Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1234764, vloženo 19.05.2024 15:59:49 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Mandův sázkařský tip #2
Chelsea - Bornemouth, začátek za hodinu.

Chelsea nesmi prohrát, jinak riskuje, že ztratí pozici zajištující postup do evropských pohárů.

Vsadil jsem tedy nemalou částku na neprohru Chelsea.

Můj prvni typ nevyšel. Pokud nevyjde ani tento, budu z toho podezřívat zpovědnici a další tipy nebudou a možná taky nebudu už sázet a pošlu si zbytek vyhraných love na účet.

Můžete se mi přijít potom vysmát nebo naopak holky nechávat svoje čísla (jak telefoní, tak ten triple 90-60-90).
 mando Muž34  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.05.2024 19:20:42
Bohatší o litr zdravím všechny hejtříky. Vaše s*ance jsem nečetl, nechci si kazit náladu.
Očekávejte další tipy, ale jestli dnes, to netuším.
Protože pýcha předchází pád, tak už se chlubit nebudu, pouze dávat tipy.
 mando
19.05.2024 18:19:05
truhlář: tos krachnul, že se pouštíš do gamblerů za pár litrů co si gamblí for fun a nic od toho nečekají (protože zřejmě sami ví, že od toho nic čekat nejde) a před lety jsi tu psal, jak moc vyděláváš?
Smajlík  zzzzzzzzzzzz
19.05.2024 17:41:26
Mezi libovolným (kterékoliv, jakékoliv) a libovolně zvoleným je rozdíl. To kdyby ses chtěl hádat a psát tu elaboráty o tom, co všechno víš a znáš. Rozumbrado.

Je mi ale záhadou, když jsi takový znalec, proč jsi vsadil na zápas, ze kteréhé měly být eazy money, aniž bys tušil, proč je kurz vyrovnaný a nakonec tu sázku prohrál. A proč nevsadíš pořádný ranec na zápas s lepším kurzem, aby se ti to sázení vyplatilo. 1,14, to je tak pro šuliny jako já, ne pro někoho tak na výši, jako jsi ty.
Smajlík  Good luck.
19.05.2024 17:30:57
"Že si po dlouhém přemýšlení pochopil, že pravděpodobnost hodu kostkou libovolného čísla od 1 do 6 je 1/6 s tebe nedělá experta na pravděpodobnost."

Nepřemýšlel jsem a už vůbec ne dlouho. Pravděpodobnost se sázením souvisí, kurzy totiž ze statistické pravděpodobnosti vycházejí.

Pravděpodobnost, že na kostce padne libovolné číslo od 1 do 6, není 1/6, ale 6/6. 1/6 je u jednoho čísla. Možná by ses měl tu pravděpodobnost naučit a pochopit.

"Já vím věci, o kterých ty nemáš ani šajnu, jako třeba že pravděpodobnostní prostor je meřitelný prostor s mírou 1. To si v životě ani neslyšel ty šuline."

Neslyšel. Ale i bez toho vím, že ti tahle informace, ať je pravdivá nebo ne, je u sázení úplně k ničemu, zvlášť když nechápeš pravděpodobnost ani u té kostky. :-D Že bys to, co jsi teď napsal, ani nedokázal vysvětlit, na to bych vsadil barák, kdyby nebyl kurz 1,00. :-D Ale můžeme zůstat u toho, že já jsem šulin a ty jsi nešulin, co vsadil na zápas s kurzem 1,14. Když pár dní předtím vsadil na boxerský zápas, aniž by chápal, proč jsou v tom zápase kurzy vyrovnané. :-D
 Good luck.
19.05.2024 17:01:35
Good luck: Jachaha někdo mi bude vykládat, že nechápu podstatu sázení a teorie pravděpodobnosti :D:D:D Zase další expert a neobjevený talent na zpovědnici. Že si po dlouhém přemýšlení pochopil, že pravděpodobnost hodu kostkou libovolného čísla od 1 do 6 je 1/6 s tebe nedělá experta na pravděpodobnost.

Já vím věci, o kterých ty nemáš ani šajnu, jako třeba že pravděpodobnostní prostor je meřitelný prostor s mírou 1. To si v životě ani neslyšel ty šuline.

Upřímně nesnesu, když nuly, co mají znalosti 10% co já mi tvrdí, že něco nechápu apod., takže jako vždy tuto diskuzi s panem rozumbradou opouštím. Jenom se pak přijdu vysmát, až budu o další 1000 bohatší.
 mando
19.05.2024 16:53:57
truhlář: Já chci přijít k milionům sázením? Pro mě je to nějaká zábava a pár tisíc měsíčně k dobru.
 mando
19.05.2024 16:43:24
"Omyl, debilové jsou ti, co promhrají tisíce tím, že sázejí tikety s nesmyslnýma kurzama a téměř nulovou šancí, že jim to vyjde. Tito hlupáci totiž jakoby nechápali, že nižší kurz znamená, že daný tým či hráč s daleko větší pravděpodobností uspěje. Tito hlupáci vidí jenom pouze to, že vysoký kurz rovná se více vyhraných peněz. Tito lidé mi přijdou neuvěřitelně směšní a nemá cenu se nad nimi ani pozastavovat."

Ale to je v podstatě totéž, o čem píšu já. Oni sází nesmyslné kurzy, protože za málo peněz můžou vyhrát hodně peněz při velmi nízké pravděpodobnosti, ty sázíš kurzy, které dávají smysl, ale abys vyhrál málo, musíš vsadit hodně peněz. Z dlouhodobého pohledu to vyjde skoro nastejno. Akorát ty jsi na tom hůř ve chvílíi, kdy prohraješ první sázku, protože budeš víc v mínusu než oni, kteří sice prohrávají furt, ale málo peněz. Podle toho, co píšeš, chceš peníze zpět, jde ti o výhru, ale jsou lidé, co ty peníze považují za ztracené a zpět je nechtějí, což je zásadní rozdíl mezi závislostí a vyhazováním peněz z okna. První přestat nedokáží, druzí ano.

Nechápeš podstatu sázek a základy teorie pravděpodobnosti ti nic neříká. A hlavně chceš na sázení zbohatnout, což je samo o sobě bláznovství. Nebo jsi jen další troll, co bude dokola psát o tomtéž, jako to dělá NCNJ, ten s klenbou, Iceman, ten blbeček s tenisem a pár dalších. Podle tvých dalších příspěvků sázím barák, že to druhé. :-p
 Good luck.
19.05.2024 16:40:55
Prej nejsem gambler "-)

Už jenom to, jak se tady obhajuješ...

No jasně, znám neméně 20 milionářů, co k bohatství přišli výlučně sázením...

No jak píšu, ani na podrážce tě nemám...
 truhlář
19.05.2024 16:35:03
Lépe řečeno ty peníze investuji, ne rozhazuji.
 mando
19.05.2024 16:34:23
Já totiž tyto vyhrané peníze utrácím specifickým způsobem a mám rád, když mám pocit, že to mám jakoby zadarmo, respektive ne z peněz, které mi dal zaměstnavatel. Takže pro někoho je vyhraných 200kč nic, pro mě je to 200kč, které mohu rozházet bez výčitek.
 mando
19.05.2024 16:31:20
GL: Omyl, debilové jsou ti, co promhrají tisíce tím, že sázejí tikety s nesmyslnýma kurzama a téměř nulovou šancí, že jim to vyjde. Tito hlupáci totiž jakoby nechápali, že nižší kurz znamená, že daný tým či hráč s daleko větší pravděpodobností uspěje. Tito hlupáci vidí jenom pouze to, že vysoký kurz rovná se více vyhraných peněz. Tito lidé mi přijdou neuvěřitelně směšní a nemá cenu se nad nimi ani pozastavovat.

Examplátní příklad je hlupák, co vsadí 10x tiket s kurzem 10 za 100kč a samozřejmě všechny prohraje a je 1000 v mínusu. Naproti tomu inteligentní člověk si vsadí 3x s kurzem 1.2 za 1000kč a je v plusu 600kč - a na zápasy, kde tomu nějakým způsobem rozumí, chápe okolnosti.

Já gambler rozhodně nejsem, protože kdybych byl gambler, tak prohraju všechny své peníze, kdežto já jsem si vyčlenil nějakou částku, s tou jsme do toho šel a jsem v plusu více než dvojnásobek. Pokud teď pohraju, budu v plusu 1,5 násobek a budu zvažovat, jestli odejít s plusem, nebo hrát dál a případně odejít s nulovým ziskem i ztrátou (prohraju vše, co jsem vyhrál) či se vrátím do sedla, protože mi to bude vycházet, jak doposud.
 mando
19.05.2024 16:24:37
Oprava:

Potenciální výhra v řádu pár stovek proti potenciální PROHŘE v řádu tisíců...
 Good luck.
19.05.2024 16:22:59
Sázení, sázkaři, gambleři, feťáci jsou pod mou rozlišovací úrovní.
 truhlář
19.05.2024 16:20:37
Při kurzu 1,14 musíš vsadit opravdu hodně, abys vyhrál aspoň pár stovek. Potenciální výhra v řádu pár stovek proti potenciální výhře v řádu tisíců... Na to musí být člověk buď na sázkách závislý, debil, nebo obojí. :D

Sázkař, co od peněz, které dává do sázek, očekává návratnost, je debil a gambler. Sázkař, co od peněz, které dává do sázek, nic neočekává, ale doufá, že by to mohlo vyjít, je sice taky debil, ale aspoň není gambler. Ty jsi ten první případ.
Smajlík  Good luck.
19.05.2024 16:01:10
"A možná taky nebudu už sázet" místo "A možná už taky nebudu sázet".

Já nevím proč, ale mám tuhle zvláštní skladbu vět.
 mandoPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč