Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1235076, vloženo 25.05.2024 23:08:44 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
To vazne nekoho bavi si vsechno pestovat
Prestehoval jsem se na vesnici - postavil prizemni barak, velka zahrada, roboticka sekacka. Ja rad sednu na terasu, dam kafe, vino a tak a odpocivam.

Ale koukam sousedi se porad hrabou v hline, maji slepice, ovce, akorat to smrdi a je s tim prace, asi ji maji malo nebo nevim. Druhej zase furt stipe drivi. Ja si nechal drevo nastipane uz dovezt, v zime krb pouzivam casto. To jim ta prace ve volnu za to stoji?? Nechapu
 Bohatej Muž34  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.05.2024 09:27:02
No ano radši budu chodit po zahradě než celý víkend hnít pod pergolou... To bych mohl zrovna byt v práci v sobotu radši.

Taky pěstuju kde co, dřevo dokonce ještě vozím a pak řezu a stipu teprve a pak zas odvážim a skládám.

Co bych měl dělat? Na výlety nejezdím to mne nebaví, na nákupy taky ne, sedět v kuse nevydržím.

A když náhodou nedělám na zahradě tak ležím pod autem
 Ladinac 123 Muž20 Kategorie
27.05.2024 21:09:37
Důchodci odsouzení Fialou k bídě MUSÍ pěstovat vše. Neboj i ty jednou budeš.
 Quakie Muž78 Kategorie
27.05.2024 21:08:10
To oceníš až vlivem nedostatku pohybu dostaneš jakoukoli civilizační chorobu. Pak jim budeš i závidět jako závidí můj soused. Tahá za sebou kyslíkovou flašku, má dva bypass srdce, a já si plavu denně v mém slaném a vyhřívaném bazénu tu na Floridě. On má bazén taky ale neumí plavat.

Procházky chodím denně 3 míle. Se ženou.
Sem k nám se dostane jen málokdo. Jsme tu všichni skvěle utajeni. Poldové otrapy vyvedou na výpadovku. Toto je paradise jen pro vyvolené. Mimo představy.
 Quakie Muž78 Kategorie
27.05.2024 18:44:38
>Modrá Svině
Benzínový křoviňák je fuj. Dělá to kravál, smrdí to, ty to dýcháš a hluk obtěžuje okolí. Smrad taky. nebrat. Máme 21. století, tak zásadně elektrický.

---------

Kafe nepiju a jen tak sedět a civět mě nebaví. Něco bych pěstoval jen kdybych neměl dělat co jiného. Zato mě baví dělat si věci sám, učit se nové věci a obvykle je výsledek mnohem kvalitnější než od většiny řemeslníků, protože nejedu na čas, ale na kvalitu. Cenově jsem obvykle také v plusu i když si na to musím pořídit třeba nějaké nové nářadí. Baví mě ta tvůrčí práce. Také mi dělá dobře pohyb, ale nebaví mě posilka nebo sport. Ty jsou takové samoúčelné, tady je z toho pohybu alespoň něco. Něco kutit je prostě fajn. Představa bydlet někde, kde bych neměl do čeho píchnout, mě děsí.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
26.05.2024 13:15:51
Ty jsi take naval muzske energie :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
tvl mrdat se nekde pul dne se sekackou, mit travu az za usima, odvazet to nekam, aneb jak zabit den
 Zelená svině
26.05.2024 12:59:08
Práce s dřevem je fajná, u sekání, řezání dřeva cítím nával mužné energie, navíc krásně voní. Sekání sekačkou to samý, a to ani nemluvim, jaká rozkoš je benzínovým křovinořezem krosit nějaké divoké houští.
 Modrá Svině Muž46 Kategorie
26.05.2024 12:18:55
Ahoj,

jj, vážně to ty lidi baví.
Neradi se nudí, neumí se flákat :)
 smutný-člověk Muž33 Kategorie
26.05.2024 09:50:37
Robotickou sekacku mame take a je to vyborna vec. Poprve se musi travnik vzit klasickou sekackou, na udrzovani pak mame uz tu robotickou. Clovek se nemusi srat se sekanim, uklidem, hlukem a muze se misto toho venovat prijemnejsim cinnostem. Ale chapu, ze nekdo ji nechce. Je to jako s auty, manual vs. automat. Ja uz manual nikdy nechci
Smajlík  Husqarna
26.05.2024 08:46:48
Zbohatlík provází obchodního partnera svým domem:

"Chlap má v životě postavit dům, zasadit strom a zplodit syna. Já jsem si od stavební firmy nechal postavit tenhle dům, před domem mi zahradnická firma zasadila támhle ten strom...kde je moje manželka a můj osobní asistent???"
Smajlík  Sexátor
26.05.2024 08:04:12
Je příjemný relax a jsou vidět výsledky. Kromě toho užitečně strávený čas. Ještě dospěješ a pochopíš.
Smajlík  fimísek
26.05.2024 07:53:15
Pro někoho je práce na zahradě relax

......tu sekačku bych nesnesla
 Loca Loca Žena98 Kategorie
26.05.2024 07:26:13
Já nechápu lidi jako ty, proč se stěhují na vesnici,když jsi evidentně městký typ? Na vesnici se pracuje. Ano baví nás pracovat na zahrádce, baví nás si vypěstovat svojí zeleninu a ovoce, baví nás chovat zvířat atd.
K vesnici patří kohouti, slepice nebo ovce. A věř mi, že nám to ani nesmrdí. Prostě to k vesnici patří. A jak tu někdo psal níže, tak pro nás je ta práce přirozený pohyb. Můj muž je nevíc sexy, když má v ruce sekyru a jde štípat dříví. Je to symbol mužnosti.
 Farmářka
26.05.2024 06:52:34
Někdo chodí do posilovny za kterou musí platit a jeho posilování jde jen do svalů a někdo má jako posilovnu práci na zahradě a má radost z toho co si na zahradě udělá, vypěstuje. Jeho síla se promění užitečně.
 jitrnice Žena80 Kategorie
26.05.2024 01:19:53
Mě by to bavilo, mít zahradu a trávit na ní čas, hrabat se v hlíně a mít radost z života, který mi pod rukama vyrůstá. Mám radost i z malých papriček a rajčátek, co mi vyrostou na balkoně.
 Upřímná
26.05.2024 01:15:46
Tak některý to určitě baví. Ta práce je pro ně relax, chtějí si to dělat kolem baráku hezký, pak mají radost z toho, jak jim to kvete a roste a že to pak můžou zužitkovat.
Ale taky myslím, že některý to ve skutečnosti pěkně sere a dělají to hlavně proto, že se to jakože "má", když už tu zahradu mají a že sousedi to všichni dělají, tak oni " musí" taky.
Ja to mám jako ty, mě to nebaví a nestydím se to přiznat, že zrovna na tohle jsem líná. Za sečení platím sousedi a můj jedinej " pěstitelskej úspěch" jsou dva keříky šeříku. Já si radši lehnu s knížkou do pergoly, nebo si zacvičím a zamedituju pod stromama, než bych něco okopávala a hrabala se v zemi.
Být prachatá, nájmu si zahradníka, co by mi to tam dělal pěkný.
 Mila
26.05.2024 00:48:13
Jo a robotickou sekačku nechci. Vždyť je to úžasný relax si to posekat sám. Ten, kdo napsal úvodní příspěvek, je zjevně městský typ. Já to mám naopak. Když jsem bydlel ve městě v bytě, tak jsem trpěl. Jako sport byl náhradní řešení. Ale fyzická práce je víc.
 ještě bohatší
26.05.2024 00:40:36
Mě baví práce na baráku a na zahradě z mnoha důvodů:

Je to přirozená činnost. Takto jsme se evolučně vyvíjeli. Když se dívám na dokumenty o přírodních kmenech, tak chlapi tam stále něco stavějí, nebo opravují, nebo loví zvěř, atd. Činnost, činorodost máme v genech. Přenáší se to taky epigeneticky. Když sadím stromky, nebo stavím plot, tak mám z toho radost, kterou mi jiná činnost nedokáže kompenzovat. Moji předkové museli být zemědělci. Intuitivně cítím, že patřím do přírody a že se mám dotýkat přírodních materiálů. Jsem manuálně zručný. Jde mi to velmi dobře, tak nevidím důvod, proč toho nevyužít. Chápu, že existují lidi, co jsou leví a nešikovní. No ale když to mám právě naopak a udělám práci lépe než někdo z firmy, tak to radši dělám sám. Jednak to udělám kvalitněji a jednak vím, co jsem kam přesně dal a jaký materiál použil. Zároveň se mi neustále v průběhu života zvyšují dovednosti. Každá činnost, kterou člověk dělá, posiluje v mozku neuronové spoje. Při práci s rukama jednak posiluji svaly a jednak buduji motoriku, včetně jemné motoriky. Další benefit: Jsem na zdravém vzduchu. Dále pes nestrádá. Pes v bytě by se nudil. Na zahradě se pes nenudí a také si neustále vymýšlí různé činnosti. Kdysi jsem pěstoval i zeleninu, ale s tím je moc práce, takže toho jsem nechal. Ale jinak stromky ano, jak okrasné, tak ovocné, pěstuji stovky rozličných stromů. Mám zahradu hodně velkou. Baráček malý. 2 +1. Postaven z větší části vlastníma rukama. Stavěl jsem to jako puzzle. Trpělivě. Houževnatě. Vytrvale. Rád dosahuji cílů. Proto musím pracovat vlastníma rukama. I když mám VŠ a živím se de facto držkou a žvaněním. Proto miluji ten protipól doma a na zahradě. Fyzická práce je relax. Neexistuje lepší relax. To ani sport nedokáže. Sport je hned těsně za fyzickou prací. Baví mě spousta dalších věcí. To by bylo na román!
Smajlík  ještě bohatší
26.05.2024 00:14:06
Každého baví něco jiného, sekání dřeva mě taky vždycky těšilo, ale ani nemám nic proti posezení u něčeho dobrého. Ale tak, nečekal jsi, že to je na vesnici to samé jako ve městě, že ne?
 OkSefe
26.05.2024 00:04:58
Vem jim práci - a začnou těžce depkařit.
Kazuistika nám dává jasnou odpověď, proč lidi furt na něčom makaj.
Nemaj totiž prakticky pro co žít.
Smajlík  Jedet Rojka Muž22 Kategorie
25.05.2024 23:59:05
Někoho to prostě baví. Já zase nepiju kafe a nerad jen tak lelkuju nebo se válím. Práce s voňavým dřevem má býti jen za odměnu.
 truhlářPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč