Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1235196, vloženo 28.05.2024 16:27:49 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Autoškola - jízdy [2. pokus]
Zdravíčko,

jsem zdrcenej, měl jsem dneska první závěrečnou jízdu v autoškole, jel jsem přes půl hodiny úplně v pohodě a nikdo nic neříkal, pak před závěrem jsem najížděl do křižovatky po vedlejší a 50m před křižovatkou jsem pomalu brzdil, než jsem stihl zastavit, tak mi na to dupnul instruktor. Vůbec nechápu, proč to udělal, když viděl, že brzdím. Tím jak na to dupnul instruktor mě okamžitě ukončili jízdu a samozřejmě mi to nedali. Přitom před tím jsem měl docela težké situace na silnici, samý ciklista, práce na silnici, zastavení v úzkem pruhu, aby mohlo auto projet, vše bylo supr i instruktor mi dával palec nahoru a pak udělá tohle. Já to nechápu.

Hodinu po zkouškách mi volá instruktor, že se omlouvá a jestli nechci 3 jízdy navíc do příštích závěrečných jízd. 1. jízda 500kč... Měl jsem z toho pachuť v hubě, přijde mi to teď, jak když mu jde jen o prachy a proto mi to zdupnul i když viděl že brzdím. Upřímně který magor by vjel z vedlejší do hlavní, když tam je stopka a proti jedou auta. To už jsou hned 2 signály k zastavení.

Já se tu nelituju a nechci aby mě tu někdo litoval. Jen mě zajímá, jak to na vás působí? Stalo se vám něco podobného?
 Eron Muž19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.05.2024 13:19:15
Kolegové pode mnou mají jasno, byť u toho nebyli a vyhodnocení té situace je čistě mezi tebou a instruktorem. Navíc se mýlí, různé šmelení je dle mé zkušenosti mezi instruktory i komisaři běžné.

I když ti to připadá nespravedlivé, teď je jediné efektivní řešení skousnout to a zkusit to znova. Život je prostě takový. Pokud tě skutečně zajímá, jak to viděl instruktor a proč ti to zašlápl, na rovinu se ho zeptej. Klidně řekni, že se ti zdálo, že máš situaci pod kontrolou a zeptej se jak se zachovat příště, aby se to nestalo - třeba viděl něco, čeho ty sis nevšiml, nebo reagoval s větší rezervou než přišla ok tobě, protože nese v tu chvíli velkou zodpovědnost a do hlavy ti nevidí. Když ale uvidí, že se snažíš reagovat na neúspěch a zlepšit se, bude při příští zkoušce i instruktor víc v klidu.
 nerez
28.05.2024 23:19:57
Kdybych si měla tipnout, tak jsi zmatkařil a přijížděl ke křižovatce moc rychle.

Jedna z věcí, kterou je třeba se naučit, je plynulá jízda. Nefunguje to tak, že jedeš jako ďábel a ve finále to zadupneš. Pokud to neděláš takhle úmyslně, pak je skutečně možné, že jsi byl nervózní a proto ti to instruktor zadupnul - styl tvé jízdy nebyl předvídatelný a nebyl podle všeho v pořádku.

Namísto fabulování i tom, jak ti to nedali jen proto, aby tě podojili o další peníze, si něco vezmi z toho doporučení dalších tří kondičních jízd a pak to zkus znovu. Klidně i školitele popros, aby tě potrénoval v tom, cos minule pokazil, aby to příště šlo lépe.
Smajlík  Archivářka Žena33 Kategorie
28.05.2024 17:45:07
Instruktor ti do hlavy nevidí, očividně jsi dojížděl k hlavní příliš rychle. Situaci si z pohledu třetí osoby neměl pod kontrolou a je úplně jedno co se ti honilo v hlavě, prostě to tak nevypadalo a o tom ta zkouška je. V tom autě nesedíš jen ty, jsou tam další lidé a instruktor pořád musí myslet na to, že tam sedí člověk co ještě řídit neumí a může vyrobit fatální botu,ohrozit životy všech.
To že ti to schválně pokazil je kravina, at už lidsky nebo reputačně, autoškoly nemají o zákazníky nouzi a dobrá reputace je mnohem důležitější, než že získají o litr navíc.
 Odlišný Muž25 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč