Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1234793, vloženo 20.05.2024 09:39:35 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Až moc dotěrný chlapík
Jak některým z vás neušlo koná se mistrovství světa v ledním hokeji. V jednom z měst, se konají zápasy a já se dostala k možnosti pomáhat s občerstvením a usměvavou atmosférou pro návštěvníky jakéhokoli věku a pohlaví. Ačkoli nepředstírám emoce, fakt je i ten, že kdybych byla neochotná a protivná, s velkou pravděpodobností bych tam pracovat nemohla.

Avšak jeden chlapík, odhadově o 12 let starší, mi tam neskutečně začal nadbíhat. Pracuje tam jako security při utkáních a začal mi nosit bonboniery, o pauze na stánku si z vývěsní cedulky vzal mé číslo a už mi tak týden posílá neustále nějaké zprávy, fotky, dokonce i jednu fotku, kde jsem byla s kolegyní na stánku dal na Facebook, který mi ukázal s popiskem"Láska na první pohled".

Pokud pominu jeho neustálé otravování, tak ani není můj typ. Nelíbí se mi chlapi,kteří vypadají, že se umí bít,že jsou tvrdší a ráznější. Naopak mám ráda jemnější typy, kteří mají kladný vztah ke sportu, chlapství je u nich projevem činů a ne počtem 'vole' ve slovníku.

Snažím se jej ignorovat, dokonce jsem ulehčila možným situacím tím, že jsem z té brigády tam odešla. A on mi neustále píše. Třeba dnes jsem se probudila a i když jsem mu celý týden neodepisovala, tak mám od něj zmeškaný hovor a dvě zprávy, kde mu šlo o to, zda-li jej po práci nepočkám.

Moje mamka mi včera na rovinu řekla, že se jeho chování bojí.

Já nějak doufám, že jej to brzy omrzí. Ale fakt je ten, že asi bude mít něco s mozkem, jelikož co mi denně posílá, jsou slohovky i o tom, že vstal a jde spát. Jako kdyby mu něco v hlavě říkalo, že se jej na to ptám nebo jak to popsat. Ale já mu nenapsala ani tečku, ani mobil mu nezvedám.
 guccipyzamo Žena23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.05.2024 15:29:07
Co takhle se jasně vyjádřit a říct mu že nemáš zájem? To je takovej problém??

Já vás holky fakt začínám nesnášet, nikdy se nevyjádříte, jen neodpovídáte nebo ghostujete a z toho má chlap nějak záhadně někde v jiné dimenzi dešifrovat že ho nechcete.
Smajlík  010203
20.05.2024 17:44:53
Pater Noster: ne, ta hranice je zřejmá a stejná.

Fakt ne, fakt tě nikdo nebude žalovat u soudu za to, že jsi třeba při oslovení působil slizce a dotěrně. Je to první pokus o kontakt a pokud jeden nemá zájem a druhý toho zavčasu zanechá, nikdy to není předmětem trestního stíhání, bez ohledu na to, co se nám tady někteří snaží namluvit.
Ta hranice je ale prostá: její nezájem. Týpek jí týden dva vypisu BEZ JEDINÉ ODPOVĚDI či jediného náznaku spolupráce. Ani pozdrav.

Jen nemocnému nedojde, že NEMÁ ZÁJEM.
 Božský Hirohiko
20.05.2024 17:09:38
Mandarinko, málo znáš mužskou povahu. Prosté odmítnutí bylo možné na začátku. Nevíš čeho všeho je zamilovaný muž schopen.
 Ggrrff
20.05.2024 16:19:32
Mandarinka2424: Iste, dalo by sa s tebou suhlasit, ALE... Ona sa boji, ze bude agresivny a ublizi jej. A pud zdravej sebazachovy zase hovori, ze treba sa predovsetkym vyhybat roznym hroziacim konfliktom a konfrontaciam, pretzoze vlastne zdravie je vzdy na PRVOM mieste.

Ano, pisatelka spravila velku chybu, ze mu davala zbytocne falesne nadeje a ten buran si teraz mysli, ze uz ma na nu narok, ale ja by som jej radil radsej len DISKRETNEJSIE odmietnutie. Pretoze nikdy nevieme, aku pomstu jej ten ohrdnuty buran vykona.

Az nabuduce, ked sa jej zase bude niekto vnucovat, toho toho nech drsne odmietne uz hned na zaciatku.
 *Vykuk* Muž62 Kategorie
20.05.2024 15:13:54
Nic si nevymýšlej, např. že máš přítele, že jsi lesba. Nemusíš mu nic vysvětlovat a nemusíš si kvůli jeho stalkingu vymýšlet o sobě jakoukoli lež. Jednoduše mu napiš, že nemáš zájem. A to je všechno. Pak další krok je bloknout všude.

Nevím, proč ji tady radíte at si vymýšlí pro něho nějaký pohádky. Ne, napsat NE, NECHCI, NEMÁM ZÁJEM. A nic víc. Žádné proč, žádné promin. To ej vše. Jedna věta.
 Mandarinka2424
20.05.2024 13:06:42
:D
Co na to říct no. Zablokovat si ho všude. Nebo jak by to řešila většina dnešnilch holek…. Policie.
Nebo
Řekni, že jsi zadaná, a že nemáš zájem. Pokud to nepochopí tak navrhni oosbní setkání, kde si to vyříkáte. Můžes sebou vzít kámoše, který řekne, že je tvůj přítel, a vysvětlí mu to… normálně ne násilně….
 Mdmdkjf
20.05.2024 12:58:52
Musíš mu to fakt napsat nebo říct přímo. Nejlépe podložit zcela nezměnitelným a nevyvratitelným argumentem. Protože my, muži, hledáme na každý problém řešení a doufáme, že pak to půjde. Tady musíš jednat zcela bez ohledu na to, že mu to způsobí nějaké trápení. Jen nesouhalasím s Vykukem, že musíš mít X dalších výmluv. Stačí jedna, ale napřekonatelná. Třeba že máš partnera a plánujete svatbu. Nebo že jsi lesba. A dál už to nerozvíjej. Na případné pokusy o překonání takové překážky jen opakuj své tvrzení, nic nepřidávej, aby se neměl čeho chytit v další konverzaci. I když ho zablokuješ může tě potkat.
 Ggrrff
20.05.2024 12:44:42
Tak urcite!
A "zpoved" sem pises z verejne knihovny, protoze krome chytreho telefonu nemas ani pocitac.
 Kvetak
20.05.2024 10:13:18
Hranice mezi dotěrností a dvořením muže k nějaké ženě se v čase rozvíjející se atomizace společnosti značně posunula a je velmi těžké odhadnout, zda co cítíš je už dotěrnost, když jste si vyměnili kontakty a vzájemná komunikace už probíhá. Za našich mladých dob, čili za mladé generace, která byla zvyklá se reálně družit a spojovat a reálně komunikovat face to face, byl muž k ženě dotěrný až ve chvíli, kdy žena aktivně odmítala jeho pozornost, žádný kontakt na sebe neposkytla, a pokud už k tomu došlo, například třetí stranou, buď na ataky vůbec nereagovala nebo ho zkrátka poslala hned "za tepla" do pr*ele. Tak jednoduché to za nás bylo!
A moje rada? Pokud s ním nemáš zájem vztah dále prohlubovat, tak udělej to samé, pošli ho někam, a máš problém vyřešený. A nejlépe face to face s hrozivými blesky v očích! Tak to za našeho mládí spolehlivě fungovalo.
 Pater Noster
20.05.2024 10:05:13
Děkuji Vykuku... Jinak to nejspíše nepůjde
Smajlík  guccipyzamo
20.05.2024 10:03:33
Mám v okolí kamarády, kteří by případně mohli. Ale já celou dobu doufám, že to nebude třeba. On totiž od pohledu vypadá tak trochu jako rapl a sama nevím, co by jim byl schopen udělat. Už jen to, že dělá security na hokeji taky mluví za dost. To už bych raději řešila s trénovanou policií, ale nechce se mi do toho, prostě... Ale vím, že i po odezvách zde to nemůžu dokola přehlížet a jen doufat...
 guccipyzamo
20.05.2024 10:01:53
On je mozna len buran a naivne dufa, ze tym na teba nejak zaposobi...

No cast viny pada i na tvoju hlavu, ze sice vidis ako po tebe ide, ALE nespravila si absolutne NIC pre to, aby si ho zastavila. Ved on ako buran ma z teba ten pocit, ze tebe sa jeho vlezle chovanie lubi a ze v tom moze smelo pokracovat.

Naopak, ty mu musis dat najavo, ze u teba nema sancu! Staci napriklad rozhlasit, ze mas priatela, basnit o tom, jak ho milujes a budete sa uz brat. Plus X dalsich vymluv, aby to aj taky buran vedel pochopit.
 *Vykuk* Muž62 Kategorie
20.05.2024 09:59:45
Nic mu sdělovat nemusíš, jednou mu řekni jasné NE a dál se s ním nevybavuj, tečka. Nemáš tátu, bratra, někoho v okolí kdo by ti pomohl?
 Odlišný Muž25 Kategorie
20.05.2024 09:57:00
V bloku není, protože mám starý mobil. Nemám smartphone a nejspíše se to do koně měsíce nezmění.Ale když jsi to tak načnul, nová simka by to mohla pojistit. Jen se bojím jedné věci - aby neotravoval tady v bytovce... Sousedka mi totiž řekla, že se zde po mně ptal člověk popisem jemu a když by to měl takhle virtuální, třeba by byla větší šance, že zde nebude hned zvonit? Konfrontace se obávám, proto i celou dobu dělám mrtvého brouka... Musím sebrat síly a asi mu to na rovinu sdělit...
 guccipyzamo
20.05.2024 09:56:23
Možná jsem to přehlédl, ale jak je možné že ti posílá slohovky a ty ho stále nemáš zablokovaného? Zablokuji a pokud mě obtěžuje osobně, ihned volám policii. Žádné po dobrém či vysvětlováním nemá u těchto jednoduchých embrii šanci na úspěch, musíš mít trochu tvrdší lokty.
 Odlišný Muž25 Kategorie
20.05.2024 09:55:26
říct narovinu NE, nevysvětlovat proč (bude se ptát, rejpat v tom, přemlouvat, brečet, manipulovat), a pak všude bloknout
 Mandarinka2424
20.05.2024 09:50:10
klasickej psycho simpík, takovejch je
kdybys mu odepsala, že prostě nemáš zájem a ať neotravuje, zvýšíš šance, že mu to dojde, takhle se furt může řikat co kdyby :D samo riskuješ agresivní slovní reakci, ale blok to jistí, případnej stalking jistí zákony
a vlastně proč neni dávno v bloku?
Smajlík  nnnnnnnPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč