Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1235165, vloženo 27.05.2024 23:02:27 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Smutny svet
Ani jsem necetla zpravy, jak byl hokej a tak, no Izrael prej vcera bombardoval stanovy tabor s vysidlenymi Palestinci ve vyhrazene bezpecne zone, zpusobil tim i pozar a nekteri lide tam uhoreli zaziva, 45 mrtvych plus zraneni a vse na popel. A nasi politici nic. No stejne to nikoho nezajima, ale je mi z toho smutno, co se deje a svet se jen diva, nebo dela, ze to nevidi... A to soud naridil, ze na Rafah nema utocit, kdyz to bude ohrozovat civilisty. Pritom ve svete uz to nekteri kritizujou, ale tady jako by se to ani nedelo.. Je to tak smutne.

K cemu jsou lidem nejaka "pouceni z historie", k cemu je nam "vyspelost" a "civilizovanost", kdyz se stejne pachaji takove veci a stejne nikdo nic neudela?
 jesterka Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.05.2024 04:01:34
1) Proč opakuješ, že se útok stal v chráněné zóně, když tohle poslední zprávy vyvrací (viz Ježkův post)??

2) Pokud má tak obrovský dav nevinných civilistů mezi sebou hrstku teroristů, co proti vůli všech těch mírumilovných občanů ve stejném městě hromadí rakety a vozí jim je kolem stanů, aby je používala proti jiné zemi, kterou bez podpory vlastních spoluobčanů napadla...
...pokud se tahle banda vyskytuje zrovna na místě, kde je natěsnáno tolik tisíců civilistů, za které údajně bojují...

Neměli by se ti mírumilovní jasně distancovat od jejich chování a usilovat o zničení těch teroristů?
A neměli by snad teroristi, co se ohánějí starostí o blaho svých spoluobčanů, dělat vše pro to, aby zastavili jejich utrpení v táborech? (Tzn. aby okamžitě stopli válku, anebo se přinejmenším neschovávali se všemi zbraněmi a se zajatci tam, kde svou přítomností ohrožují civilisty?)
 Otázky upadlé ocásky
28.05.2024 20:15:29
Jezek: Jenze to prave Izrael nedela (vsechna mozna opatreni na ochranu civilistu). Poslal je do bezpecne zony Rafahu a pak to tam bombardoval. Ted tam zahajil ofenzivu a tento utok se stal v tabore v bezpecne zone, umrelo a bylo zraneno velke mnozstvi civilistu.

Soud mu uz drive naridil vyhnout se mozne genocide a nyni naridil, aby na Rafah neutocil tak, aby tim ohrozil civilisty.

Prijde ti toto jako plneni narizeni soudu?

Izrael ani nevi, kolik civilistu zabil, ale vi, kolik zabil "teroristu" (pro ne je terorista kazdy muz, pro nektere dokonce i deti), prioritizuje tedy zivoty teroristu pred zivoty civilistu.

To skutecne nejsou opatreni k ochrane civilistu (o nasilnem vysidlovani, hladomoru, braneni pristupu humanitarni pomoci, bombardovani civilnich cilu ani nemluve.)
 jesterka
28.05.2024 11:57:41
"Video z rychle se šířícího požáru doprovázel rozhovor dvou Palestinců, který odhalil, proč k tragédii došlo. Izraelská střela zasáhla jeep, který vezl munici." (Takže zase ti nevinní civilisté, kteří vozí munici.)

"Palestinec na videu ještě varuje, že kdykoli může přiletět raketa, protože při požáru vybuchuje další a další munice"

"IDF dodaly, že útok nebyl podniknut ve vytyčené humanitární zóně, jak se uvádělo. Ta leží na pobřeží v oblasti Mawasi"

„Izrael má právo jít po Hamásu, chápeme, že při tomto útoku byli zabiti dva vysocí představitelé teroristického Hamásu, jako jsme dali jasně najevo, že Izrael musí podniknout všechna možná opatření na ochranu civilistů,“ stojí v prohlášení americké Národní bezpečnostní rady.

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-blizky-a-stredni-vychod-za-vysokym-poctem-obeti-p - ozaru-stanoveho-mestecka-v-rafahu-byla-vybuchujici-palestinska-munice-40473716" -
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
28.05.2024 01:21:15
Ale lidi se přece z historie poučili.

Poučení č. 1:
Židé zasluhují soucit a obdiv; jejich nepřátelé bídnou smrt.
Smajlík  Gleit Muž99 Kategorie
27.05.2024 23:41:53
To je smutný. Takové věci by se neměly dít.
Máš ráda grilování?
Smajlík  grillmeister
27.05.2024 23:19:50
Dej sem prosím odkaz, chci se podívat.
 anonymPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč