Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1234816, vloženo 20.05.2024 19:28:19 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nevím co je po smrti
Nevíme co je po smrti a nikdy to vědět nebudeme dokud žijeme. Jenže kdyby něco fakt bylo, tak by nám naši blízcí dali nějak vědět... sice byly nějaké zvláštní sny, ale to ne u všech. Někdy byla jen intuice, vzpomněla jsem si na daného člověka a řekla si:co když je mrtvý? A skutečně byl!!potom ale nic.
Zadny prizrak jsem nepotkala.

Takže nevíme co je a co není.
Myslíte si, že může skutečně existovat vědomí mimo tělo a že svět snů může skutečně být tím světěm, kam půjdeme po smrti?

Nebo myslíte, že není vůbec nic???? Že vše je jen 100% náhoda?

A co intuice? Zažili jste něco zvláštního? Že jste vycítili, že se něco asi stane a fakt se stalo něco moc špatného?
Odkud ta informace prišla? Je nějaké informační pole o kterém nevíme?

Ja nevím jestli něco bude nebo ne...jen tak přemýšlím, stejně to nevíme. Jenže potom tu duši by musel mít pes a všechno živé proč jen lidi?

Ale kdyby duše byly, stejne jednou zanikne celý vesmír takže zaniknou také?
 Eb99 Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.05.2024 22:11:35
Pracuji na tom, abych měl duši.
 Disonance Muž35 Kategorie
20.05.2024 21:15:22
Disonance:
"Duši mají jen vědomé bytosti. Což není automaticky člověk. Jen někteří lide jsou dost vědomí, ve smyslu poznání a pochopení, že mají duši. Je to nepříjemná pravda, ale většina lidí jsou jen chytrá zvířata."
...
Aha - a do které skupiny se počítáš ty, jestli se můžu zeptat?
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
20.05.2024 20:05:37
Všechny verze posmrtného života mi přijdou naprosto nesmyslné a nelogické, ikdyž bych jim sám rád věřil. Při představě, že umřu a nebudu, mi zas přijde nesmyslný tenhle život....ale je to zas nejlogičtější vyústění. Pro polovinu lidí, je představa, že jsou jen nositely dočasně vygenerovaného vědomí skličující, a tak se upínají k víře, která jim pomáhá každodenně žít. Tohle je něco, co si lidi prostě museli vymyslet, jina by půlka světa byla v depresích.
Smajlík  Posmrtňák
20.05.2024 20:03:18
O duši je rozšířeno mnoho omylů. Duši mají jen vědomé bytosti. Což není automaticky člověk. Jen někteří lide jsou dost vědomí, ve smyslu poznání a pochopení, že mají duši. Je to nepříjemná pravda, ale většina lidí jsou jen chytrá zvířata. Pořád se řídí pudy, jen mají dost intelektu tvořit blahobyt k uspokojení pudů. I když někteří si ani nedokážou najít partnera. Tak pak těžko takového tvora jde označit za vyspělého.

Mezi životy tedy přechází jen ti, kteří dosáhli vlastní duše, například Sokrates. Proto nejsou za ty tisíce let miliardy duší (a pro tebe třeba přízraků a duchů). Ale je jich jen málo. A jelikož jsou na vyšší úrovni, nedělají nesmysli jako shazování hrnečků. Až budeš dostatečně vnímavá, můžeš je poznat. Dokud nevnímáš, ani nepředpokládej, že nějakou duši máš.

Vesmír, jak jej znáš, je hmotný materiální. Když by zanikl, nemateriální přetrvá jako myšlenka, která nepotřebuje žádný čas ani prostor a může dát vzniknout novému vesmíru.
 Disonance Muž35 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč