Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1235027, vloženo 25.05.2024 00:13:43 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Univerzální kámoš
Já sem tak přemýšlela, že moji kamarádi se dají rozřadit většinou striktně do jedné z následujících skupin : koncertový, výletící a školní. Samozřejmě občas školní a koncertový kamarády tahám na výlety, výletový a školní kamarády zas na koncerty. Ale vždycky jsem já ten iniciátor a obvykle to zabere více přemlouvání a domlouvání. A taky většinou cítím, že to nadšení z akce není až takový.

Například, když koncertovou kamarádku beru na výlet, tak pořád dumám, jestli to není až moc do kopce, až moc kilometrů, abych jí tu aktivitu úplně nezhnusila (protože není třeba zvyklá ujít v kuse 25 km). Ten čas společně strávený si samozřejmě užiju, ale zároveň mi pak často chybí i nějaký to vnitřní uspokojení, protože sem neviděla všecho, co sem si přála.

No, a prostě sem si říkala, kde se hledaj lidi, se kterýma těch koníčků úpřímně a nadšeně člověk sdílí víc? Kde najdu člověka, který se klidně sebere se spacákem na prodloužený víkend do hor, a zároveň s nadšením si během roku koupí už čtvrtý lístek za 1500, protože přijede další skvělá kapela? Prostě univerzální kámoš.
 palutenka Žena23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
28.05.2024 11:15:46
Myslim, ze bez fotek je toto tema naprosto o nicem!
 Kvetak
25.05.2024 15:15:29
až dospěješ, budeš hledat partnera a ne kamaráda.
To bude značně náročnější...teď se jen bavíš, nic víc.
A je ti přáno.
 Quakie Muž78 Kategorie
25.05.2024 10:31:40
Taky to tak mám, že mám kamarády na různé činnosti. Vlastně mě ani nenapadlo, že by to mohlo být jinak - dokud jsem si nepřečetl tvoji zpověď. Naštěstí partnerka sdílí trochu víc oblastí života, ale taky ne všechno, co bych si přál.
U těch partnerů to je trochu tak, že je člověk musí to svoje naučit - zase se učit najít potěšení v tom jejich. Na to je asi právě dobré to první období zamilovanosti, protože to člověk kvůli tomu, aby mohl být s tím druhým, skousne leccos... a později se už se na to adaptuje.
 bilej tygr Muž73 Kategorie
25.05.2024 09:04:32
Najít kompatibilního člověka, který s tebou sdílí víc než jeden koníček je fakt těžké a za mě můžeš být ráda, že máš vůbec tolik kamarádů a každý s tebou podniká aspoň něco.
Většinou ani nenajdeš partnera, který má všechny zájmy (a v tvém případě i hubení žánr) totožné, natož kamarády :)
Ale pokud tě to trápí, hledala bych mezi spontánními lidmi, kteří na všechno kyvnou, tam by ta šance mohla být větší.
 Ovecka888 Žena29 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč