Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1234962, vloženo 23.05.2024 15:58:37 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
otravne dlouhá zpověď bez pointy
V tyto dny jen nekonečně čekám, až umřu. Ležím na zemi a představuju si scénáře, jak na mě spadne skříň a rozdrtí mi lebku. To se ale neděje. Já jsem zaseklá v jednom bodě, snažím se usmažit si mozek nekonečným scrollováním, ale před sebou vidím všechny své povinnosti. Když je neudělám, tak už mám opravdu důvod si to hodit.

Řekla jsem, že už se řezat nebudu. Řekla jsem to, protože bych pak neměla důvod přestat. Teď tu ležím s palčivou bolestí na svém boku a nějakým zvraceným způsobem je to krásné. Chtěla bych vybuchnout. Pamatuju si, jak vzrušující bylo najít zbraň v šuplíku mého ex. Zkoušela jsem si ji dát k hlavě. Byla to ale bohužel jen replika. Rozešla jsem se s ním, než si dokázal koupit tu pravou.

Já vím, že zním jako pěkná kráva. Napsala bych horší slova, ale co já vím, jak to tu funguje s banem. Utápí mě prázdnota, kterou cítím. Zkouším zvracet a rvát si vlasy, ale nic se neděje. Napsala bych, že se nikdy nic neděje, ale to není pravda. Já vím, že za týden budu už někdo úplně jiný. Někdo, kdo se třeba bude i smát. Ale ne tak, abych byla zábavná společnost. Jen doma. Ve společnosti budu stále ztroskotanec, ale psycholožka řekla, že to přece nevadí, vždyť se s těmi lidmi nechci bavit, tak proč by mi mělo vadit, že to ani nedokážu. Že bych místo chtění být někdo jiný, měla přijmout kdo jsem.

No, už k ní nepůjdu. Tohle byla dobrá pointa, ale nemyslím si, že mi sezení jednou za 3 měsíce pomáhá. Nemyslím si, že mi vůbec něco pomůže. Přijde mi vtipné, jak jsem v minulosti k psycholožce držela takovou naději, když v realitě mě ta představa, že zase mám někam jít, jen stresovala.

Včera jsem udělala zápočet. Jupí. Tu malou radost rychle vystřídá smutek. Nálada mi chodí nahoru a dolů z minuty na minuty, ale některé dny jsem náchylnější k té naprosté tmě. Je frustrující být někdo, kdo se sice cítí na hovno, ale je dostatečně funkční, aby to nebylo relevantní. Jsem moc normální na to, abych hledala pomoc. Já dokážu vstát z postele, já dokážu jít do práce, já dokážu napsat test. Já si jen myslím, že nedokážu žít sama se sebou. Jen si to myslím, protože jinak bych nežila. Nevím, jaký mám podat důkaz k tomu, že nechci žít. Sebevražedné myšlenky od dětství a hned vás vyřadí jako akutní případ. Je toho se mnou špatně hodně, ale ne dost.

Teď mi přišla sms od mámy, že mi sestra vyzvedla balíček. Ano, je strašně hodná a já si ničeho nevážím. Všechno dělám špatně. Můj kluk mi píše zprávy a já nevím, co mu odpovědět. Nechci ho zatěžovat svým mentálním stavem. Nechci, aby kvůli mně měl zkaženou náladu. Nevím, jak se k němu mám chovat v těchto stavech. Poslední, co bych chtěla, je mu ublížit, ale já si nemyslím, že se se mnou dokáže rozejít. Já chci zmizet, já nechci, aby tady pro mě někdo byl. Ochrnuje mě to. Chtěla bych, aby se na mě všichni vykašlali, abych mohla odejít bez výčitků. Já tu být nechci. Vážně nechci. Jak se můžeš chtít zabít, když jsme spolu nezažili tolik věcí? Jak ti mám na tohle říct, že už nechci zažívat nic? Jak ti mám na tohle říct, že moje první myšlenka při pohledu do moře byla taková, že se v něm chci utopit. Jsou všude a nenechají mě být. Nenechají. Je snad jedno v čem se topím, když se topím stále. Lola5678 Žena20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.05.2024 22:22:12
Otravne krátky komentár bez pointy.
 LucSenz0r Muž30 Kategorie
23.05.2024 19:39:28
Většina zpovědí zde se nedá číst, ani ty krátké, zatímco zde jsem hltala každé slovo. Opravdu slušný psaný projev...

Mimo AD mi osobně zabírá, když zaměstnám svou línou prdel a naplánuji si hodně aktivit přes den, ač třeba splním jen polovinu z nich. Taky je fajn trávit co nejméně času na telefonu, zajít si na procházku do přírody, do hor, zaběhat či jakákoliv jiná pohybová aktivita ideálně venku. Vit D dělá divy. Pak samozřejmě dostatek spánku a odpočinku. Jóga, meditace, dechová cvičení, poslech hudby... Zkrátka cokoliv, u čeho dokážeš vypnout a uvolnit se. Starat se o svůj mikrobiom, dostatek vyvážené pestré stravy místo toho, aby si do sebe cpala hnusy. A v neposlední řadě trávit čas s lidmi, které máš ráda a se kterými se cítíš být sama sebou a v bezpečí.Tak jednoduché a přitom tak složité. Tyhle věci beru jako základ a pokud jeden z těchto pilířů pokulhává, projeví se to v somatice či psychice. Nebo v obou oblastech, přeci jen jsou spolu propojeny...

Nevím, jak vysoké EQ má tvůj přítel, ale nemyslím si, že by tě za to, jak se cítíš, měl odsoudit. Třeba by ti pomohlo si s ním o tom popovídat. Už jen sdělení dané informace a pocit, že nás někdo aktivně poslouchá, působí terapeuticky. Pokud se tvůj mentální stav nějakým způsobem projevuje v chování vůči němu v negativním slova smyslu, tak by měl aspoň vědět, že on není strůjcem problémů.

Pokud nebereš AD. Asi je zde na místě provést diagnostiku a případně nějaké nasadit. Je to svinstvo, ale pomáhá to. Alespoň na rok než se srovná hladina hormonů.

Občas jsme v životě nahoře, občas dole. Nic netrvá věčně. Přijdou lepší dny. Držím palce.
 Nevyžádaná rada
23.05.2024 17:46:47
Jsem četl: "Když se neudělám.."
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
23.05.2024 16:12:20
Proč ti píše, když jste se rozešli? To bych čekal v případě, že to bylo z tvé iniciativy. Také ale píšeš, že mu nechceš ublížit. Jak to tedy je?
 Ježek second edition Muž35 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč