Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1235186, vloženo 28.05.2024 13:58:26 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jsem nahranej?
Zdravím všechny,

jdu si spíš jen pro radu než pro nějaké rozhřešení. Anebo se možná jen vykecat. Letos mi bude 28 let a získávám takový pocit (především díky tlaku okolí), že je na čase, si najít ženu, a především udělat dítě. Problém je v tom, že si vůbec nedokážu představit, spadnout do toho rodinného stereotypu a veškeré své aktivity směřovat pouze k tomu, abych zajistil svou rodinu. V tuhle chvíli mám dobrou práci, auto, žádné dluhy, mám kde bydlet a peníze mi do výplaty nechybí. Mám spoustu přátel a ať už sám anebo s nimi podnikám všemožné aktivity. Nemyslím si, že by mi v tuhle chvíli cokoliv chybělo. Zvlášť když se podívám na zbytek svých už zadaných přátel, kteří mají problém s tím cokoliv podniknout. Nemají hlídání pro dítě, manželce se nechce, nejsou peníze, včera se pohádali atd. Samozřejmě tím nijak nerozporuji krásu lásky a svého vlastního potomka. Mám za sebou dva vážné čtyřleté vztahy (konec v dobrém). Víc než na ty hezké začátky a společné soužití vzpomínám spíše na to neustálé hlídaní, hlášení se a absence nějakého svého soukromí. Když k tomu připočtu ještě dítě, vím, že život jako takový by pro mě skončil a nejzajímavější událost v roce by se stala 2x v roce dovolená u moře v Chorvatsku. Zároveň ale mám trochu strach, že jestli se teď nebudu aktivně snažit tomu jít naproti, brzy zestárnu a už na to nebudou síly a chuti ještě méně než teď. Když se ale trochu po těch potenciálních partnerkách ohlédnu, nejsou to moc optimistické vyhlídky. Vyloženě mi vadí dnešní doba, život na sociálních sítích, řešení všech těch nesmyslů kolem toho a automaticky beru všechny holky, které mají facebook, instagram, tik tok, atd. a přidávají zde dennodenně nějaké nesmysly žadonící o pozornost, jako tak nějak nemocné. Žádné zájmy mimo internet, žádné své názory, absence nějaké vyšší inteligence a rozumu. Takže otázka na závěr: jsem nahranej a už nekompatibilní pro život ve vztahu a mám se přinutit s nějakou vytvořit rodinu anebo mi bude fajn do konce života samotnému?
 Co k tomu dodat Muž27  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.05.2024 09:36:58
Až zestárneš, budeš litovat. Zakládat rodinu s myšlenkou, že samotnému by ti bylo líp, dobré není, ale myslím, že názor změníš ještě v době, kdy nebude pozdě.

Nedokážu si představit, že bych děti neměla a dnes byla sama se všemi úskalími, které život ve stáří provází.
 Dalia Žena73 Kategorie
28.05.2024 19:16:47
Podle toho, jak smýšlíš, tak B je správně.

Když se nad tím zamyslíš, tak s dětmi jsou většinou jen starosti a povinnosti. Pokud bys to vzal svědomitě a staral by ses, tak tvůj soukromý život by na několik budoucích let skončil. I na těch dvou dovolených v Chorvatsku by ses musel o ně starat a vymýšlet jim program. Tvoje žena by přestala s tebou spát a jen by tě úkolovala.
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
28.05.2024 15:03:28
Corleone: to si nemyslím... podle mě je to nízkou kompatibilitou, a to bud si vybrali ochromeni hormony (pěkná baba, pěknej chlap), a pak prostě zjišťují, že je to kráva nebo hajzl... další možný důvod zase souvisí s kompatibilitou - lidi se věkem mění
 Mandarinka2424
28.05.2024 14:41:45
MAEJ: Převážně kvůli předání nějakého toho genetického materiálu dalším generacím. Vnouče rodičům. A aby za mnou někdo někdy aspoň přišel do důchoďáku až budu chcípat.
 Co k tomu dodat
28.05.2024 14:39:55
Jsi chlap a dítě tedy zvládneš zplodit i v 70, takže nevím, proč se hnát do vztahu a dělat si děti s nekompatibilním člověkem a přestat si užívat, jen abys někomu nepřišel pozadu. Já sám chci dítě jen jedno a to nejdříve ve 35, a jestli s tím má někdo problém, tak ať si ho užije. Víš, podle mě se 50% manželství rozpadá, protože si lidé nepočkali na někoho lepšího, ale brali co je, jen aby vyhověli stereotypů.
 Corleone
28.05.2024 14:38:22
A proč bys měl mít vůbec rodinu? Vyloženě proč ty.
 MAEJ
28.05.2024 14:35:23
fimísek: To já vím, proto jsem to taky ještě neudělal. Ale zároveň si říkám, možná to myslí dobře a jednoho dne zalituji.

Mandarinka2424: Vím, že nemusím. Ale co když ve stáří zjistím, že jsem měl? A najít někoho bez těhle věcí, se mi už zdá tak nějak nereálné.
 Co k tomu dodat
28.05.2024 14:15:52
nemusíš mít děti, nemusíš být na sociálních sítích, nemusíš si hledat ženu co tě bude kontrolovat a chtít každý večer smsky/volání na dobrou noc (i když víš, že tě vlastně jen kontroluje) atd.
 Mandarinka2424
28.05.2024 14:10:33
Nezapomeň, že o svém životě rozhoduješ ty, a ne nějaké "veřejné mínění"! To, že někdo má ve 30 dítě, to není pro tebe závazkem!!!
Smajlík  fimísekPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč