Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1235202, vloženo 28.05.2024 18:53:16 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Kamarádka podvádí manžela
Zdravím,
Kamarádka se mi nedávno svěřila s tím, že podvádí svého muže (s nímž jsem také kamarádka). Dost mě to trápí, jelikož vím jaké problémy doma řeší. Ona po něm neustále něco vyžaduje, ať se změní, ať se chová tak a tak a dělá to a to jinak se s ním rozvede. On ji miluje tak se jí snaží ve všem vyhovět. To ale netuší co ona dělá… přijde mi to naprosto hrozný… ona po ně něco vyžaduje, ale sama ho podvádí? Bohužel asi mám štěstí na takové sobecké přítelkyně… je mi z toho zle, ale do jejich vztahu se montovat nechci, nevím co mám dělat… buď budu za blbce, protože jsem to neřekla, nebo budu za blbce, protože jsem to řekla. Kéž by mi to neřekla…
 Lollla Žena33  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.05.2024 09:28:46
Mám několik přátel, kteří spolu chodí a nad touhle situací jsem už několikrát přemýšlel. Nerad bych zradil tím že to řeknu/neřeknu ani jednoho z nich. Záleží asi hodně na situaci. Pokud by žena utíkala od muže za jiným, jelikož jim to nefunguje, on je na ní zlý a kašle na ní, asi bych to nechal být. Ale v téhle situaci bych asi neváhal. Pokud on se snaží a ona ho ještě terorizuje a zároveň chodí jinam, nemohl bych kamaráda nechat žít v nevědomosti. Sám bych asi chtěl, být v jeho situaci, aby mi to někdo řekl. Nebo snažit se napravit něco, co už napravit nelze a žít ve falešné naději a ve lži... co to je za život?
 Čosijak
28.05.2024 23:59:28
To je jeden z dovodov preco by sa ziaden chlap nemal zenit.
 taky tipek
28.05.2024 21:47:52
Já bych volila variantu, kdy jí řekneš, aby tě neotravovala s detaily svého soukromí, které ti nejsou příjemné poslouchat právě proto, že považuješ za kamaráda i jejího přítele.

Spousta lidí si neuvědomuje, jaký nátlak vyvíjí na své přátele, kteří jsou společní i s někým, komu oni dělají něco za zády. Potom ze sebe vyblijí kde co, aby si ulevili, ale už je jim buřt, jak s tím pak musí nakládat ta třetí/čtvrtá strana. Je to pro mě známkou bezcharakternosti.
Smajlík  Archivářka Žena33 Kategorie
28.05.2024 21:45:39
Děkuji za zprávy. Ono je to i tak, že je na mě a mého muže v poslední době často naštvaná a začíná nás docela prudit svým chováním, resp. neustále nás moralizuje, přitom si myslím, že ona svým chováním ke svému manželovi (včetně podvádění) nemá absolutně co říkat. Je to proto, že její manžel se s námi rád baví a ona asi nedokáže zkousnout, že s ní až taková zábava nebude, tak hledá důvody za které může být naštvaná.
Pak mi napíše pár docela nemístných zpráv a když se vidíme naživo, tak je jak sluníčko.
Já osobně na ty zprávy moc nereaguju, vím, že bývá velmi často náladová, tak jí jen slušně sdělím, že je mi líto jak to cítí a dál to nerozvádím.
Cítím ale, že bych měla. Jak bylo psáno v prvním komentáři. Bude dobré jí sdělit svůj pocit a pak za ní udělat tlustou čáru.
Je fakt, že je hodně toxická, lepší takové lidi kolem sebe nemít.
 Lollla
28.05.2024 20:38:49
Vem to tak, že lidé mají často milence a často to jejich nejbližší ví. Tebe se to netýká, tak bys do toho neměla zasahovat. Možná, že i její manžel má milenku, nebo bude mít časem milenku, ale když se nad tím zamyslíš, co je Ti do toho? Je teda hloupé, že Ti to ta kamarádka řekla, ale zase musíš pochopit, že lidé mají potřebu mluvit a sdílet, co se s nimi děje. Asi si o tom potřebovala s někým popovídat.

Mě teď zrovna jedna kamarádka povídá už asi rok o tom, jak spala s ženatým chlapem, a jak toužil jen po ní, protože jeho žena už je stará a sex s ní není možný. A taky mi to není příjemný.
Smajlík  zelenoočka
28.05.2024 19:56:20
Přítelkyně má samé takové. Teda měla. A říká že jí to přijde v pořádku. Už spolu nejsme také po 10 letech. Chtěla také prcat jinde a začlo ji vše má mě vadit. Začla být dominantní. Dneska bych dal takové přes držku s táhnul sám pryč než čekat,než chlapa vyhodi. Vždyť když žena podvádí nebo má chlapa začne být před bývalém dominantní. Zvířecí vlastností. Žena potřebuje dominantního může ,když takový nebude,bude dominovat žena.
 Anonnymouse
28.05.2024 19:54:10
tyhle simpíci do smrti nepochopí, že cpát se holce, který se nelíbí a podskakovat jí je cesta do podpantofláckýho pekla s nevěrou a všim, co k tomu patří (totální ponížení, vysátí a zničení)

může si za to sám, nemá chtít holky, na který nemá

většina chlapů nechápe, že sympatie od ženy vypadá tak, že tam je nulová rezistence a o nic se snažit nemusí

masakr, že to ponížení někteří dotáhnou do manželství a letitých vztahů a nechají se totálně zmanipulovat do role paroháče, co udělá vše, co si ona přeje :D
 gfhgngffg
28.05.2024 19:53:19
jeden blízký člověk taky podváděl nebo ještě podvádí svou manželku pravidelně , momentálně se nestýkáme , jelikož mi moralizoval za mé věci , které se netýkaly sice nevěry , ale z jeho postoje mi to přišlo pokrytecké , ikdyž to myslel dobře . On se ve své nevěře cítí nebo cítil nedotknutelný .

nechápal jsem to a není příjemné pak sdílet společné chvíle s jeho ženou a předstírat že se nic neděje
 baran
28.05.2024 19:21:42
Můžeš to napsat anonymně, ale nemáš důkazy, takže ona to samozřejmě popře.

Já bych to teda chtěl vědět. Člověk tak má na výběr.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
28.05.2024 19:02:53
Hele, fakticky ti do toho nic není, jít a říct to nemůžeš.
Co ale můžeš, je naléhat na kamarádku. Já bych jí řekl, že protože jsem její přítel i přítel jejího manžela, jsem jako ve svěráku, tak že ji prosím, aby mu to přiznala a vyřešila si tenhle shit nějak, protože jinak se nebudu bavit ani s jedním, definitivně.

A jak se k tomu postaví, je její věc.
 Božský HirohikoPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč