Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1235187, vloženo 28.05.2024 14:05:29 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Koho mám volit?
Nedávno se islamisti v Berlíně znovu pokusili nastolit khalifát. Brzo budou euro volby. Obecně na sledování politiky nemám čas, chodím do práce a zabezpečuju rodinu. Ze stejného důvodu chci volit někoho, kdo je rozhodně proti imigrantům. Seru na všechno ostatní, nechci tu teroristy. Koho můžu volit? Díky, a moderní levičáctví si prosim odpusťte.
 petrsury83 Muž38  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.05.2024 14:13:53
Není to khalifát, je to chalífát. Mohl bys aspoň psát česky.
Jinak si myslím, že základní je volit podle programu. Protože je pro tebe nejdůležitější omezení migrace, tak se podívej, které strany proti ní vystupují. Případně si udělej volební kalkulačku, která ti může pomoci zorientovat se v tom, nakolik se s kterou stranou schoduješ. Určitě se neřiď dehonestačními kampaněmi proti politikům, program je jediné smysluplné vodítko. Jinak se necháváš ovlivnit manipulacemi soupeřících stran.
 Dony
28.05.2024 23:29:37
to Alda:
Poslanec v Evropském parlamentu může jen hlasovat. Nic jiného nemůže. Například poslanec v českém parlamentu může navrhnout nový zákon, poslanec v evropském parlamentu nic takového dělat nemůže. Takže stěžovat si, že jen hlasovali není na místě, oni nic jiného dělat ani nemohli.
 Petr Z Prahy
28.05.2024 21:24:42
Nevim, ja to beru tak, ze muj hlas je bezvyznamny, ale tak vim, koho tam nejvic nechci, tak to hodim nekomu jinymu.
Taky moc neverim v male strany, i kdyz moc nevim, jak to je u tech evropskych voleb, tak tim se vyber zuzuje...

Ale jak rikam, ve vysledku je to vlastne jedno..

Ze muzes volbou neco zmenit, je iluze.
 jesterka
28.05.2024 21:16:27
Ideální je volit KDU-ČSL - podpora tradiční rodiny na tradičních křesťanských základech.
Pokud si je společnost vědoma svých kořenů a má za sebou etický a duchovní background, nemůže se nechat rozvrátit progresivně-levicovými ideologiemi LGBT a feminismu, ani agresivním islámským náboženským fundamentalismem migrantů!
Smajlík  hominid Muž45 Kategorie
28.05.2024 19:22:11
Petr: proč si myslíš, ž SPD je vhodná volba? Ok, hlasovali proti kvótám, ale jinak to tam proseděli. Zezapojovali se do řešení problémů, nic nenavrhli, vlastně se ani nezajímají jak druzí smýšlí a ani nechodí na hlasování. S migrací nedělají nic, jen o tom žvaní tady v čr.

EU parlament funguje trošku jinak. Zjistěte si, v jaké frakci (obdoby politické strany) bude pak dotyčný poslanec. Někde ty zájmy jdou o 180st jinam, než v domácí politice. Ale tak volice to nezajímá, proč ne.
 Alda
28.05.2024 19:06:51
Entuziasmus a tak: A nebude
Tuhle představu o morálnim kreditu vědců sem měl před covidem taky. Když se na to člověk zaměří zjistí že v těchto kruzích je to stejně prohnilý jako v politice. Nyní třeba vyšli napovrch věci jako predátorské časopisy ale těch kauz je daleko víc. Bohužel i v těchto kruzích to kolikrát není o vědě, tvrdých datech a optimálním řešení ale o nabití autority, soc. kreditu či peněz který ten či onen vědec získá. Jak ? to už je věc nepodstatná.
 Firbl Muž36 Kategorie
28.05.2024 18:48:51
Pětikoalice jsou novodobí komunisté, kteří vyměnili utlačovanou skupinu - místo dělníků mají menšiny (rasové, sexuální, genderové, ...). Je to vidět u pirátů, kteří by chtěli znárodňovat byty, nyní mají nápady, že byty po nepřizpůsobivých se budou opravovat z daní všech a ještě za ně stát zaplatí nájemné. Prostě tváří se jako pravice a přitom dělají typicky levicové věci včetně zvyšování daní. Malá část ODS, která je ještě kapitalistická už nemá žádný vliv, marxisté v ODS vyhráli.
Ohledně migrace je jediné štěstí, že jsou tady Ukrajinci, takže není dost bytů pro černochy a araby. Kdyby nebyly ukrajinci, tak už nám sem pětikoalice nalifrovala statisíce černochů a arabů. Bodání nožem a zvýšená kriminalita by se stala novým normálem jako na Západě.
Babiš něco jiného říká a něco jiného hlasují jeho poslanci v Evropském parlamentu, potřebuje čerpat. Toho taky ne.
Z parlamentních stran zbývá jen SPD, což je vhodná volba. Z mimoparlamentních by se dalo taky něco vybrat, ale jejich hlas propadne, takže to nemá smysl a je lepší volit na jistotu SPD.
SPD alespoň může nastavit dávky, že sem nepůjdou a nebude jim dávat byty, pětikoalice je bude naopak zvát a starat se jim o luxusní život z peněz nás všech.
Co se týče nízké porodnosti, tak toho bych se neobával. Statisíce ukrajinců tady zůstane, takže vymírat jen tak nebudeme. A na příkladu Japonska není nízká porodnost zase tak špatná - nízké ceny nemovitostí, nemusí se stavět nové silnice, ... takže lidi utratí méně za všechno a i stát nemusí vydávat tolik peněz na investice.
 Petr Z Prahy
28.05.2024 18:36:36
Není koho. Proti Babišovi jsou argumenty zjevné, od diletanství ANO přes korupční kauzy po ne úplně důstojné vystupování. Proti pětikolce komplet mluví korupce, napojení na mafii, lži, lži a zase lži, diletantství, rozšiřování "třídní" nenávisti, bohatnutí členů na chudnutí lidí. Proti SPD a celému bloku "pravice" (Trikolora, PRO, Svobodní, ...) mluví samotný selský rozum. Kdo je slyšel mluvit, ví.

Volit má smysl jen někoho, kdo ještě v politice nebyl, nemá kontakty na nikoho, kdo tam kdy byl, a nemá společné známé ani ve světě podnikání lidí, co mají kontakty na ty, kdo tam kdy byli.

Volil bych stranu vědců a odborníků, pokud by taková byla. Strana lidí, kteří se dodnes věnovali pouze výzkumu a vývoji, co nebyli ani sebeméně napojení na moc nebo někoho, kdo ji měl, kdo má kredit jak inteligenční tak morální, prostě stranu vědců, kteří si usmyslí, že je načase, aby vládla vláda, která bere vládu jako úkol, jako odpovědnost, ne jako zisk moci.

Ale taková není.
 Entuziasmus a tak
28.05.2024 17:58:57
Půjde tam jen 21 lidí.
K tomu co sem dneska poslouchal kecy a politika jsou v europarlamentu síly celkem vyvážený takže fakt jde o každého poslance. Pindy o tom jestli tam má nebo nemá cenu volit toho či onoho protože nic nezmůže jsou pasé. Hlavně nevol menší zlo nebo proti někomu jak to dopadá vidíme u nás že se na tom svezou k moci pěkný zmetci.

Tyhle volby jsou fakt nejjednodušší co jsou tady fakt nepřemýšlej moc v jaký jsou straně. Sama Jourová a další předvedli že se tam nakonec chovají stejně podle sebe.
Ale určitě se dá projet co je kdo zač je s nimi i spousty rozhovorů takže si trochu dokážeš udělat obrázek kdo je co za člověka atd.
Za některými už nějaká práce je stejnak tak i selhání ale stejnak tak můžeš dát šanci novým ať se ukážou a ať to tam není tak zatuchlý.

Já zatím určitě nebudu volit Danuši ani další zelený progresivity. Třeba Konečná se mi líbí jak mluví ale v delším rozhovoru sem zjistil že je to fakt komunistka takže pro mě taky nevolitelná atd. Ale ty si vol koho chceš třeba i tu Danuši nadávat ti za to nebudu.
Ale za volení menšího zla nebo že nemá cenu volit toho koho chceš tě klidně sprdnu.
Smajlík  Firbl Muž36 Kategorie
28.05.2024 16:46:17
Vol toho, co dění ve vlasti OVLIVNÍ !!
Trikolóra to asi nebude.
Podle volebního programu se nedrž vůbec. Žádná strana ho stejně nedodržuje..
Koalici? To je guláš a každá strana má jiný program. Odstavily Babiše a za tím účelem zločinec Rychetský sestavil podvod a spojil několik nemocných stran do koalice.

Strany které mají pod 5% by měli zrušit a nepodporovat je ani finančně z rozpočtu.
Spravedlivější by bylo minimálně 10% preferencí.
 Quakie Muž78 Kategorie
28.05.2024 16:22:27
Dánsko přišlo s dobrým vylepšovákem. Vězni neevroského původu budou převezeni do Kosova. Klíč je větší spolupráce s Afrikou, ty mají možnosti zachytávat lidi. V tom odkaze Spotify je, jak vaření na ohni způsobuje masovou migraci do Evropy. Zajímavé. Takže jim tam cálujeme plyn. A od lidí, kteří nevědí odkud jsou, převoz do vezení do zahraničí.
 Alda
28.05.2024 16:13:15
kroutimhlavou: "zesílit hlídky"

OK, to se udělat dá, co vím, tak posíláme hlídky i na hranice jiných států, přes které by se mohli dostat až sem.

"přísně vybírat"

To už se dávno děje.

"A nevhodné poslat zpět."

To se taky dá, ovšem pokud země, ze které onen člověk přišel, není ve válečném stavu. Nicméně, musí ho přijmout první bezpečná země, do které přišel. Alespoň do uprchlického tábora. Migrační pakt má pomoct těmto zemím na okraji Schengenu rozprostřít tyto lidi po EU, nicméně nepřikazuje Česku, koho má přijmout ani že má někomu poskytnout volný pohyb.

"A hlavně, novináři by měli přestat slintat něco o tom, jak nás to obohatí."

Toho bylo podle mě myšleno ohledně Ukrajinců. Ale samozřejmě, pokud se na to někdo dívá pohledem "pracovní síla navíc", může tím myslet kohokoli. Nicméně, moc takových článků v médiích nevídám.
 Qwertz
28.05.2024 16:03:08
petrsury: Myslím si, že to není možné už jen proto, že takto radikální řešení ani nemá v naší společnosti takovou podporu k tomu, aby se vůbec dalo přemýšlet o nějaké realizaci takového postupu.
 Qwertz
28.05.2024 15:51:27
@Alda Jsem si vědom. Právě proto je to spíše "idej" než cokoliv jiného. Myšlenka na lepší budoucnost. Chápu, že to v současnosti není možné, a zřejmě nikdy ani nebude.
 petrsury
28.05.2024 15:48:29
petrsury: to by střašně zhoršilo vztahy s Afrikou a to si nemůžeme dovolit. Bylo by to na delší rozepisování se.
 Alda
28.05.2024 15:48:23
Chceš dát někomu svůj hlas?? A čím pak budeš mluvit?!
Smajlík  85 Jose
28.05.2024 15:45:41
kroutimhlavou: na gumovém člunu budeš mít 100 lidí, jak je pošleš zpět? Nutně potřebujeme mít přístup do Afriky koupě/prodej. Jednání s africkými zeměmi probíhají. Maličké výsledky jsou, ale kvůli koloniální minulosti, to je takové vlažné a strašně zdlouhavé.
 Alda
28.05.2024 15:40:53
@Alda Hádám, že ta střelba by porušovala mezinárodní právo. Každopádně tak bych to udělal. Ideálně by to bylo oko za oko. Ale to už se dostáváme do trochu radikálnějších idejí, které bych s Vámi nerad probíral.
 petrsury
28.05.2024 15:39:21
Alda, zesílit hlídky , přísně vybírat. A nevhodné poslat zpět. A hlavně, novináři by měli přestat slintat něco o tom, jak nás to obohatí.
 kroutimhlavou
28.05.2024 15:38:31
@Qwertz Vidíš, tak to jsem třeba nevěděl. Opravdu nemám na politiku stavěný mozek. Ale dobře, zkrátka nechci to, co mají v současnosti v Německu. Nechci každodenní ani každoměsíční přílivy imigrantů a chci bezpečnou zemi pro každého, kdo si ji zaslouží. Omlouvám se za původní nedorozumění z mé strany.
 petrsury
28.05.2024 15:34:08
Aha, tak to se shodneme, pouze bezpečné lidi.

To by se musely na tvrdo hlídat hranice. Jenže vodní cestu bez střelby do lidí neochráníš. A co s tím?
 Alda
28.05.2024 15:33:32
petrsury: "Všichni by sem mohli přijíždět, jen by prostě museli nachvíli postát, a obstát ty kontroly, než je sem pustíme. "

No však takhle to tady funguje, pro veškeré turisty krom občanů EU.
 Qwertz
28.05.2024 15:27:15
Tato odpověď byla pro Qwertze, zapomněl jsem zmínit.
 petrsury
28.05.2024 15:27:05
,,Řítíme se demograficky do strašného průseru a příliv nove pracovní síly je jediná a nutná možnost.""

Ano. Proto mi nevadí ukrajinská migrace, ale vadí mi ta na německý způsob. Tam se snad můžeme shodnout.
 kroutimhlavou
28.05.2024 15:26:17
Ale to přeci není, co jsem řekl. Jde tu o bezpečnost celé země. Černí, žlutí, bílí... Všichni by sem mohli přijíždět, jen by prostě museli nachvíli postát, a obstát ty kontroly, než je sem pustíme. Nechci potom někde v televizi slyšet, že se české děti pokouší konvertovat na islám, kvůli šikaně ze strany svých odlišně smýšlejících spolužáků. Rovněž nechci slyšet, že někdo pronásledoval malou jedenáctiletou dívku a poté ji, kvůli zcela nepobíratelným morálním zásadám, brutálně znásilnil. Nechci, aby se u nás stavěly mešity. Pokud se někdo nedokáže začlenit, a bude dělat bordel, prostě ho vyženeme. To stejné bych dělal i u našich vlastních občanů, ale o těch teď řeč není, nemluvě o tom že je jich v porovnání s těmito individui daleko méně. To je jediné, o co mi jde.
 petrsury
28.05.2024 15:24:54
petrsury: hele, kdyby to šlo, tak jsou hranice zavřené. Jak chceš po obvodě zavřít Řecko, Itálii, Španělsko? To nejde.

Tedy jde, na Arabský způsob. Arabové na hranicích všechny postřílí, zbytek drží mučí a nutí je, aby se vzájemně znásilňovali, opět postřilí a pár jich nechá běžet zpět, aby o tom ostatním mohli říci. Jenže tohle nejde. Afrika bude sílit na obchodním významu.

Migrace je o výběru, ne o stopce. Řítíme se demograficky do strašného průseru a příliv nove pracovní síly je jediná a nutná možnost. Problém je, koho tady chtějí. Nechápu, že si skrz ambasády nevybírají vhodné zájemce.

Jinak souhlas, že migrační pakt je sviňárna. Problém je, že nikdo z českých europoslanců nenabízí řešení, kooperaci s ostatními zeměmi co nechtějí migraci. Jenom lákají na zastavení migrace. Qwertz má pravdu.
 Alda
28.05.2024 15:19:19
Trikolku. SPD+Trikolora+neco k tomu
 projekt-MrD Muž99 Kategorie
28.05.2024 15:18:19
Pravicové strany, ktoré sú proti imigrácii a vracaní pohnedších príživníkov naspäť tam, kde patria. Do Afriky, na Blízky Východ a ďalej.
Smajlík  LucSenz0r Muž30 Kategorie
28.05.2024 15:17:39
petrsury: Pokud chceš, aby se ČR kompletně izolovala od okolního světa jen proto, aby sem nevnikl nějaký terorista, vol si co chceš. Podle mě to za to ale nestojí. Ta pravděpodobnost, že zrovna na tebe, nebo na někoho z tvých známých zaútočí nějaký terorista, je absolutně mizivá.
 Qwertz
28.05.2024 15:13:20
@Alda Definitivní uzavření hranic ilegálním imigrantům. Zavést ostré kontroly a dozor na hranicích. Jsem si vědom, že tato myšlenka není úplně kompatibilní se Schengenským prostorem, ale určitě by se něco dalo vymyslet. Zase se nám ale schválil migrační pakt, a EU trvá na rozdělení imigrantů do všech svých zemí dle principu "solidarity", tak úplně nevím, co si myslet. Prostě chci mít jistotu že nám nikdo na procházce neusekne hlavu.
 petrsury
28.05.2024 15:11:23
kroutimhlavou: to víš jak?
Tady máš jedno řešení migrace:
https://open.spotify.com/episode/01Cl2pAJp8l8REmFE0i5zY?si=rDsdXoE1TnO22z058sJz8A
 Alda
28.05.2024 15:08:57
Qwertz, jenže se na profesionální úrovni nic neřeší. Takže si to každý bude muset řešit sám za sebe.
Wir schaffen das nebyla asi úplně profesionální úroveň, jak se zdá.
 kroutimhlavou
28.05.2024 15:07:09
@Qwertz Chápu tedy, že mám hledat volitebný ekvivalent Czexitu? Vystoupit z EU by se mi zas úplně nechtělo... Všechno má svá pozitiva.
 petrsury
28.05.2024 15:07:03
A co vlastně čekáš konkrétního od antimigrační strany?
 Alda
28.05.2024 15:03:58
petrsury: Možná taková je, ale pokud slibuje něco, co je proti mezinárodnímu právu, nic nezmůže. Problémy s migrací a terorismem se musí řešit na profesionální úrovni.
 Qwertz
28.05.2024 14:59:17
@Qwertz Určitě musí existovat alespoň jedna strana, co by k migraci přistupovala radikálním způsobem. Nemůžou přeci všechny být úplně identické. Jen jde o to zjistit, která z nich to vlastně je, a v moři všelijaké propagandy a dezinformací to nejde úplně snadno.
 petrsury
28.05.2024 14:55:21
Pater Noster: hlas pro PRO na 99% propadne
 coromoro
28.05.2024 14:49:24
Chápu tvůj strach z teroristů, ale volit kvůli toho kterény, kteří ten tvůj strach zneužívají k politickému prospěchu, bych nedoporučoval. Protože blábolí nesmysly, pohádky a jejich řešení migrace ani nesplní, protože si neuvědomuješ, že ani po jejich zvolení nebudou mít kompetence k tomu, aby to, co slibují, udělali. Raději se zaměř na racionální politiku, která proti terorismu bojuje doopravdy.
 Qwertz
28.05.2024 14:40:19
@Pater Noster Děkuji za rozhřešení pane Patere. Je to krásně napsané. Na zmíněné kandidáty se určitě podívám.

Rovněž děkuji i všem ostatním.
 petrsury
28.05.2024 14:39:19
petrsury83: ok, jak chceš
 Mandarinka2424
28.05.2024 14:30:03
Dodatek: Omlouvám se, ten Jindřich Rajchl je ze strany PRO, to je překlep to SPD.
 Pater Noster
28.05.2024 14:27:14
Třicet let chodím k volbám a volím strany, které slibují, že nebudou zvyšovat daně a navyšovat byrokracii. Většinou ty strany pak vyhrajou volby a co se nestane? Dojde k navýšení byrokracie a ke zvýšení daní a poplatků. Takže slibům už nevěřím a koukám se na ovoce kandidátů. Po ovoci poznáte je! Nečtu ani nevěřím těm novinářským kachnám. Hlavní média současné doby už neplní svoji funkci pojistlku demokracie. Ta byla korupčně obejita penězi od sponzorů, oligarchů, a také různými dotacemi přislíbenými vládnoucí garniturou, čili vycházím z toho, že demokracie zde už není a ta slova politiků o svobodě a demokracii, zvláště od politiků pětikoalice, jsou už jen prázdná stébla trávy bez obsahu. Dole v podpalubí Titaniku je voda, lidé se tam topí, ale pan Vondra a jemu podobní jsou stále na horní palubě a nechtějí vidět realitu lidí, kteří na ně dělají právě v tom zatopeném podpalubí. Za mě, co jsem stačil nastudovat o posledních 8 letech práce jednotlivých kandidátů, tak na váš požadavek, že zde nechcete migraci doporučuji volit Jindřicha Rajchla (SPD) nebo Petra Macha (SPD). Oba jsou k migraci velmi radikální a mají plán v případě úspěchu tomu udělat přítrž. Otázkou je, zda je to vůbec možné? Alespoň mluví narovinu a nechlácholí obyvatelstvo nesmysly o multikulturalismu.
 Pater Noster
28.05.2024 14:25:31
Vol horakyne z Volyne.
Voly ne.
 lol
28.05.2024 14:24:49
Pokud věříš tomu, že když tu všichni přestaneme dýchat, tak se země ochladí, tak Pirstan.
Pokud tomu nevěříš tak Turka, nebo SPD. Záleží na tvé slepé víře bratře.
S migrantama neuděláme už nic. Můžeš poděkovat Vítkovi.
Smajlík  MedicinbalL1
28.05.2024 14:21:35
@Mandarinka2424 Lidé jsou odlišní, s odlišnými osobními motivy i zkušenostmi. Tak třeba někdo může být znalý v oblasti politologie. Vždy je dobré se zeptat.
 petrsury
28.05.2024 14:17:55
Taky se obávám.
 petrsury
28.05.2024 14:17:45
sama to nevím u sebe... proč si myslíš, že to ostatní lidi u tebe budou vědět lépe?
 Mandarinka2424
28.05.2024 14:15:51
Je to úplně jedno. Bílá rasa v Evropě už prohrála
Smajlík  Čosijak
28.05.2024 14:12:33
Andreje!
 Jsjdjdn
28.05.2024 14:10:40
SPD?
 coromoro
28.05.2024 14:08:48
Hlavně nevěř slibům - i fialový hnus hnusácký sliboval ráj na zemi a modré z nebe - a máme největší průšvih v dějinách republiky. Horší to nebylo ani za komunistů!!
Smajlík  fimísekPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč