda ze všech.
Smajlík  Mucednik
29.05.2024 14:41:21
Znam mnoho osklivych muzu i zen, co maji sve protejsky.
Nekteri, nedisponuji ani zadnymi velkymi majetky.

Takze to celou tvoji teorii posila do zachodu.
 Jentakokolo
29.05.2024 14:40:04
Ano být šeredný a úspěšný pracháč je jedna cesta jak mít i pěknou holku.
Druhá možnost je být prostě akční a zábavný.
Když se s tebou nebudou holky nudit, tak i ta ošklivost se dá přehlídnout.
Kolik je třeba šeredných celebrit nebo politiků, kteří vždy pěkný holky mají.
Ale když jsi jen šeredný zoufalec, který pro svůj lepší život nechce nic udělat, tak to dopadne jak tu píšeš!!
Smajlík  Čitatel
29.05.2024 14:35:15
Jsem v pozici, kterou popisuješ a stejně to žádné není dost. Ano, nedisponuju BMW a ani nechodím v obleku, je opravdu v tomto problém? Dále jsem vysoký, cvičím už taky nějakou dobu a stejně mě všechny odmítají, ve společnosti jsem neviditelný. Logicky potom zbývá už jenom vzhled. A než na mě vytáhnete osobnost, jak může někdo zjistit, jakou mám osobnost, když ze mě nevypadne ani slovo? :D Vzhled = osobnost. Reálně nikoho nezajímá osobnost pokud nedosahuješ jeho standardu.
Smajlík  Mucednik
29.05.2024 14:22:54
Mucednik: v pubertě možná, ale pokud se naučíš třeba špičkově programovat ze svýho vlhkýho sklepa a budeš firmám posílat statisícový faktury, tak věř tomu, že klíče od novýho BMW, nóbl oblek a švýcarský hodinky obměkčí mnohá dívčí srdce.
Smajlík  Cotenezabijetoteposi
29.05.2024 14:09:26
Jsou dva druhy vzhledové ošklivosti (tj. vzhledu obličeje).
První je takový, za který ten člověk nemůže. K takovým lidem se snažím chovat ohleduplně. Věřím, že mezi tyto lidi patříš i ty.
Druhý druh vzhledové ošklivosti je takový, který si člověk způsobuje právě svou úmyslnou nepřirozeností, zvířátkovitostí, pudovostí. Lidé, kteří jsou vzhledově oškliví tímto způsobem, jsou buď promiskuitní nebo si vyberou partnera, kterého nemají rádi. Nevidím důvod být k takovým lidem ohleduplný.

Tj. ten, kdo je zvíře ovládané pudy, z principu nikdy nemůže mít hezký obličej.
 Svitavská ulice onPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč