Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1235168, vloženo 27.05.2024 23:36:47 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Sázení - utekl jsem hrobníkovi z lopaty.
Takže, protože v rámci MS jsem si chtěl tzv. "Koupit české zlato", tak jsem ve vyřazovací části sázel všude proti nám. Celkově jsem prohrál cca 3800, ale pořád byl v plusu. No trochu mě to štvalo, protože já jinak sázím malé částky a leze mi to tedy hrozně pomalu, mám to jako takové hobby. No tak jsem si řekl, že prostě zavalím všechno včetně vkladu na nějakou pro mě jistotu.

První jistota pro mě byl zápas Zverev-Nadal. Nadal je totálne z formy kvůli vleklým zraněním a na turnajích před FO vždycky vypadl s hráčem, kteremu by dřív asi nepovolil ani set. Zverev pravý opak. No ale pořád jsem si říkal, co kdyby Nadal vstal z mrtvých nebo to před FO jen hrál, tak jsem na Zvereva dal jen set. Zverem vyhrál 3:0 na sety a já smáznul 1k. Měl jsme věřit intuici a dát Zvereva s 3x větším kurzem než set.

Dál jsem to neřešil, říkal jsem si, že si prostě počkám.

No ale byl jsem z dneška utahaný a usnul jsem a když jsem se probudil, tak akorát hrál Kecmanovič s Monteirem. Monteiro je hrozně nevyzpytatelný hráč. Dokáže totálně lamit a zároveň v jiném zápase seknout daleko lepšího soupeře. Kecmanovič vedl 2:0 na sety - 6:1 a 6:2. Říkám si aaaa, Monteiro nemá svůj den a kurz byl takový, že bych vyhrál 2k , když byl naložil všechno na Kecmanoviče. No tak jsem to naložil a vzápětí Monteiro ožil a vyhrál set - já si říkal, ty vole já jsem blb, uhnul jsem ze svý taktiky a vymstí se mi to. Naštěstí v dalším setu to Kecmanovič urval 7:5.

Takže teď jsem v "mínusu" oproti těm sázkam proti nám asi 800-900.
 mando Muž34  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
28.05.2024 06:48:33
A u čeho sázíte, předpokládám, že je řeč o on-line sazkách nebo běháte sázet někam na přepážku? Začal jsem to teď nově sledovat kolem Ms v hokeji a to mě docela nadchlo, že jde v podstatě vsázet i v době kdy už se hraje. Nejlepší to pro mě bylo v 1/3 kdy bylo celkem jasný jaký hokej jednotlivé strany hrajou a jak by to mohlo dopadnout. Dopadlo to pro mě dobře a mrzelo mě, že jsem nedal víc. Třeba na Švédy byl hodně dobrý kurz, asi nikdo moc nečekal, že dostanou od česka takovou bídu.
 Sazimevsivhni
27.05.2024 23:58:41
LucSenz0r: Já sázím už nějaký měsíc a mám ROI přes 100%. Mám určitou taktiku a té se držím a tohle už není náhoda, prostě statistika. Tiketů bylo desítky. Ale samozřejmě není to na to, aby si tím člověk vydělával. Jsou to prostě nějaký tisíce navíc každý měsíc, které můžete utratit za ptákoviny a nemít blbý pocit.
 mando
27.05.2024 23:48:23
Nemáš byť blbec. Stávkové kancelárie existujú z jednoduchého dôvodu. Zákazník až na pár výnimiek vždy prehrá.
 LucSenz0r Muž30 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč