Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1234950, vloženo 23.05.2024 10:36:53 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Rozvod rodicu
Napiste mi, prosim, co si o tom myslite. Ja se z toho zblaznim.
Je mi 40, rodice se rozvedli cca 15 roku zpatky. To byla nekolikaleta tahanice po soudech kvuli majetku, trapas na cele mesto.
Ja jsem uz davno sobestacnej, navic ziju v zahranici, domu prijedu jednou ci dvakrat do roka. Pokazde, kdy tady jsem, matka mi vycita, ze se setkavam i s otcem. Furt dokola rika, ze jak ji to muzu delat, ze nevim, co ona si prozila a ze ji to strasne boli. Pak trebas se mnou par dnu nemluvi.
Otec mi pro zmenu rika, ze matka manipuluje mnou a mel bych s ni omezit kontakt.
Mne to prijde strasne nefer a neni to podle mne v poradku.
Budu vdecny za jakykoliv nazor.
Dekuji
 Gytgy E-MAIL: Gg@uu.dr  Muž40  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.05.2024 12:14:49
Tak se matce nesvěřuj, že jsi byl u otce a je klid. Je ti 40 a neumíš z toho vybruslit? Oni se nezmění, už jsou staří. Vztah udržuj s oběma.
 plava
23.05.2024 14:35:09
Tohle nechápu. Tohle bych svým dětem nikdy neudělala. Rozvést se, když spolu už nejsme šťastní? Jasně. Ale proč tím ještě víc ničit děti. Oba jsou tví rodiče.

Asi hych si s oběma důrazně promluvila a dala jim najevo, že tohle snášet dál nehodláš. Mami, je to můj táta a budu za ním chodit, tečka. Tati, je to moje máma, neomlouvej ji přede mnou.
 Upřímná
23.05.2024 13:10:23
Jsi dospělý, svérázný, můžeš si dělat, co chceš. Nějak slušně a klidně jim vysvětli, že chápeš jejich situaci, že tě mrzí, jak to mezi sebou mají, ale že je máš rád jako jednotlivce a ať si neberou osobně, že toho druhého navštěvuješ, že to neznamená žádný podraz.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
23.05.2024 13:07:29
Asi bych jim diplomaticky naznačil, že by si měli uvědomit, že já si je jako rodiče nevybral, a že když už spolu chtějí válčit, měli by chápat, že já se do jejich války zapojit nehodlám...že mi ke štěstí bohatě stačí toho být svědkem...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
23.05.2024 13:06:28
Pokiaľ ty máš dobrý vzťah s obidvomi, tak sa normálne stretávaj s obidvomi a ich vzájomné animozity nerieš. Jedného pred druhým nespomínaj v miere väčšej než nevyhnutnej a keď ťa bude jeden huckať proti druhému rázne to zatrhni.
 S7N Muž36 Kategorie
23.05.2024 12:40:51
V pořádku to určitě není. Ale je možný, že tvé matce ani tvému otci to prostě nikdo nedokáže vysvětlit, že oni dva jsou dvě "oddělené jednotky" x let po rozvodu a že by tě neměli obtěžovat nějakýma výčitkama.

Neznám ani jednoho z vás, ale dle toho, jak jsi to popsla, si myslím, že v tomto případě by nepomohly ani konzultace s psychologem. Dle tvého popisu by to víc potřebovala tvoje matka. Ale pochybuju o tom, že by jí někdo dokázal přimět, aby to s nějakým psychologem rozebírala.

Pravděpodobně se asi časem smíříš s tím, že buď budeš před rodiči tajit, že jsi byl u druhého rodiče nebo budeš "nucen" poslouchat dál různý výčitky.
 LDV Muž46 Kategorie
23.05.2024 11:40:22
Normálně jim řekni, že jsi dospělý a jejích konflikty nemíníš řešit. Že se můžeš bavit s kým chceš a kdy chceš. Že ti jejich nenávist kazí život.
 fimísek
23.05.2024 11:37:54
Neznáme podrobnosti, těžko soudit zda jeden či druhý má větší pravdu, zda se jeden z nich v jejich vztahu nezachoval nečestně a špatně a druhý to odnesl.
Pokud se ten vztah rozpadl vinou obou jak to tak většinou bývá, tak jsou oba manipulátoři a sobci, myslí více na své ego než na dobro svého dítěte, které má rodiče 2.
Jo jak je tenká hranice mezi láskou a nenávistí, to mě vždy děsilo.
 Odlišný Muž25 Kategorie
23.05.2024 11:26:04
Tak u nás je to podobný.
Několikaletý divoký rozvod, 3 děti v mé péči, teď už plnoleté.
A jaké vztahy máme?
Já se s ex nenávidíme, a děti si můžou vybrat.
Ex má prý na mě občas nějaký pindy, a mě je to jedno.
S dětmi to mám fajn, a to je pro mě důležitý.
Smajlík  ČitatelPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč