Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1235214, vloženo 28.05.2024 21:35:24 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Mě zajímá pohled druhých
Jak byste chápali, když vám někdo řekne svým způsobem, že vlastně stojíte za houby (zkrácená verze), ale zároveň, že pro vás ten člověk má slabost? Vím, jak to chápu já, ale zajímá mě jak si to interpretují i jiní lidé. Jestli to někdo vidí třeba podobně, nebo jsem úplně mimo. Chci ještě napsat, že já to od této osoby vnímám jako jakousi "divnou" charitu, že má ta osoba zřejmě dojem, že mi dělá laskavost, což já osobně si teda fakt nemyslím.
 procresimblbosti Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.05.2024 17:09:31
procresimblbosti: Proč falešně ? neschopně ok to bych chápal ale tam se dá mnoho změnit. Stejnak jako se s trochou snahy dají zlepšit vztahy na pracovišti minimálně na neutrální rovinu.

Těžko soudit ale to si budeš muset odkomunikovat nebo vyřešit ty já bych to musel vidět a slyšet.
Těch možností a variant je fakt habakuk.
Mě to co ti řekl přijde z tvého podání jako blbej vtip alá všechno špatně ale sem línej to řešit tak si tu pracuj dál. On taky nebude dobrej komunikátor co ?
 Firbl Muž36 Kategorie
29.05.2024 15:57:30
Firbl: Já si kvůli tomu ale připadám falešně. Ten stejný člověk mi řekl, že jsem nezapadla do kolektivu, jestli nechci hledat jinou práci a že on je líný za mě hledat náhradu. Tak fakt nevím, jakou slabost pro mě může mít...podle mě si to odporuje.
 procresimblbosti
29.05.2024 15:38:38
procresimblbosti: jenže i ta megera je jen megerou z mého pohledu u jiných lidí může všechno sednout drby a nadávání budou brát jako dobrou zábavu nebo jako dobrý způsob vypouštění páry. Takže si ti lidi zase sednou.
Stejnak tak že tě to trápí že ti někdo kdo tě má rád vyčetl tvé nedostatky je za mě známka toho že nejsi ztracený případ.

Já taky nejsem dokonalej a nikdo není ale kritika od přátel a lidí co to s náma myslej dobře nebo nás maj rádi je důležitá protože nad tím člověk aspoň zauvažuje. Jasně člověk se z toho nesmí hroutit jako ty ale reálně nad sebou zauvažuj a popřemýšlej co bys mohla zlepšit.
Vem si že by ti řekl že tě nesnáší a bude se tě chtít zbavit že seš blbá úplně ve všem a že ho sereš jako člověk. Tak se pohádáte ty si o něm řekneš že je kretén ale žádný posun u tebe k lepšímu nebude. Člověk se mění, vyvíjí a musí na sobě pracovat celý život.
Smajlík  Firbl Muž36 Kategorie
29.05.2024 11:19:12
Firbl: To je všechno fajn jak to popisuješ a věřím, že to tak funguje. Akorát já jsem dost zmatená z víc věcí, které mi ten člověk řekl. Spoustu věcí mi přišlo od něj protichůdných a teď mám pocit, že jsem ta megera, jak to tak popisuješ, akorát nechtěně. Nebo možná chtěně. Už ani nevím a to je asi to nejhorší.
 procresimblbosti
29.05.2024 10:44:08
Co řešíš bože že nejsi dokonalá ? Vždyť o to nikdy ve vztazích nebo v kamarádství nešlo nejde o to kolikrát ani na pracovišti.

Viz moji nejlepší přátelé zženštilý slabý poserové a když sem s nimi dělal tak většinou všechna těžká práce padla na můj hřbet přesto to to pro mě byli nejlepší roky co sem kdy v zaměstnání zažil. Stejnak tak se na ně nemůžu spolehnout když se něco semele ale ten pokec a pivo za to stojí i když se pak všichni schovaj za mý záda.

Když na t o přišla řeč tak bylo celkem peklo jim to vysvětlit . Byli strašně uražení a nechápali proč se s nimi vůbec bavím. Ale je to celkem jednoduchý jejich nedostatky jsou prostě nějaký ale jejich kvality jako člověka to prostě převyšují.
Je to jako hrdinská grupa nemůžou být všichni čarodějové nebo válečníci to nefunguje. Každý má svou roli i v mezilidských vztazích navzájem se posilujete a pak celek funguje lépe než jednotlivec. I ten člověk co v tom týmu dělá dobrou náladu a jinak nic moc nezvládne má velikou hodnotu.

Další příklad třeba teď z nedávna. Na firmě sme měli v kanclu takovou jedubabu sice všechnu práci zvládala na jedničku nikdo nemohl nic říct ale dělala zle roznášela drby a závist. Prostě lidsky si snáma nesedla. Ta odešla a nastoupila super ženská co je teda pracovně celkem jelito a člověk po ní musí sem tam věci kontrolovat nebo dodělávat ale ve výsledku se totálně změnila atmosféra na firmě. Pak zjistíš že je jednoduší a energeticky míň náročnější dělat s veselím nemehlem než s otrávenou dokonalou megerou. Práce se stíhá i bez té dokonalé a místo toho aby se tu všichni mračili je najednou v práci fajn. Vidím to i na ostatních jak jsou najednou všichni v pohodě nikdo nikoho nepomlouvá nikdo nenadává atd.
Smajlík  Firbl Muž36 Kategorie
29.05.2024 09:42:47
Ano, aj take veci sa nam stavaju... To je tak, ked mu rozum rika: "Drz sa od nej dalej, to neni zenska pre teba". Ale zaroven ho podvedome aj nieco k tebe pritahuje. Ani on sam netusi, co ho ku tebe taha.
 *Vykuk* Muž62 Kategorie
28.05.2024 22:52:21
Tak v tom případě jsem taková ta blbka, která má štěstí jen proto, že pro ni má někdo slabost... vtipné je, že tato osoba se přiznala, že je lenivá na to, aby našla někoho adekvátnějšího než jsem já.
 procresimblbosti
28.05.2024 22:31:59
Myslím, že jsem to od manželky taky párkrát slyšel… a možné je i to, že jsem jí to někdy i řekl…
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
28.05.2024 22:06:50
Tak možná podle dotyčného stojíš za houby v pracovních úkonech, nebo nezvládáš odvádět běžné minimum práce, ale ten dotyčný tě má rád jako člověka?

To jsou dvě rozdílné roviny, které se mezi sebou skutečně vylučovat nemusí.
 Archivářka Žena33 Kategorie
28.05.2024 22:02:49
Bylo to řečeno v práci.
 procresimblbosti
28.05.2024 21:41:06
Je potřeba víc detailů a doslovně napsat, co ti ta druhá strana řekla nebo říká.

Je dost možné, že slabost pro tebe má a ty si pouze jiné dodatky vykládáš tak, že stojíš za houby a že její zájem je nějaká charita.

Působí to na mě, že máš velký problém se sebevědomím a pochybuješ o sobě.
 Archivářka Žena33 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč