Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1234840, vloženo 21.05.2024 06:53:32 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak zabránit tření kůže?
Mám atopický ekzém a nedávno se mi objevil na vnitřní straně paže. Není nijak závažný, ale kvůli tomu, že je na místě, které se neustále tře o oblečení a kůži, hodně svědí až přímo bolí a nechce se hojit, i když ho pravidelně mažu. Aby ne, když stačí pár pohybů a mast je utřená o žebra, tričko nebo povlečení.

Už mi s tím došla trpělivost a rozhodla jsem se to přikrýt, jenže je to takové exponované místo, že mě vůbec nenapadá, jak to nějak nenápadně udělat. Zatím jsem to provizorně udělala tak, že jsem dala na ekzém mast, bavlněný kapesník a upevnila to normálním obvazem, ale aby člověk nevypadal jak válečný invalida, kór kvůli blbému ekzémku, dlouhý rukáv je nutnost. Což začíná být vzhledem k počasí nepraktické.

Efekt je skvělý, konečně se nic o nic netře, bolest není, ekzém není podrážděný a po několika týdnech o něm skoro nevím. Fantastická úleva. Ale asi by bylo praktičtější to zakrýt něčím méně nápadným, možná i méně mohutným. Důležité je, aby to sedělo pevně na místě a nebylo to přilepené přímo ke kůži. Jedná se o flek asi 10 x 20 centimetrů na vnitřní straně paže cca 5 cm směrem nahoru od loketní jamky a 5 cm od podpaží směrem dolů. Kdyby to zakrytí bylo kompatibilní s krátkým rukávem, bylo by to ideální.

Máte nějaké nápady?
 Loriel Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.05.2024 15:46:12
Tralanka: Díky za funkční nápad. Je to zcela kompatibilní s krátkým rukávem, mnohem praktičtější než to vázat obvazem a po necelém dni bez tření mám ekzém najednou poloviční. Díky.
Smajlík  Loriel
21.05.2024 13:26:06
Jak píše tralanka. Neřeš to. Chytřejší pochopí, kvúli těm ostatním se nemá smysl trápit. Nakonec to máš jen na ruce. Na obličeji by to asi bylo horší. Ale i tak potkávají lidi horší věci. Občas si všimnu, že má holka na ruce přilepený senzor. Čili má cukrovku. Je to méně nápadné, než ekzém, ale ve skutečnosti mnohem horší. Holt nikdo není dokonalý. Vy holky ten vzhled moc řešíte, ale duše, ta je nakonec mnohem důležitější. Proto se netrap věcmi, které moc změnit nemůžeš, a dělej, co tě baví.
 Ggrrff
21.05.2024 09:15:48
Co zkusit síťový obvaz a pod něj dát kompresy (takové polštářky z netkané textilie)? Asi to nebude úplně komfortní ve smyslu, že by si toho lidi nevšimli, ale myslím, že to ti může být fuk. Pokud se budeš cítit pohodlně.

Pokud bys chtěla něco nenápadného, tak můžeš u triček s dlouhými rukávy ustříhat ty rukávy, udělat si z toho takový návlek a nosit vždycky jenom jeden přes tu postiženou část. Silonky bych nezkoušela, syntetické materiály by mohly dělat neplechu.
 tralanka
21.05.2024 07:46:02
rukav zo silonky
 8548654Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč