Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1235074, vloženo 25.05.2024 22:17:11 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Umím odstranit tetování zadarmo
Umím bezbolestně, za pár korun a pár desitek minut (kdybych to dělal na někom jiném, je to za pár minut) odstranit tetování. Mám to odzkoušené na sobě. Rizika nejsou žádná v domácím prostředí, natožpak někde na sále u doktora nebo zdravotní sestry. Mám něco jako know-how. Moc se o tom neví asi, protože všechny metody ostranění tetování jsou buď bolestivé, zanechávají jizvy, nebo to stojí těžké prachy a vyžaduje mnoho návštěv kliniky s laserem. Protože nejsem lékař a moje metoda trošku toho lékařství asi potřebuje, aby měli lidi pocit, že na nich nedělá fušer a místo po odstranění tetování je asi lepší přelepit náplastí a předtím postříkat nějakou dezinfekcí, tak si nemohu otevřít kliniku a začít lidem odstraňovat tetování třeba za třetinu ceny, kterou chtějí kliniky s laserem. Patentovat se postup asi nedá, protože to není vynález, jen postup, při kterém se použijí už existující předměty. Jak můžu ten svůj nápad prodat? Byla by to revoluce v odstraňování tetování a vydělat by na tom mohl každý, kdo umí ošetřit odřeninu, protože by se k němu hnali lidi, co teď platí šílené částky za lasery. Ta má metoda je účinnější než laser, u kterého občas je vidět zbytek tetování, u mé metody je po odstranění čistá kůže. Nějaké nápady, jak bych na tom mohl zbohatnout? Mám chodit k doktorů, kožním lékařům, nebo si lze postup někde "patentovat" a kdokoliv začne mou metodu, která spočívá v jistém postupu, používat, bude muset cálovat vynálezci?

Zrovna jsem si doodstranil asi 1,5 cm krát 1 cm, aniž by mi tekla krev, aniž by mě něco bolelo. Postupuju od menších kousků k větším, abych zjistil, jak se místo hojí a jestli je nějaká hranice. Zatím to vypadá, že není. Koukal jsem u toho na hokej. :D Za pár dnů bude místo vypadat, jako by tam žádné tetování nikdy nebylo. Kdyby to uměl každý, kliniky přijdou o docela dost velké kšefty. Ale nevím, jak svůj vynález a nápad prodat.
 Chirurg Muž30  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.05.2024 22:43:02
A když se to rozhodne dělat zdarma profesionální tatér, tak to umí taky.
Smajlík  Dáda offPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč