Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1234908, vloženo 22.05.2024 13:55:35 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Klinická smrť: skutočnosť/halucinácie
Čítala som, že vraj nejaké štúdie poukazujú na to, že klinická smrť nie sú len halucinácie, ale aj niečo viac, dokonca aj viac ako zážitky na drogách. Ale tu sami naskytla otázka, že ak je posmrtný život skutočný prečo je obrovské množstvo ľudí na svete, ktorí počas klinickej smrti nemajú žiadny zážitok. To akože je posmrtný život len pre vyvolených?
 Zvedavadeva Žena30  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
27.05.2024 07:25:53
Po smrti je nebe, očistec a peklo. K tomu, aby se člověk nedostel do pekla, se potřebuje vyzpovídat u katolického kněze.
 dadf
22.05.2024 17:34:15
Zatím se, pokud vím, nikdy nikomu nepodařilo prokázat, že zážitky z posmrtného života se odehrály jinde nežli v hlavě dotyčného.
...
Jinak - už jsem to tu zmiňoval n-krát, v ložnici mám na stole ten lístek s kódem, stačí se (v rámci "posmrtného zážitku") stavit u mne a pak, po probuzení ten kód napsat, a důkaz je na světě.
 Michal-222 Muž44 Kategorie
22.05.2024 14:50:28
Paradoxně postoj věřících je v tomhle případě tak trochu zaujatý, jako kdyby se snad báli, že ten posmrtný život neexistuje a tak radši tvrdí, že spíš existuje a zážitky blízké smrti nejsou jen iluze.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
22.05.2024 14:37:36
Paradoxně postoj vědců je v tomhle případě tak trochu zaujatý, jako kdyby se snad báli, že ten posmrtný život může existovat a tak radši tvrdí, že spíš neexistuje a zážitky blízké smrti jsou jen iluze.
 Ncnj Muž Kategorie
22.05.2024 14:35:21
Zvedavadeva: Myslím, že je vysoká pravděpodobnost existence něčeho reálného, co ovšem je za hranicí lidského chápání z pohledu aktuálního života.

Pokud vědci tvrdí, že zážitky blízké smrti nejsou skutečné, ale pouhé halucinace nebo něco takového, tak se stačí zamyslet kolik už toho vědci v minulosti tvrdili o něčem a pak se to X krát přepsalo a změnilo. Je toho celá historie. Vědci jsou o něčem přesvědčení, aby později zjistili, že se mýlili. Navíc tohle nejde dokázat nebo možná jde, ale dost těžko. Někdy v budoucnu možná.
 Ncnj Muž KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč