Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1235225, vloženo 29.05.2024 08:44:31 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Kocourkov
V Evropě (EU) jsme snížili o třetinu emise oxidu uhličitého. A to tím, že jsem výrobu, která produkovala hodně emisí, zavřeli. Jenže ty produkty, výrobky se na této planetě vyrábějí stále, ale jinde. Výroba se přestěhovala do Indonésie, Číny, Indie. A pak ty výrobky sem dovážíme loděmi. V Asii emise stoupají a ještě přibydou další emise za dopravu diesel loděmi z Asie zpátky do Evropy. Přicházíme o prac. místa, přicházíme o průmysl, abychom se srdnatě bili v prsa, jak jsme zatočili u nás s emisemi, ale celoplanetárně emise stoupnou, protože v Asii se to vyrábí s nižšími standardy a normami, takže tam to více čmoudí a ještě vzniknou další emise za převoz do Evropy. Já nevím, jsou fakt v EU tak hloupí? Neměl by jim někdo říct, že planeta je jen jedna, i atmosféra je jen jedna a že existuje proudění větru a že svým ideologickým krokem zvyšují emise celkově místo aby je snížili?
 jako holubičky Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.05.2024 13:30:55
>fimísek
To není pravda. Mám tričko s nápisem "Za všechno můžu já" a jako nadnárodní monopol z USA se rozhodně necítím.

P.S. - To tričko také není z USA.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
29.05.2024 11:46:12
Jasně, že ty klimatické šílenosti jsou blbost. Ale čemu se divíš? V EU sedí ti, co by doma už nedostali šanci. A kromě toho tam zřejmě probíhá soutěž o nejpitomější nápad. Všechno, co píšeš je pravda. Komu to prospívá? Kdo z toho má prospěch? Je přece jasné - nadnárodní monopoly řízené z USA. Za každým průšvihem ve světě, ať už jde o cokoliv, hledej vždy a jenom USA!!!
 fimísek
29.05.2024 11:29:22
Ježek second edition: frkni reklamu na zpovědnici a jsi za vodou :-)
 Alda
29.05.2024 11:13:02
Asi začnu prodávat alobalové čepičky.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
29.05.2024 10:41:06
jako holubičky: souhlasím se vším!!

Ta větev, která je čím dál tenčí a tenčí je naprosto zřetelná. Myslím si, že to není náhoda :(

Otázka je, komu to vše hraje do karet???

Ale spousta lidí to vnímá jen jako konspirační teorii. Osobně říkám, že je dobré chodit na zmrzlinu a do kina, dokud to jde!!!!!!

Svět nikdy nebyl Rajská zahrada. A bojím se, že ani nikdy nebude. Beru to tu jako výcvikový tábor pro duše........... Ale to by byla jiná diskuze :)

Zajímavé téma. A zdravý názor :)

Kdo se zbavuje zemědělství, průmyslu nebo radosti ze života, tím, že nutím lidi dřít ve školách nebo v zaměstnání jako "soumary", sám sobě pod zadkem podřezává tu "pomyslnou" větev!!!
 taky názor
29.05.2024 10:03:18
Aldo, je vidět, že to máš jako něco ve smyslu náboženské víry. Nedokážeš použít selský rozum. Spíše chceš věřit na ideály. V Asii se vyrábí opravdu s nižšími ekologickými standardy. Já jsem sice osobně v Číně nebyl, ale sleduji české a slovenské youtubery, kteří natáčejí videa z Asie a vidím tam často smogovou situaci. Takže emise se produkují. To samé Indie. A každou dopravou sem ty emise zvyšujeme. Byl nerozum tu výrobu převádět do Asie. A když už, tak jen něco. Podívej, dneska je tu hrozba vojenského konfliktu. Z čeho si vyrobíme tank, když zlikvidujeme i hutnictví, strojírenství v Evropě? Vy, co jste ideově progresivisti, obvykle nesnášíte Rusko a chcete s ním válčit. Čím chcete válčit, když zlikvidujete průmysl? Budete dovážet tanky z Indie a Číny? Ať nám to tam vyrobí?

Aldo, už jsme se tady o tom kdysi bavili. Je rozdíl, z čeho se HDP tvořeno. Zda jen ze služeb nebo i z průmyslu a zemědělství. Kdo je rozumný, ten si zachová jak zemědělství, tak průmysl. Hele, v případě krize je obrovská výhoda mít svoje zemědělství a být jako stát soběstačný, a to samé v průmyslu. Aspoň ty hlavní komodity a strategické odvětví. Další bonus je - že dáváš práci obyvatelstvu.

Evropa si pod sebou řeže větev. A kdo za to může? Jednak ti utopističtí a naivní politici, a také média. Většina médií bohužel jede také tyto nesmysly. Jak tu psal Pajdiko, možná je v tom záměr. Záměr pádu Evropy. Už jen když se podívám na podíl HDP Evropy vůči celému světu. Kdysi to to byla třetina světového HDP. Dneska už jen kolem 10%. Padáme stále dolů.
 jako holubičky
29.05.2024 09:41:32
Green deal v EÚ není agenda na snížení emisí CO2. To je jasné i přůměrně vzdělanému člověku, který logickým a selským rozumem lehce překoukne, že je to nesmysl. Třeba si položit otázku, co za tím vlastně je, co za tím elity při moci chystají, proč.
Nejeden pohled nebo názor je takovej, že v skutečnosti jde o ekonomickej pád Evropy, který spolu se s řízenou migrací do EU z Afriky nebo Asie vyvolá sociální nepokoje a v konečném stádiu rozpad států. Proč? Protože pak by lehce společnost přijala nějaké nové řešení (předem nachystané těmi zhora), no za strašlivou cenu zotročení obyvatelů Evropy. Taky je snaha vládnoucích kruhů na planetě oslabit a eliminovat bílou rasu, protože ta je geneticky vzpurná a nenechá se jenom tak ovládat jak třeba žlutá nebo černá rasa. Chtějí formou LGBT, feminismem chemií v potravě nebo pití, školním systémem a dalšími metódami rozbít kruh rodiny bílého člověka, úplně eliminovat porodnost.
 Pajdiko
29.05.2024 09:12:57
jako holubičky: zavádějí se uhlíkové daně na dovoz. Země co sem budou chtít dovážet budou mít buď kontrolovanou eko výrobu nebo budo budou muset vyrábět zde. Omezení závislosti na EU zemích je na intenzivním pořadu dne od předsednictví Španělska. V energetice se bere zpátečka.

Znečištění atmosféry: jedna věc je celkové znečištění, druhá znečištění lokální, na ulici přímo z výfuků aut, komínů kde se paálí kdo ví co a továrny při inverzi. Pro zajímavost, Čína vynakládá na zelenou energetiku v přepočtu na obyvatele tolik co my a v EV jsou dále než my. Bezemisní lodě se již staví, počítá se to do ESG což je alfa omega velkých korporátů.

Věděl jsi, že v Africe vaření na ohni vyprodukuje tolik emisí jako celá lodňí a letacká doprava? Bude se zavádět plyn.

Jo, je to blbé, pomalé, ale něco se děje. Chce se to více zajímat a budeš vědět.
 AldaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč