Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1235030, vloženo 25.05.2024 00:33:33 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Čo je vašou Chimérou?
O čo ste sa v minulosti snažili ako o život, investovali ste do toho kopec snahy, energie, peňazí, odhodlania, stovky hodín práce, ale aj tak ste to nedokázali a Váš sen sa nesplnil?
Čo ste najviac chceli, najviac snahy do toho dali, ale výsledok bol neúspech a nedokázali ste to?
Za čím ste si išli, aj cez pot a mnoho peňazí, ale prehrali ste?
 IviIvaIvanaIvanova Žena21 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.05.2024 11:02:40
Nejvíce jsem zbytečně investoval do své práce. Tzn. školství. Vyučoval jsem nadmíru. Chtěl jsem být nejlepší a mít super výsledky. To se mi taky podařilo. Ale za cenu vyhoření. A dneska si říkám, co z toho mám, že jsem z outsiderů dělal premianty? Stejně tuto planetu nezachráním a jsem jen kapička v moři. Lepší smysl má být více sobecký a investovat svoji energii do toho, co bude tobě dělat užitek. To znamená postavit si bydlení. Nebo investovat do zahrady, v které budeš trávit čas apod. Vyplýtvat nejvíce energie do cizích lidí smysl nemá. Ledaže by bylo posmrtné zúčtování, jak hlásají pobožní, a byly by odměny nebo tresty za to, co jsi udělal pro druhé lidi. Tak to bych musel bych dostat od Stvořitele metál za zásluhy. Jenže obávám se, že pobožní kecají a žádné zásluhy odměněny nebudou. Takže jak říkám, byl jsem vůl, co investoval do cizích lidí. Měl jsem být více egoista a měl bych se lépe.
Smajlík  asi takto
25.05.2024 10:44:27
Pro mě asi hudba - teda umět dobře hrát na kytaru a zpívat. To jsem trénoval dost roků, sice jsem se to jakž takž mechanicky naučil, ale pořád to nebylo tak dobré, abych se s tím mohl nějak identifikovat, abych si o sobě mohl myslet, že jsem člověk, který může kamkoliv (kam se to hodí samozřejmě) vzít kytaru a zazpívat něco.
Naštěstí to není nejdůležitější oblast mého života, spíš jenom taková ozdůbka navíc...
 bilej tygr Muž73 Kategorie
25.05.2024 07:04:29
Tohle by sedelo na moji snahu, kdy sem si pral živit se kreslenim.
 Bivoj z lesa
25.05.2024 03:06:40
Vše je o příčině a následku, jakmile se z lidí stali sluhové tak následkem byli problémy a které není řešení, mnoho sluhů se snaží si hrát na to co nejsou a následkem je to že máme radši psy a kočky než lidi! Sluhové nechtějí aby zde byla emancipace, ale každý sluha chce být pánem a následkem je teorie která v praxi nefunguje.

Vždy když nechápu lidi a lidské chyby tak se podívám do přírody a dojde mi proč lidi dělají chyby, ovce je ovci vlkem, vše je o pokrytectví kdy si každá ovce myslí že je vlk. Války v nahotě odhalují pravdu o tom že jakákoli nová lidská ideologie je jenom nová teorie co nebude v praxi zase fungovat.

Řešení je už jenom v tom že zde místo lidí budou jenom naprogramované systémy, nejsou na světě nikde už lidi tak logicky s lidmi nejsou problémy. Jakmile má někdo příležitost získat na něco veliký vliv tak jí využije aby se měl dobře, čiň sluhům dobře a oni z tebe udělají svého sluhu, pro dobrotu na žebrotu, bylo a bude!

Současný člověk mi obrazně připomíná telefon se sluchátkem, co má vytáčecí číselník, autonomní robot je jako dotykový mobilní telefon, vše je zde evolučně dočasně a tak zde už brzo člověk evolučně skončí protože člověk narazil na limity svého evolučního vývoje a tak jej evolučně nahradí roboti.

Najednou bude v televizi reklama na profesionální roboty za dostupnou cenu, robot prezident bude vyznamenávat roboty, tím skončí; peníze, soukromé vlastnictví, drogy, politika, náboženství, byrokracie, školství, zdravotnictví, soudy, policie, důchody, podpory pro invalidy atd.

Současný konzumní svět lidí je o rozdělní lidí na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, ti co jsou nahoře dělají vše pro to, aby se ti co jsou dole nemohli dostat nahoru, je to uzavřený systém který je založený na kastách a třídách, každý zde tak má svůj osud který nejde změnit.
 Psycholog psychiatr Muž71 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč