Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1235184, vloženo 28.05.2024 12:37:57 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Randění se sockou (názory žen, pls)
Tou sockou bohužel myslím sebe. Pracuju v jednom obchodě s nábytkem, vydělávám 26 000 čis. bydlím v 1+1 (podnájem), nemám auto, z výplaty mi zbyde max. 8000. Vím, že by to mohlo být horší, ale nejde mi jen o prachy, ale i o prestiž a perspektivu. Jednoduše si připadám méněcenný. Přijde mi, že hodně borců v mém věku už dosahuje alespoň na průměrnou mzdu, jeden exspolužák je rozpočtář, další je nějaký manažer ve škodovce, další je markeťák v seznamu.cz, a takových mladých úspěšných mužů je hodně. Teď přímo k věci: Nerad ženám říkám, čím se živím, stydím se je vodit do svého pidibytečku, stydím se jim říkat, že nemám auto. Jak byste ženy reagovaly, kdyby vás oslovil pohledný, vtipný, vysoký muž ? Určitě byste si šly se mnou klidně někam sednout, že ano ? Ale co jakmile bych vám tam řekl tohle všechno ? Podle mě byste si mě minimálně
podvědomě zaškatulkovaly jako lůzra. Je mi nepříjemné oslovovat ženy, styděl bych se představovat se jejich rodičům. V dnešní době ženy bývají úspěšné, mívají vzdělání a postavení, už dávno nenabízí jen "díru", jak mnozí tupci říkají. Je tedy pochopitelné, že stoupají i jejich nároky. Ano, hodně žen své partnery i živý....ale pochybuju, že si jich i váží. Prosím (hlavně ženy) o naprosto upřímný názor bez obalu, žádné falešné utěšování.
 Lůzrosocka Muž26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
30.05.2024 01:24:08
Ber to jako filtr na zlatokopky, kurvy a neupřímnou lásku.
 Bkbhjj
28.05.2024 22:43:26
Teď si začínám uvědomovat, že lepší práci a víc peněz chci hlavně kvůli sobě, chci to udělat hlavně pro sebe, ženy v tom taky hrají roli, ale vedlejší.
 Lůzrosocka
28.05.2024 22:35:26
Myslím si, že to zbytečně řešíš. Každý je jiný a každý má určité priority. Ty bys chtěl každou ženu? :) Nemyslím si :)

Osobně neřeším kolik muž vydělává a co vlastní, ale jaký má charakter a co všechno umí. Takže bych raději zvolila pohodového prodavače, který by měl podobný pohled na život jako já než nějakého sebestředného manažera s majetkem.
 Alessandra111 Žena24 Kategorie
28.05.2024 22:31:41
Jó, s Hirohikem taky souhlas.
 Lůzrosocka
28.05.2024 22:29:43
Jdusivyčistitzuby>

Jo, to teda vyděláváš víc :-D Já to nemyslím přímo tak, že bych měl být vábnička na zlatokopky. Je mi jasný, že když to se ženami neumíš, tak ti vata nepomůže. Když mluvím o prestiži, tak mám na mysli, že ...doktor, elektrotechnik, manažer atd. zní 1000x lépe než prodejce nábytku. Lepší profese té ženě signalizuje nejen to, že hodně vyděláváš, ale i to, že jsi schopný, důležitý, máš schopnosti...a to je pro ně přitažlivé. Rozhodně se hodlám ještě rozvinout a nestagnovat. Každý svého štěstí strůjcem
 Lůzrosocka
28.05.2024 22:14:52
Božský Hirohiko má pravdu. Když o mě nějaká holka začala projevovat zájem, tak to bylo když jsem byl v nějaký sociální bublině. A fakt to dělá divy, když třeba vidí, že se umíš bavit a že se ostatní třeba zasmějou tomu, co řekneš. Bohužel se moc mezi lidma nepohybuju. Měl bych víc.

A mimochodem tudle sem četl nějakou studii, že oboum pohlavím nejvíc a ze všeho záleží na vzhledu - jak klukům tak holkám - což je pochopitelný, asi bys nechtěl chodit s 50ti letou páprdlí i kdyby měla povahu ze zlata, a hned pod vzhledem byla povaha, což se asi vztahuje i na to sociální zázemí, a peníze byly úplně dole, i když pro holky trochu výš, furt níž jak povaha a vzhled
 JduSiVycistitZuby
28.05.2024 22:09:40
Myslím si, že je jen velmi malý výřez mezi ženami, co letí vyloženě na pracháče. Drtivý většině to není jedno, to bych lhal, ale není to pro ně zásadní, resp. dealbreaker určitě ne. Podívej se, já jsem o rok mladší jak ty a vydělávám asi 200 tisíc měsíčně, vážně, a to neříkám, abych se chvástal, programuju, ale protože holky na mě prostě moc neletí, nebo když už jo, tak to neumím často rozjet. Sem trochu tlustší a trochu asociálnější než průměr, měl jsem takový trauma dětství, a jsem na tom stejně jak ty, i když vydělávám víc
 JduSiVycistitZuby
28.05.2024 19:58:48
souhlas s Božský Hirohiko

a taky nejlepší je si hledat partnera v té kamarádské bublině
 Mandarinka2424
28.05.2024 18:28:09
Kámo, jako některý holky sice letí na moc a prestiž, asi jako některý chlapi letí na velký umělý kozy. Jo, takový má někdo preference.
Ale drtivá, a fakt nepřeháním, drtivá většina chce feláka, týpka, se kterým se zasměješ a se kterým je ti dobře. A funguje to vzájemně.

Nehledě na to, že nemusíš mít 26 tisíc furt. Já takhle z 19 tisíc vyrostl za půl roku na skoro 50, a to se furt živím rukama v podstatě - a ne, není to řemeslo, ale dělničina.

26 je let je málo, to jsi fakt ještě mládě, ale jestli se cejtíš nějak neuspokojenej vlastním životem, tak se vyuč řemeslu. Ne pro prachy, ale abys mohl svýmu zrcadlu říct: kámo, ty fakt něco umíš.
Nebo jdi na vysokou.

Ale stačí mít prostě kámoše. A být fajn. Z mý zkušenosti holky fakt nejvíc dají na tvou sociální bublinu. Absolutní no name je nepředvídatelný, zatímco pokud oba máte stejné známé a ona vidí, že kolektiv tě bere, že jsi oblíbený, že máš kámoše a že umíš "vystupovat", hodně to pomůže vychýlit ručičku doprava, jakože zvedne ti to pravděpodobnost, že ti aspoň dá šanci, abys ji někam pozval. :D

Prestiž jako taková se přeceňuje, společenská integrace je to, co lidi podvědomě sledují, řekl bych.
 Božský Hirohiko
28.05.2024 17:47:31
Prý se má říkat marketingový specialista nebo obchodní zástupce. Takhle to alespoň dělala moje kamarádka - prodavačka :)

Překvapím Tě, ale vynikajících obchodníků je málo. Jsou na to potřeba určité schopnosti a vlastnosti, a styl chování, který nemá každý ...

Mohl by sis zkusit dodělat autoškolu a pracovat někde jako obchodní zástupce, který objíždí zákazníky autem. Tam bývá plat vyšší.

Zkusit se zeptat v nějaké nadnárodní firmě, kde se platí víc...

A nezapomeň, jsi obchodní zástupce, co komunikuje s lidmi, udržuje kontakty a poskytuje servis zákazníkům... Někdo, kdo umí prodávat svěřené zboží ...
 zkušená vopice
28.05.2024 14:56:18
Máš zbytečné mindráky a zbytečně se sám odepisuješ a uzavíráš před světem. Nejhorší je, když se člověk odepíše sám.
 jitrnice Žena80 Kategorie
28.05.2024 14:05:42
Nesrovnávej se s jinými!! A za další - to, že si bude holka myslet, že jsi lůzr, to je pouze tvoje domněnka. Normální holka ocení, že bydlíš, máš práci, nemáš dluhy. Jsi na tom o moc líp, než ti, kteří mají byt na hypotéku, auto na dluh! Nesmíš lovit v "kalných vodách". Hledej tam, kde potkáš ženskou a ne pipinu.
Smajlík  fimísek
28.05.2024 13:54:53
Já jsem VŠ se skoro 20 letou praxí. Příští měsíc nastupuju na úřad, kde budu fungovat jako takový malý soudce. A prachy budu mít stejné jako ty. V korporátu si člověk může vydělat dvakrát tolik, ale za tu nejistotu a nervy to nestojí.

Jinak holku, která by koukala jen na prachy a prestiž, bys stejně nechtěl.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
28.05.2024 13:54:53
LDV>

"Každéj člověk je určitá individualita"

Většina žen je podle mě více či méně v tomhle pragmatická a muže si analyzují i jako potencionálního zaopatřovatele svých dětí, a když dotyčný vydělá i na dovču u moře, tak je to nepochybně velmi příjemný bonus. Ano, je i spousta svobodomyslných, netradicionalistických žen, které na to vyloženě kašlou, ale zaměřovat se jen na ně, by mi hodně zůžilo výběr partnerky.
 Lůzrosocka
28.05.2024 13:51:16
Cože? On někdo vydělává jen 260 548? Já vydělávám 260 549 a stěží vyžiju.
 Neúspěšný chudák
28.05.2024 13:47:15
Měl bys samozřejmě vydělávat aspoň 260 548 Kč, abys mohl živit nejen ji, ale i její sourozence, kamarády a kamrádky, bývalé spolužáky a spolužačky apod. To je tvoje povinnost, když jsi chlap. A nevymlouvej se, že práci s takovým platem je těžké najít. Kdo chce, hledá způsoby.
 Svitavská ulice on
28.05.2024 13:33:35
Tohle vůbec neřeším. Ve chvíli, kdy je mi s chlapem dobře a vidím, že je schopný se o sebe postarat, tak zbytek neřeším. Když jsou na život dva, tak se jim jde o dost líp. Jen je třeba si přiznat, že mě vždy budeš na všechno mit, ale neznamená to, že jsi looser. Takže hlavu vzhůru a hledej.
 tralanka
28.05.2024 13:31:06
Mandarinka2424>

V pohodě peníze jsou to tak pro jednoho člověka, pochybuju, že bych s tím byl kdovíjakým tahounem rodiny, možná tak, kdybych do toho i sosal soc. dávky. Btw: dělnice toho schopného zaopatřovatele chce z logických důvodů možná víc než nějaká manažerka, která si na sebe krásně vydělá sama.
 Lůzrosocka
28.05.2024 13:19:01
Napsals -

... a v dnešní soutěživé době se podle mě na tohle hledí.
---
Nerozumím, proč píšeš ve třetí osobě. -se hledí.
Každej člověk je určitá individualita. Někteří lidi se prostě necítí dobře v přítomnosti "zbohatlíků" a to dokonce ani v případě, že mají postupně vyšší plat. Prostě jsou lidi, kteří např. chtěj chodit v laciným oblečení, nemají zájem chodit do drahých restaurací nebo nepotřebují dávat nejevo určitou míru prestiže - např. ježděním v dražším autě atd.

Co se týká platu a bydlení, tak problém ve vztahu může nastat a taky mnohdy nastává v případě otěhotnění , protože rodina samozřemě nemůže dobře "fungovat" v malým bytě.
 LDV Muž46 Kategorie
28.05.2024 13:15:44
na status a prestiž ti většina dlabe, důležité je, abys dokázal zaopatřit rodinu (pokud děti chce), mimo Prahu to jsou v pohodě peníze

spíš bys měl přestat fnukat... jako jéé cítím se být méněcennej, ptž jsem jen blbej prodavač... a co jako? tak si taky najdi prodavačku, uklízečku, dělnici... jsou to v pohodě profese a velmi pro společnost přínosné!
 Mandarinka2424
28.05.2024 13:14:20
DLLJ napsal -

Jsi méněcenný v očích žen, ale co víc, jsi méněcenný v očích mužů, což předchází a je ještě větší problém.
---
To považuju za nesmysl. Odhaduju, že plat dvou třetin zaměstnanců, kteří mají nižší, než průměrný plat udávaný ČSÚ, je výrazně nižší, než ten celostátně udávaný průměrný plat.
Samozřejmě že např. ajťáci, architekti, manažeři atd. mají výrazně nadprůměrné platy. Ale těchto lidí je relativně málo.

Navíc jsou ženy, který prostě nechtějí žít s partnerem, který má výrazně nadprůměrný plat, protože by si připadali "jako ve zlaté kleci". Nechtěli by se cítit jakoby "méněcenné", když by se "museli" scházet se známými partnera, kteří jsou zvyklí na jinej "standart" atd.

Myslím si, že se dost podceňuješ a zbytečně si tak komplikuješ život.
Jak podsttanej problém vidím hlavně ten podnájem 1+1. Na společný bydlení s partnerkou je to moc malej byt. Ale na občasný setkávání se (např. na sex) toto nemusí být problém.
Existují např. lidi, kteří spolu nežijí v jednom bytě, ale přitom mají vztah. Možné to je. Ona občas přespí u něj, nebo on občas přespí u ní, nebo spolu jedou na dovolenou nebo něksm na víkend.
 LDV Muž46 Kategorie
28.05.2024 13:13:11
Kdo lpí na prestiži a nenarodil se s ní, ten ji nikdy nezíská. Co se nebrat tak vážně? Chceš dosahovat svých cílů a přitom většinu energie splácáš na svoje depky.
 Dáda off
28.05.2024 13:11:07
DLLJ: Meleš sračky.
 Dáda off
28.05.2024 13:10:55
Hodně se tu zaměřujete na mou výplatu, mně ale nejde jen o ní, ale i o nějaký status a prestiž, což ženy určitě taky dost přitahuje, a v dnešní soutěživé době se podle mě na tohle hledí. Celkově si myslím, že moje socioekonomické postavení je lehce podprůměrné a šanci mám jen u žen, které nechtějí děti nebo u holek ve věku cca 17 až 24 let, které toto zatím neřeší..ale řešit začnou. Budu se muset víc snažit.
 Lůzrosocka
28.05.2024 13:06:50
Jednoduše si připadám méněcenný.
Jsi méněcenný v očích žen, ale co víc, jsi méněcenný v očích mužů, což předchází a je ještě větší problém.
 DLLJ
28.05.2024 12:58:19
Nevím no. Za mě furt lepší než mít nový auto, 3+1 v osobku a dluhy až do konce života.
Smajlík  Čosijak
28.05.2024 12:57:56
MYslím si, že dost záleží na tom, jestli konkrétní žena chce mít děti nebo nechce. Pokud chce mít děti, tak má samozřejmě tendenci přemýšlet, kolik ten její by mohl vydělávat atd. Pokud nechce mít děti, minimálně v následujících x letech, tak je možný, že určitá žena prostě plat partnera nějak zvlášť neřeší.

Napsals -

Prosím (hlavně ženy) o naprosto upřímný názor bez obalu, žádné falešné utěšování.
---
Jenže z toho, že určité ženy mají určitý názor, ještě nevyplývá to, že každá žena má stejný názor.
Dost záleží na tom, v jaké rodině určitá žena vyrostla, jak moc výši mzdy a majetek řešili její rodiče atd.

Napsals-
V dnešní době ženy bývají úspěšné, mívají vzdělání a postavení, ...
---
Tomu opravdu věříš, že většina žen má nějakej extra plat atd. ?
Hodně žen sice pracuje v kanceláři, ale to ještě neznamená, že mají nějakej extra plat. Myslíš si např. že pracovnice např. na úřadech nebo ve zdravotních pojišťovnách apod. mají nějak výrazně nadprůměrnej plat?
Nemyslím si, že to tak je. Myslím si, že průměrný platu, který by byl vypočítaný např. z platů 2/3 pracovníků s podprůměrným platem, by byl výrazně nižší, než průměrný plat udávaný českým statistickým úřadem. ¨

Takže bys mohl být celkem klidnej a nestresovat se.
 LDV Muž46 Kategorie
28.05.2024 12:57:21
Nejsi socka. Holky spíš odradí tvoje nízké sebehodnocení.
 Dáda off
28.05.2024 12:51:49
26tis. čistého je v pohodě, podle mě, určitě nejsi socka

jo horší je to v Praze, v Praze bys s tím rodinu neuživil, ale pokud bydlíš mimo Prahu (a středočeský kraj), tak určitě s platem nejsi socka
 Mandarinka2424
28.05.2024 12:48:32
Synku, holky s daddy issues z rozvrácených nefungujích rodin, které vychovaly matky samoživitelky, event, měly fotra agresivního alkoholického nemakačenka na loosery přímo mířej.

Akorát ty máš práci, nemáš dluhy a máš kde bydlet, takže asi ostrouháš.
Smajlík  ButcherPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč