Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1234871, vloženo 21.05.2024 18:03:59 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Šikanují mě jako supervizora, výpověď.
Začalo to tím, že mě v práci povýšili na supervizora, dělám ve velké fabrice, kde dělají plechovky. Dostal jsem nabídku, že za ještě mnohem větší zvýšení platu budu pravidelně manažerovi reportovat co nejvíc informací o všech lidech, co dělají pode mnou. Já jsem souhlasil, a nosil jsem domů celkově skoro 50 000 korun, místo ani ne poloviny, takže jsem měl za půl roku splaceno všechny své dluhy. Jenže žádné štěstí netrvá věčně, trvalo skoro rok, ale postupně se to lidi dozvěděli, a nakonec našli i důkazy, nyní se mnou nikdo nemluví, a to ani lidi, co se mnou dřív přátelili, dělají mi naschvály, hádají se se mnou úmyslně o blbostech, a když se cokoli pokazí u pásu, nebo kdekoli, tak hned všechno hodí na mě.
Začal jsem mít bezesné noci, a dokonce mi bylo řečeno, že jestli se hodím marod, tak pošlou echo, že jsem se hodil marod jen, abych se vyhnul práci a že chci poškodit zaměstnavatele, že mě jen tak nepustí za to, co jsem tu udělal, že si to vyžeru do konce. Je to fakt děs, zhubl jsem skoro deset kilo, a strhávají mi peníze z platu, nemůžu v noci pořádně usnout, a nedokážu se ani pořádně soustředit, a dělám kvůli tomu další chyby, na konci června už budu mít pokoj, ale fakt nevím, jak to vydržím. Co byste mi poradili, abych to nějak vydržel ještě měsíc?

Uvažoval jsem i o trestním oznámení pro intenzivní psychickou šikanu, myslíte, že by to prošlo, když jsou teď ve fabrice proti mě všichni, včetně manažera, co mi onu nabídku dřív dal? Oni si dávají všichni pozor, aby neudělali něco hrubě přes čáru, takže nemám, co bych mohl použít proti nim, mimo dlouhodobého přístupu, který těžko dokážu :-(.
 lemonada Muž34  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.05.2024 20:28:05
Hlásil jsem se na pozici vedoucího směny, tedy člověka zodpovědného za průběh směny od začátku do konce, což odpovídá mým zkušenostem. Na pohovoru vyplynulo, že přestože pozici nazvali "směnový vedoucí", hledali člověka zodpovědného za produktivitu práce. Tedy toho, který bude ostatní buzerovat a bude mu jedno, co si o něm myslí. Už při pohovoru poznali, že na tohle nemám povahu.
 Hradní strašidlo
24.05.2024 16:09:48
Oprav si slovo "supervisor" za "práskač". Pak možná i pochopíš, co se ti teď děje.
 Us5h
22.05.2024 00:13:49
Vsechno ma svoji cenu, nic neni zadarmo. Vzycky je to neco za neco.
 Thatslife
21.05.2024 21:51:45
Každé pro má svoje proti.

Podle mě budou podobné pozice jen pro velmi otrlé lidi, dlouhodobě to nesnese každý. Spíš se divím, žes neměl ponětí o tom, jak se to po tobě sveze, když ti byla popsána a vysvětlena tvá nová náplň práce. Tohle zkrátka dělat nemůžeš, pokud na to nemáš žaludek, aniž by tě to komplet psychicky nesemlelo. Lhostejno, kolik za to dostaneš zaplaceno.

Sbal si svých pár švestek a ukonči ten pracovní poměr co nejdřív. A do budoucna si krom prevencí tvorby dluhů vem i ponaučení.
Smajlík  Archivářka Žena33 Kategorie
21.05.2024 21:26:43
https://www.youtube.com/watch?v=6dbSVYOM_sw
Smajlík  Jirka
21.05.2024 19:21:57
Vše je příčina a následek
 Psycholog psychiatr Muž71 Kategorie
21.05.2024 19:00:11
Přece jsi nemusel práskat. Žalobníčky nikdo nikdy rád neměl. Je to o charakteru.
fimísek
---
Nebuď naivní...to není zájmový kroužek, je to zaměstnání, kde si lidé bohužel nejsou rovni.

Tobě se nikdy nestalo, že tě v zaměstnání někdo z nadřízených posuzoval?

lemonada:
na tyhle hloupý kecy vůbec nereaguj
 matouch4 Muž52 Kategorie
21.05.2024 18:55:19
Přece jsi nemusel práskat. Žalobníčky nikdo nikdy rád neměl. Je to o charakteru.
 fimísek
21.05.2024 18:52:15
Práskač se diví, že ho nikdo nemá rád?
Jinak mi tu něco smrdí, strhávají ti peníze...za co? Za to že tě nemají rádi? To asi těžko.
Manažer kterému bys měl donášet mí něco proti tobě? Zdaleka jsi nenapsal všechno, co? Ty nebudeš obyčejná krysa, ty budeš nějakej speciál...
 školník
21.05.2024 18:49:26
a dokonce mi bylo řečeno, že jestli se hodím marod, tak pošlou echo, že jsem se hodil marod jen, abych se vyhnul práci a že chci poškodit zaměstnavatele, že mě jen tak nepustí za to, co jsem tu udělal
-----
To ti řekl nějaká deb1lek. Když dostaneš neschopenku, tak důvod pracovní neschopnosti je osobní údaj citlivého charakteru a zaměstnavatel nemá právo a ani možnost zjišťovat důvod pracovní neschopnosti.
Vlastně ani jim nemusíš říkat, že marodíš se zádama ;)

Musíš akorát včas přinést neschopenku. Pak bych kvůli zdraví doporučoval, aby ti výpovědní lhůta končila v den ukončení pracovní neschopnosti.
 matouch4 Muž52 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč