Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1234966, vloženo 23.05.2024 17:11:36 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jsou skupiny toxické?
Ahoj, chci se zeptat na fb skupiny na messengeru nebo i jiných platformách. Byl jsem v nějakých skupinách stran seznámení a dostal jsem nabídku do Messenger skupiny. Jsem v několika pár, vždy se to nějak vyčistilo, že lidé, kteří byli agresivní, uráželi, nebo měli jen blbý kecy na holky vypadli. Zůstala tam v každé nějaká skupina osob a dost skupin má úplně stejné členy, kdy vůbec nechápu jak na to berou čas tomu dávat fakt přítomnost a reakce od rána do večera. Tyhle lidé jsou nějak jako na větší pozici, spousty členů jim jakoby podlézá a oni se opají pocitem, že na každé téma mají ten zaručeně pravdivý názor. Taky jsem se tam s jedním trochu vydebatil, protože se zrovna trefil do něčeho o co se hodně zajímám a já mu chtěl vysvětlit v čem se plete. Nebyl z toho žádný extrém, ale on to stejně okecal a obratem změnil téma než, aby uznal pochybení. Celé to píšu proto, že to na mě občas působí blbě, hodí mě to do depky. Když se tam snažím chytit do debaty a na mě zrovna nikdo nijak nereaguje a když v podstatě opíše druhý to co jsem napsal dostane k tomu spousty like a reakcí. S těmi lidmi se neznáme osobně, jsou z různých míst v republice a jen občas volàme na webku. Fakt mě ten občasný ignor dokáže vyčerpat a občas píši i blbosti, jen abych získal nějakou zpětnou vazbu. Je to tak asi i u víc členů, jen já si to dost beru a ty členové co jsou tam pořád on-line a nejvíc občas šetřou ostatní mají fakt nejvíc reakci na každou kokotinu co napíší nebo sdílí.
 Hardgrove Muž21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.05.2024 21:57:11
Z toho si nic nedělej. V těch společných chatech se mi taky vyloženě nedaří. Myslím, že účelnější je založit si tinder/badoo/bumble/blinder.
V těch společných skupinách nakonec většinou zůstane jen pár žen, kterým tam pak píše třeba 40 chlapů, kteří jak říkáš vyloženě podlejzají.
Smajlík  MarecNeSamec Muž30 Kategorie
23.05.2024 18:16:08
Nevím, jestli toxické, ale určitě zbytečné. Je lepší mít kolem sebe živé lidi.
 fimísekPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč