Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1234873, vloženo 21.05.2024 18:19:03 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Brzo zde bude jen spojení lidí a robotů
Podívejme se na Koubu. Nejdřív zde psal samé nesmysly, pak přestal psát samé nesmysly. Teď píše jen nudné věci. Píše za něj robot, protože robot zde nedělá chyby! Lidi dělají chyby a proto poznáme, že je to člověk a že to není: opice, žížala, žirafa, mamut nebo robot.

A proto zde došle k syntéze, kdy Kouba napíše větu a zbytek za něj dopíše robot. Člověk se ptá, robot odpovídá. Tak vzniká podnětný a bouřlivý dialog na téma: robotika, windows, genetika, filozofie, náboženství, celebrity, počítače, windows, fotografie a Karlův Most.
 Koubot Muž71  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.05.2024 22:37:46
>Koubot
Internet je plný především troubů.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
21.05.2024 21:33:01
Podívejme se na počítače, je tam hodně umělé inteligence. Interent je plný robotů. A proto když Kouba roboty využívá, je evolučně napřed. Ale zpovědnice je evolučně pozadu a brzdí ty, kdo jsou evolučně vepředu. Tak se Kouba vrací zpátky k chybnému lidskému slovu, a najednou ho všichni milují za ty nesmysly, za které ho předtím proklínali. Věru, Vít guru Bhagavan je mazaný jako Ježíš Kristus!
Smajlík  Koubot
21.05.2024 19:14:42
Podívejme se na továrny zde je mnoho strojů a robotů aby se cena snížila a zvýšila a produkce, doba ve které se vše dělalo ručně evolučně končí, diskriminovat umělou inteligenci může jenom ten kdo z ní má strach že jej nahradí.
 Psycholog psychiatr Muž71 Kategorie
21.05.2024 18:29:22
Hezký.
Smajlík  Gleit Muž99 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč