Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1234976, vloženo 23.05.2024 22:03:34 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nudíte se? Tak se vraťte domů
Občas slýchám o lidech, kteří se prý nudí. Někteří z nich tvrdí, že se nudí, když jsou doma, což je tak evidentní nesmysl, že by mu neuvěřilo ani mimino.
Takže: pokud patříte mezi nudící se lidi, pak vězte, že příčinou vaší nudy je to, že se nacházíte mimo svou domácnost. Pokud se tedy opravdu chcete zbavit nudy, pak se co nejdříve vraťte do domu/bytu, kde bydlíte. Domov je totiž jediné místo, kde nuda nehrozí. Kterékoli z miliard činností, které máte v plánu, se totiž můžete věnovat buď doma, nebo někde, kam za účelem té činnosti z domova dobrovolně a v klidu vyrazíte - sami nebo s těmi, o jejichž společnost opravdu stojíte. Nebude vás pak od toho zdržovat žádné svinstvo jménem "akce navržená z vnějšku", budete moci svůj volný čas využít opravdu k tomu, čemu se věnovat chcete.

Smrt nudě! Smrt takovému programu, který jednotlivcům cpou ostatní (a který jim může způsobovat nudu - a i když zrovna náhodou ne, tak je aspoň zdržuje od volna)! Ať žije život!
 Svitavská ulice on Muž38  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.05.2024 10:53:36
Za mě nuda hrozí jen v situaci, kdy něco dělat nemůžu kvůli vnějším okolnostem (viz Bílej tygr) a nelze to obejít. Jinak mám co dělat na několik životů.

Přemýšlel jsem také nad tím, jak se někdo může nudit doma? Pak mi to došlo - řada lidí bydlí v takových těch moderních domácnostech, kde krom základního vybavení vůbec nic není. je to v podstatě jako strohý hotelový pokoj, jen tomu říkají doma. Tam skutečně může dát práci vymyslet co dělat. U sebe doma snad raději ani nechci přemýšlet kolik věcí bych měl nebo chtěl dělat, takže za covidu jsem neměl mnoho pochopení pro ty, co jim prý šibalo z toho, že jsou zavření a nemůžou ven. Přitom to byl jen odraz toho v čem se sami zavírají - ve sterilním, nudném prostředí.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
23.05.2024 22:57:59
Taky je pro mě to nudění dost obtížně pochopitelná záležitost.
Ale myslím, že jsem se několikrát v životě nudil (jestli to teda bylo ono) - v situaci, kdy jsem stál v nějaké frontě nebo někde, odkud jsem nemohl odejít, a lidi vedle mne se velmi hlasitě bavili o něčem, jako je fotbal nebo ekonomika - prostě o krajně nezajímavých tématech. A já jsem tam musel stát, a nemohl jsem ani přemýšlet o svých věcech, protože moje vlastní myšlenky pořád přehlušoval ten hlasitý hovor o ničem...

Třeba je to tak, že když já jako introvert čerpám svoje hlavní podněty z nitra, tak se nudím, když mi to někdo znemožňuje - a podobně extroverti, kteří je čerpají zvenčí, ze svého okolí, se nudí, když jim to okolí žádné podněty neposkytuje...?
 bilej tygr Muž73 Kategorie
23.05.2024 22:07:39
Nevím, jak se někdo může nudit.

Kdekoliv člověk je, má možnost se nějak zabavit. Zažitý pojem "nuda" asi bude mít co do činění s letargií, nedostatkem motivace, únavou, atd.
 Archivářka Žena33 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč