Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1234822, vloženo 20.05.2024 20:57:34 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Státnice za 14 dní
Ach jo. Za dva týdny mám státnice. Na oboru jsme s kolegou jenom dva, jsme nová akreditace. Dostudovávám si prezenčně při práci a už jsem starší, je mi 35 a už mi dochází síly. Okruhy ke státnicím si musíme vypracovat sami, protože nejsou když jsme nová akreditace. 2x20 otázek. 10 z jednoho předmětu umím v pohodě (jsou to věci z práce, takže to vím z praxe, až na nějaké vyjebávky a chytáky.), to mám vypsané a dal jsem to kolegovi. Dalších deset umím zhruba, ještě je nemám všechny vypsané a projité - ty má udělat kolega a poslat mi je. Ale nevěřím tomu, že to udělá. Takže těchto dvacet si myslím, že umím tak, abych to zvládnul.
No a pak je tady okruh dalších dvaceti otázek. A tam jsem úplně mimo a v háji. Za ty tři roky jsem měl u zkoušek A z toho, co vím z práce. D, E z ostatních věcí.

Jenom jsem se chtěl vypsat, už prostě nemůžu. Nemám z toho dobrý pocit. Ale když už jsem dolezl až jsem, tak si říkám, že to zvládneme. Ani nevím, jak takové státnice probíhají. Údajně budou u nás v komisi "blbci", kteří chytají za slovo ....
No nic, pokračuju. Ještě aspoň dvě otázky. Zítra do práce a pak znovu. Nacpal jsem si tam pár dní dovolené a vzal volno ze zákona, ale ještě bych potřeboval čas ... Je tu někdo, koho vyhodili od státnic?
 nevimcodal E-MAIL: jarmarti@email.cz  Muž35  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.05.2024 07:53:52
U nás na Karlovce se říkalo, že to dali každému, kdo řekl aspoň něco. Pár holek to neudělalo. Jedná řekla, že nic neřekne, že to balí a druhá teatrálně omdlela a nechala se odvézt sanitkou.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
20.05.2024 21:43:37
nezávidím, po třicítce to učení fakt upadá s každým rokem. Držím palce
Smajlík  loupák
20.05.2024 21:22:14
Mě vyhodili. Nezvládla jsem jeden předmět. Totálně pohorela..svět se nezboril, ani neskončil, život šel dál. Opravná zkouška byla za A na druhý termín. Tož tak. Promocevtsky, dnes se tomu směji. Opravdu to není konec světa..
 LodičkaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč