Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1234826, vloženo 20.05.2024 22:13:14 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Známá nechává dítě doma samotné od 3 let
Ahoj,

známá, svobodná matka z vlastní blbosti (23 let), problémy s alkoholem, nedávno u ní v Poděbradech hořelo, protože nechala chytnout papíry na plynovém sporáku, nechává už od 3 let děcko samotné doma přes noc. Dřív ho nechávala samotné ještě s přítelem, často šli na skoro celou noc kalit.

Teď je klukovi pár měsíců už 5 let, ale stále to dělá už jako svobodná matka. Omlouvá to tím, že je to jen na chvíli, například do obchodu, na 2 piva atd. Její nový "přítel" si navíc stěžuje, že holka dost chlastá a to i doma. Dítě i po 5 měsících nebylo na povinné 5 leté prohlídce a nemá několik povinných očkování. Dětského lékaře mají v Praze a jí se tam prý nechce.

Jak vážné to je? Co si o tom myslíte? Je to na sociálku?

 Whatever6868 Muž29  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.05.2024 15:54:26
>MS-fanousek
Proto jsem dvakrát psal o dobře vychovaném dítěti i když to nebyl nejvhodnější termín. Spíše jde o to to dítě dobře znát jestli má k něčemu takovému tendenci.

Jinak já jako malý také přismahl koberec. Ta plechová ochranná miska, ve které jsem pokus páchal, byla trochu rozpálená a při manipulaci na izolační podložce (nějaký kus dlažby) mi sklouzla trochu stranou. Nic jsem však neohrozil i když nikdo z rodičů by to asi vidět neměl :D

Souhlasím s Wutem, viděl bych to na Darwina. Také jsme lezli do kanálů, podzemních chodeb, rozdělávali oheň v lese, ale nikdy to nebylo nepromyšlené tak, aby se reálně něco stalo. Do kanálu jsme chodili když nemělo pršet, v lese to byl jen malý ohýnek na skále a bez větru atd. Policie se volala jen jednou, když jsme našli "mrtvolu".
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
21.05.2024 13:18:40
Mě přijde dnešní společnost naprosto psychopatická a posedlá černýma scénářema...

Za nás žádnej mobil nebyl a lítali jsme s dětma po lesích, lezli po stromech, prolejzali jsme dešťovou kanalizaci ve městě, kam jsme lezli skrze koryto potoka, chodili jsme na polozamrzlej rybník a skákali tam po roztátých krách ledu a vsázeli se, kdo první půjde pod led a semtam jsme někomu vytřískali okna šutrama nebo podpálili škrtákama suchý pole... Pak jsme vždycky z budky volali sanitku a hasiče, že to pole chytlo samo a že ten zmrd spadnul ze stromu sám a nikdo z nás ho určitě nestrčil.

Mít dneska samostatný a schopný dítě, kterýmu člověk dá prostor se realizovat = kriminál pro rodiče...

Zvrácená doba...
Smajlík  wut Muž34 Kategorie
21.05.2024 11:29:53
Ježek second edition: tady nejde jen o pedofily. Nemáš tušení co to dítě napadne. Tu mou napadlo dát do mikrovlnky pokovenej hrnek nebo zkoušela uprostřed obýváku jestli hoří papír.
 MS-fanousek Muž38 Kategorie
21.05.2024 09:05:25
>Pan Klokánek
Historické období řeším třeba kvůli tomu, co psal Wut. Nebo Moje máma v tom věku také bývala běžně sama doma V šesti letech uměla zcela samostatně oškubat kuře, vykuchat a šoupnout do trouby. Prarodiče v pěti letech zcela běžně pomáhali v hospodářství. Děti se zcela běžně pohybovaly samostatně v dost širokém okruhu od základny. Proto se společně s Wutem podivuju nad tím jak je tak veliká hrůza nechávat děti doma v bytě. Samozřejmě pokud na to to dítě má a není nějaké potížistické. Ale vsadím se, že ty bys našel toho pedofila i v lednici a pak už by bylo pozdě, viď?
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
21.05.2024 07:48:43
ano, je to nezodpovedna matka a navyse by mala ist na liecenie. ano je to na socialku.
 76547654
21.05.2024 06:11:03
Ježek second:

Ok, Chápu, že to třeba myslíš tak, že v té době byla existence těchto jedinců tabu, a skoro nikoho třeba ani nenapadlo, že takový úchylové jsou, ale pak je tu třeba to zranění a tak. Prostě takhle malé dítě je samo venku skoro bezmocné a podle toho by se rodiče měli zařizovat.
 Pan klokanek
21.05.2024 06:01:05
Ježek second edition:

Proč vůbec řešíš nějaké historické období ? když tihle lidé tu byli vždy a ve stejné míře ? Vždyť je to úplně irelevantní. Následné rychlé řešení by už tomu dítěti nepomohlo. Tvoje argumentace je docela bizarní. Pedofil je sice dost nepravděpodobný, ale ignorovat i tuhle možnost fakt nelze. Dětem je často vštěpováno, aby nenastupovaly k cizím lidem do auta a tak, a to ikdyž je nízká pravděpodobnost, že taková situace vůbec nastane, je to prostě noční můra rodičů.
 Pan Klokánek
21.05.2024 00:36:00
Tak to mi přijde jako hodně drsný. Já svoje dítě nechal samotné na pár minut až někdy kolem šesti let.
 MS-fanousek Muž38 Kategorie
21.05.2024 00:24:46
>Pan Klokánek
Pokud by se tehdy něco takového stalo, tak by to mělo o dost rychlejší řešení než dnes. Co máš se socialistickým rájem? Bavím se o historii obecně, z čehož je ten tvůj socialistický ráj jen velmi malou výsečí.
Také je zajímavé, že první, co tě napadne, je zrovna pedofil. Přitom je pravděpodobnější spíše nějaké zranění.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
20.05.2024 23:33:41
Ježek:

troufám si tvrdit, že výskyt pedofilů je ve společnosti častější než výskyt zemětřesení (u nás). Na tohle neřešení tenkrát určitě plno dětí doplatilo, akorát se o tom tak nepsalo, a už vůbec né v "socialistickém ráji"
 Pan klokánek
20.05.2024 23:26:05
>Pan Klokánek¨
Proto jsem psal, že jedno očkování by nebyl problém, ale tady to funguje kumulativně.


Tehdy se nějací pedofilové neřešili. Bylo to asi tak praktické jako řešit u nás zemětřesení.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
20.05.2024 23:14:14
Wut:

Ano, lidé dřív byli nezodpovědní. Tvoje babička měla štěstí, že si jí tam nevyhlídl nějaký pedofil.

Ježek:

Ona píše, že nemá několik očkování, né že má jedno očkování zpoždění.
 Pan Klokánek
20.05.2024 22:56:42
V pěti letech v tom nevidím problém (je-li dobře vychované), dříve běžná věc než se svět zbláznil. Pokud má jedno očkování zpoždění, tak bych z toho problém také nedělal. Problém vidím spíše v tom, pokud se o to dítě nedostatečně stará a nepodporuje ho v jeho vývoji. Prostě ho jen nakrmí, ošatí a tím to hasne. Nevěřím někomu, kdo chlastá, že se to nějak neprojeví na jeho péči o dítě.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
20.05.2024 22:52:01
Nechápu co řešíš...

V pěti letech chodila babička sama na pastvu hlídat krávy...

A dneska nemůžeš nechat dítě čumět na televizi v bytě?

...
Smajlík  wut Muž34 Kategorie
20.05.2024 22:19:36
Ano, je to na sociálku, a taky na sterilizaci tvojí známé.
 Pan Klokánek
20.05.2024 22:17:21
Já bych sociálku informoval.
 Disonance Muž35 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč