Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1235203, vloženo 28.05.2024 18:55:57 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Každá kultura dělá z lidí loutky
Neustále je zde konflikt o to co má hodnotu, nejde jenom o konflikty v lidské společnosti, i v přírodě je mnoho konfliktů o hodnoty, hodnotné je jenom to co potřebujeme a je to pro nás obtížně dosažitelné, jakmile se něco stane snadno dosažitelné tak to ztratí svoji hodnotu to je logické. Pokud by byli informace a programy pro všechny lidi snadno dosažitelné tak by ztratili svoji hodnotu.

Zde se dostáváme ke snaze zabránit lidem a organizacím v tom aby bylo pro ně něco snadno dosažitelné pomocí monopolu nebo centralizace, podle hesla moje hra a moje pravidla. Zlo zde spáchal ten kdo se má dobře nebo ten kdo se chce mít dobře, proto je všude společnost rozdělená na ty co se mají dobře a ty co se mají zle, rovnost je zde jenom ve smrti.

Pokud je zde kritika konzumní společnosti tak nastoupí cenzura která kritiku násilně eliminuje, nakonec stejně každá konzumní kultura je zde dočasně protože se vše stane natolik složité díky teorii až se zhroutí celý politický a ekonomický systém. Já jsem váš; guru, prorok, pastýř, vůdce, mesiáš, prezident, král atd. slepý vede slepé a to se pořád dokola opakuje mnoho tisíciletí.

Každá kultura dělá z lidí loutky které se dají snadno ovládat mnoha způsoby a jakýkoli odpor proti této manipulaci je naivní a marný to v nahotě odhalují války ve kterých nemá pro centrální systém člověk a organizace žádnou hodnotu. Lékem na tento starý problém je pravda a láska, dokud to lidi nepochopí do té doby budou muset žít v konzumním očistci.

Pravda a láska jako lék na problémy společnosti je ideál, který může vést k významným změnám v lidském chování a společenských strukturách. Zde jsou některé způsoby, jak by tyto hodnoty mohly být uplatněny k překonání problémů, které jste zmínil. Veřejné instituce a korporace by měly být transparentní ve svých operacích.

To zahrnuje otevřený přístup k informacím, které ovlivňují veřejnost, což by mohlo omezit korupci a monopolní praktiky. Kvalitní a dostupné vzdělání je klíčem k tomu, aby lidé mohli rozlišovat mezi pravdou a manipulací. Kritické myšlení a mediální gramotnost by měly být nedílnou součástí vzdělávacích systémů.

Podpora nezávislých a svobodných médií, která nejsou ovládána politickými nebo ekonomickými zájmy, je zásadní pro šíření pravdivých informací. Podpora empatie a vzájemného porozumění mezi lidmi různých kultur, náboženství a sociálních skupin může snížit konflikty a podporovat mírové soužití.

Vytváření spravedlivějších sociálních a ekonomických systémů, které zajišťují základní potřeby pro všechny, může pomoci snížit nerovnost a zvýšit celkovou pohodu společnosti. Posilování komunitního ducha a solidarity může vést k větší vzájemné podpoře a péči o druhé, což může zmírnit dopady konzumní kultury.

Technologie, mohou být využity k vytvoření decentralizovaných systémů, které zvyšují transparentnost a důvěru. Mechanismy, které umožňují širší účast občanů na rozhodování, mohou zvýšit pocit sounáležitosti a odpovědnosti. Podpora udržitelných ekonomických modelů a životních stylů může pomoci redukovat nadměrnou spotřebu a její negativní dopady.

Přestože cesta k realizaci pravdy a lásky jako základních hodnot ve společnosti není jednoduchá, tyto principy mohou poskytnout silný základ pro vytváření spravedlivější a harmoničtější společnosti. Historické příklady, ukazují, že změna založená na těchto principech je možná.
 Psycholog psychiatr Muž71 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
28.05.2024 18:56:34
Více informací
https://youtu.be/CLd9sIqObl8
Smajlík  Psycholog psychiatr Muž71 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč