Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1235226, vloženo 29.05.2024 08:59:04 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Stíhalí jste ve škole?
Stíhali jste splnit všechny úkoly v písemce před koncem časového limitu? Stíhali jste si opsat poznámky z tabule, než to smazali? Já s tím měl na základní škole obrovský problém, a k napsání tohoto tématu mě přimělo tehdejší tvrzení učitelů, kdy strašili: na SŠ na to budete mít ještě méně času a na VŠ už vůbec ne! Jaká byla realita? Písemky, které jsem na ZŠ zoufale nestíhal a sbírali mi je rozepsané, jsem na SŠ dopsal vždy tak akorát, když doběhla časomíra. No a na VŠ to byla vyloženě legrace, odevzdával jsem klidně půl hodiny před vypršením termínu. Jaké jsou vaše zkušenosti? :)
 Nechci vymýšlet nick Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.05.2024 16:41:18
Záleželo na předmětu.
Na základní škole byla pětiminutovka z matematiky každou hodinu kromě pátku - 2 příklady. Na střední nám dali o příklad navíc a čas celou hodinu. Kdyby na střední pokračovali ve stejném tempu, nejspíš by se toho stihlo více.

VŠ pro mě byl velký skok. Přednášky a cvičení byli v rychlém tempu. Ale zkoušky, až na pár výjimek jako pružnost pevnost, nebylo problém stíhat, naopak bylo většinou dost času navíc.

Největší problém, jak na střední, tak na VŠ pro mě bylo vypracování závěrečné práce (maturitní / bakalářská / diplomová). Pokaždé mi to hrozně trvalo, neuměl jsem se rozhodovat, upravoval jsem každou větu několikrát, nevěděl jsem jak na to správně jít a pak jsem na konci nestíhal.
 Jackie Stewart Muž25 Kategorie
29.05.2024 16:35:54
Sotva jsem stíhal si dělat poznámky. Na vnímání toho, co se děje, nebyl čas. Na druhou stranu jsem se na nic vyjma jazyků neučil (na ty jsem holt totálně levej) a zvládal jsem to na dvojky, max občas nějaká ta trojka. Anglina i němčina vytrvale za 4.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
29.05.2024 15:20:29
Co písemky.. Na průmce matikář, oddrmolil deset stránek z učebnice za deset minut. Byl jsem tak dva roky pozadu.. No, nějak to dopadlo, nebyl to maturitní předmět.
 trtkalkrtka
29.05.2024 14:25:01
Já jsem vždycky stíhala. Ale na druhém stupni mi přišlo zbytečné, že si něco musíme zapisovat, když nám to mohli vytisknout. Třeba by se stihlo více látky, mohli nám pustit nějaké video.... jen zemepisařka občas tiskla:)
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
29.05.2024 14:00:13
Nestíhal jsem písemky, nikdy. Už nedokážu dobře rozlišit ZŠ a SŠ, protože to je dávno - ale to nestíhání si pamatuju dodnes.
Na VŠ si na žádné problémy s nestíháním nepamatuju. Kromě samozřejmě učení se na zkoušku poslední večer, ale za to jsem si mohl sám, že jsem nezačal dřív.
 bilej tygr Muž73 Kategorie
29.05.2024 13:28:50
Ještě bych teda upřesnila, že ZŠ si nepamatuju.
 Veela Žena35 Kategorie
29.05.2024 13:27:57
V tomhle stejná, na gymplu se odevzdávaly písemky dřív, než jsem si stihla přečíst zadání a taky jsem poslouchala to samé, na výšce jsem měla úplně normální čas na napsání písemky a neměla jsem s tím problém. Když jsme v prváku psali v lineární algebře písemku na každém cvičení, musela jsem se soustředit a sem tam jsem něco nestihla, ve všech ostatních předmětech jsem měla času, kolik jsem potřebovala, nikdo na čas nijak netlačil, naopak. Každého zajímalo jen, co umím, ne jestli to dokážu vyplnit do dvou minut.
 Veela Žena35 Kategorie
29.05.2024 12:28:17
Jo, začínal jsem na Bf "stodevítkách" a pak jsem přešel na Focke-Wulf 190 (krásný stroje). Končil jsem na Me-262. To už bylo něco z jinýho světa.
Zvolil sis správně chlapče!
Smajlík  Adolf Galland
29.05.2024 11:16:52
Je to o lidech ..
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
29.05.2024 09:39:13
Jak co a jak kdy :)

Spíš mi vždy připadalo a připadá, i když vidím, co se musí učit syn, že většina objemu informací je nepodstatná. A jen zdržuje od skutečných vědomostí a hodnot.

Komu z Vás ve škole řekli, že nejdůležitější na světě je, aby z člověka vyrostl SLUŠNÝ člověk?!?!?


Znám osobně "čuňata" se samými jedničkami i propadlíky. A kolikrát Ti propadlíci si s tím životem umí PORADIT lépe!?!?!

Svět je plný paradoxů :) Ale já byla holka, tak těm se píše o něco rychleji. Za to neumím číst v mapách. Osobně preferuji 3D mapy. To je jiné kafe. S tím určitě taky přišla nějaká holka :)

Nic ve zlém kluci :)
 taky názor
29.05.2024 09:31:56
Jo stíhal, stačilo si to psat podle sebe, písemky když jsem věděl tak jo, když jsem nevěděl co tak logicky jsem to ,,nestihl" ale přitom jsem se na to akorát vyflakl
 Ladinac 123 Muž20 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč