Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1234761, vloženo 19.05.2024 15:03:24 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jsem ženatý a zamiloval se do kamarádky.
Ahoj,

prosím o konstruktivní rady, ideálně od zkušených. Jsem více méně šťastně ženatý, 2 děti a zamiloval se do kamarádky, nově svobodné matky. Rodinné kamarádky, se kterou se známe přes naše děti, které k sobě mají velmi blízko.

Celé to začalo tak, že jsem jí byl v pomocí a vrbou, přál jí to nejlepší a hlavně chlapa, který by jí z těžké situace vytáhl. No nějak podvědomě jsem tím chlapem začal být já a ze silné náklonosti se z mé strany vybudovaly dost silné city. City začínají být docela průserové - myslím na ni, chybí mi být s ní atd.

Zároveň jsem zatím neutnul kontakt, protože je v opravdu těžké situaci a potřebuje pomoct. Manželka tuší, že z mé strany se jedná o víc než náklonost dle toho, jak moc jsme se zkamarádili za tak krátkou dobu.

Co teď?
 bflmpessevezevevoze Muž32  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.05.2024 13:27:31
Požádej je aby si dali s tebou trojku a hotovo dvě mouchy jednou ranou, když nebudou souhlasit tak je udus pytlem pokud ho máš velkého.

s pozdravem Milan Vražba
Smajlík  Milan244 Muž18 Kategorie
19.05.2024 22:49:52
Mě baví, jak třeba tady fimísek na tu ženu hned útočí, přitom jsem v té zpovědi nevyčetl, že by ho ona nějak aktivně zpracovávala, spíš mi přijde, že on se rozdává sám a rád. Když je někdo třeba ve špatné situaci, tak prostě pomocí nepohrdne.
 Cháputě
19.05.2024 21:52:25
“ Klidně pomáhej dál, ale máš snad pevnou vůli, ne? To chlapi mívaj. ”
Vážně?
Ještě jsem neslyšel, že by si to myslela i nějaká z žen…
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
19.05.2024 21:27:28
>jitrnice
Ne každá má kamarádky nebo ne funkční kamarádky. A co si budeme povídat - chlap je chlap :)
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
19.05.2024 21:09:08
Proč si dělá vrbu z ženatého chlapa a proč její vrbou nejsou kamarádky, což je běžné ? To máš, ženské, co jdou jak se říká přes mrtvoly, aby urvaly chlapa i třeba své kamarádky. Kamarádka, nekamarádka seberu jí chlapa. Ty se budeš starat o druhou, o její děti a kdo se bude starat o tvou ženu a tvé děti ? To si tvá žena má také hledat jiného chlapa a tvé děti si mají hledat jiného tatínka ?Ty chceš pomáhat jiné a zničíš si svou vlastní rodinu a své vztahy v rodině. Kdo je pro tebe důležitější ? Ženské nejsou všechny svaté, některé využívají svých ženských zbraní, aby dostaly chlapa. Zalichotí, usmějí se pochválí, oblečou se svůdně...cokoliv, aby ho dostaly. A někteří chlapi jim na to skočí a už by opuštěli manželku a děti.
 jitrnice Žena80 Kategorie
19.05.2024 21:07:26
Božský Hirohiko: Souhlasím a podepisuju se. Vůbec nejhorší, když nějaký zadaný/ženatý muž pomáhá "kamarádce", buduje ji nový domov, ale sám má doma nepořádek a neuklizeno. Mám z toho pocit, že vědomě se*e do vlastního hnízda. Smutné.

V každém případě ji neprozrazuj, jak to máš se svými city, tj. hra na pravdu, jak ti tu radí. Vykecala by to tvé manželce, což by přidalo jen další bobek do vašeho hnízdečka.
 truhlář
19.05.2024 21:00:23
Vyser se na to.
Tohle sis vybudoval, protože jsi tu pro ni byl a sdílel s ní intimitu.
Kdy jsi naposled byl vrbou pro svou manželku?

Radím ti, aby ses na to vysral a to, co děláš tý svý kamarádce, začal dělat svý ženě. Ocení to.
 Božský Hirohiko
19.05.2024 20:50:39
Může to být klidně tak, že ona jenom potřebuje něčí pomoc a ty jsi "po ruce". Nic víc v tom nehledej.

A nebo ta ženská tě ráda provokuje, svádí, laškuje, flirtuje, či jenom ráda ničí šťastná a spokojená manželství. Jakýsi druh hloupé zábavy, marnivé kratochvíle, rozptýlení, aniž by tě opravdu chtěla. Jsou takové.

Ovšem ty jsi chlap (doufejme), tak víš, co máš dělat. Rozhodně ho nech v kalhotech. Klidně pomáhej dál, ale máš snad pevnou vůli, ne? To chlapi mívaj.

Pro mě je láskyplný vztah, manželství, kdy si jsou oba oporou, sdílejí svoje životy, pomáhají si a jsou tu jeden pro druhého, SVÁTOST a žádná jiná by ji nikdy neměla šanci narušit. Jestli to tak máš, tak si ji nenech zničit a snaž se ji maximálně zúrodňovat.
 truhlář
19.05.2024 20:27:26
Ahoj, taky zpovědník.

Díky všem za odpovědi. Obzvlášť zkušená opice přišel s dobrým nápadem.

Vypsal jsem si všechny její charakterové vady, špatné zkušenosti s ní, stejně jako co by mohlo chování mohlo způsobit.

Světe div se, vydalo to na dvě třetiny A4. Zvýraznil jsem si to nejhorší a už nyní je to dobrý nástroj k odstranění nevhodných a hlavně nazasloužených citů.
Smajlík  bflmpes se dovezl
19.05.2024 18:49:42
esoterička:
"Kdyby mi nějaký muž řekl, že je do mě zamilovaný, tak to beru jako signál k sexu, ne jako informaci, která by mě přiměla odejít ... Brala bych to tak, že jsem vyhrála, že jeho manželka je jenom hnusná coura, zatímco já jsem ta jeho vysněná, kterou bezmezně miluje, a že pro mě udělá cokoliv, že i odejde od manželky, protože mě přece miluje, s ní jenom žije ...."

Myslel jsem teda spíš tohle...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
19.05.2024 18:49:01
>Michal
I v tom případě je lepší dotyčné nelhat :) Mohla by se zbytečně cítit nejistě, takto ví do čeho jde.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
19.05.2024 18:48:45
esoterička:
"nějaký můj známý by mi pomáhal a potom by mi řekl, že už mi dál pomáhat nemůže, protože je do mě zamilovaný, tak bych použila všechno, opravdu všechno, co umím a dokážu, abych ho do té postele dostala."
...
To budu snad muset vyzkoušet. A nešlo by to bez toho pomáhání, nakonec?
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
19.05.2024 18:36:44
Ježek:
"ale že nechce aby mu to kolidovalo s manželstvím?"
...
Ale co když to není pravda?
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
19.05.2024 18:35:15
To není kamarádka, prostě je to svině, která bere kamarádce manžela.
Smajlík  fimísek
19.05.2024 18:34:12
>esoterička
Já už se s tím párkrát kdysi v minulosti setkal. Ženatý sice nejsem, ale myslím, že princip je podobný. Ale můžu se plést, protože to bylo v době, kdy těm holkám nebylo 33 a neměly děti. Také je možné, že jsem viděl příliš malý vzorek, můžu jen říci s čím jsem se setkal. Zažil jsem i naštvané reakce, ale zažil jsem i několikrát takové, kdy jsem v očích dotyčné naopak dost stoupl a řekla mi to (a bylo to i vidět). Ale třeba by dnes bylo všechno jinak. Lidé se mění a mají s věkem jiné priority.

Podstatné je, že nemám rád výmluvy. Je to přesně to, co by mě nasralo, kdyby dělala druhá strana. Kdyby to řekla na rovinu, nemám s tím problém. Tak proč bych to dělal někomu, když by mi vadilo, kdyby tom dělal on mě? Za mě je takové vymlouvání hnusná srabárna.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
19.05.2024 18:26:01
Je mi strašně líto tvojí manželky. Strašně
joooo, tyhlety "kamarádky" to je vždycky dáreček..tedy občas se najde pravej chlap, kterej ji dokáže poslat do prdele
 Loca Loca Žena98 Kategorie
19.05.2024 18:11:53
to Ježek second edition:

Kdybych byla rozvedená zoufalá ženská s dětma a nějaký můj známý by mi pomáhal a potom by mi řekl, že už mi dál pomáhat nemůže, protože je do mě zamilovaný, tak bych použila všechno, opravdu všechno, co umím a dokážu, abych ho do té postele dostala. A to si myslím, že patřím mezi ty slušnější .... Ostatní ženský jsou daleko větší mrchy.... Nechci Ti teda brát iluze o ženách, ale pro nás je LÁSKA ta nejdůležitější věc na světě. Kdyby mi nějaký muž řekl, že je do mě zamilovaný, tak to beru jako signál k sexu, ne jako informaci, která by mě přiměla odejít ... Brala bych to tak, že jsem vyhrála, že jeho manželka je jenom hnusná coura, zatímco já jsem ta jeho vysněná, kterou bezmezně miluje, a že pro mě udělá cokoliv, že i odejde od manželky, protože mě přece miluje, s ní jenom žije ....

Možná z pohledu chlapa je to čestná věc říkat pravdu, ale žena slyší něco úplně jiného. Já jako žena, celý život čekám, že mi nějaký chlap řekne, že jsem jeho jediná vyvolená, že je do mě zamilovaný .... Pro mě je to signál, že mám bojovat, že ta jeho za nic nestojí, když ho ani nedokáže pořádně rozdráždit a uspokojit ...

Netvrdím, že je na tom něco chytrého, je to instinktivní a pudové, ale právě proto to funguje, protože je to tak strašně primitivní.
 esoterička
19.05.2024 17:48:20
>esoterička
Navádět ke lhaní není hezké. Co kdyby jí řekl pravdu? nebylo by to účinnější? Kdyby jí řekl, co to s ním dělá, ale že nechce aby mu to kolidovalo s manželstvím? Nejen, že to je účinnější, ale hlavně je to férovější a bez lží.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
19.05.2024 17:42:05
Přestaň jí pomáhat. Když Ti zavolá, tak řekni, že máš na práci něco jiného. Třeba: Musíš zůstat déle v práci. Manželka potřebuje někam zavézt atd.

Vyprávěj jí o svých dětech a o svojí manželce, jak je máš moc rád, co všechno děláte společně.

Až k vám přijde na návštěvu, řekni: "Děti, Teta Dana přijela."

(Slovo Teta má na potenciální milenky účinek asi jako ledová sprcha.)
 esoterička
19.05.2024 17:34:01
Mno, můj muž se zbavil sousedky, co po něm tvrdě šla, tím že jí začal osahávat dceru ...

Ze strany mého muže to ale nebyl taktický tah, spíš jenom instinktivní reakce poblouzněné mysli, z toho vína, čím se ho sousedka pokoušela opít, aby se k němu dostala ...
 zelenoočka
19.05.2024 17:15:54
Je moc hloupá a zlá.
 zkušená vopice
19.05.2024 16:57:50
"jak už tu někdo psal, zamilovanost je něco jiného než láska"
...
Jo, někdo to určitě psal, ale existují i jiné názory, jako třeba ten, že nic jako "opravdová láska" neexistuje, že je jenom ta zamilovanost...
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
19.05.2024 16:54:05
Docela souhlasím s LDV. Sám jsem momentálně nešťastně zamilovaný, a jediné, co trochu pomáhá je racionalizace + snažit se na dotyčnou myslet co nejméně. Uvědom si, že čím víc na ní myslíš, tím silněji se cítíš zamilovaný, i samotné myšlenky totiž dokážou vyburcovat hormony. Nescházel bych se s ní víc, než je nutné + jak už tu někdo psal, zamilovanost je něco jiného než láska. Chápu, že je strašně těžké si to představit, ale za rok už ta zamilovanost může vyprchat, takže nemá cenu si kvůli tomu kazit spokojené manželství. Tahle taky nemusí být zdaleka poslední, do které se během manželství zamiluješ, a hnát za každou, která tě poblázní je blbost. Vůbec si hlavně nezmínil, jak vnímáš svou ženu, což je velmi podstatné. Pokud stále chováš nějake city a náklonost i ke svojí ženě, tak to snad zvládneš. Pokud ti ale manželka už nic neříká, tak to je asi v pytli. Snažil bych se, co nejvíc živit vztah se svou ženou.
 Chaputě
19.05.2024 16:41:34
To se Ti stane ještě mockrát ....

Z vlastní zkušenosti můžu říct, že to nefunguje.

Když si myslíš, že žiješ dva láskyplné vztahy a jsi v euforii z toho, jaký je o Tebe zájem, tak je to ve skutečnosti všechno nějak jinak.

Logicky, jakákoliv žena, která by byla Vaší známou a Ty bys ji pomáhal, by se stala objektem Tvojí touhy. Není to tedy svobodně zvolená partnerka. Jde jenom o to, že svoji ženu už znáš, a když jsi v kontaktu s nějakou jinou ženou, které můžeš pomáhat, tak si připadáš jako hrdina, a pozdvihuje to Tvoje ego. Jasně, že je přitažlivá, kdo není? Zatímco doma je to trošku ubíjející a pořád stejné... Hlavně je tam spokojená domácnost, bezproblémová ...

Uvažuješ správně, jestli si myslíš, že Ti to může rozvrátit vztahy.

Funguje, když si ji nějak pomluvíš.

Ve skutečnosti je to zoufalka, naprostý životní zkrachovalec. Ženská, co to zvorala, buďto si vybrala špatného partnera, který se k ní nehodil, nebo se s ní nedá vydržet. Buďto je hloupá, nebo neumí žít v partnerském vztahu.

Také bys na ní mohl najít nějakou fyzickou vadu, něco, co nemáš rád. Má malá prsa? Nečistou pleť? Smutný výraz v očích? Nebo je to naopak koketa, co flirtuje lehkomyslně s každým chlapem?

Měl by sis uvědomit, že ona opravdu v zoufalé situaci je, potřebuje zabezpečit. Chybí jí manžel a neštítí se krást jiným.

Ona vám neuvěřitelně závidí !

Chtěla by všechno mít, ale není ochotná pro to nic udělat.
 zkušená vopice
19.05.2024 16:41:29
Navíc se ptáš jak malé dítě... jak "co teď" ? No, buď budeš mít rozum, nebo ho mít nebudeš. Když to nevíš sám, tak jak to máme vědět my, asi?
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
19.05.2024 16:35:58
Ty vole, až si tohle přečte manželka, tak zas budu mít kamarádky zakázané ... a ještě si budu muset vyslechnout hodinový proslov o tom, jací jsou chlapi pitomci.
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
19.05.2024 16:33:43
To je jenom dočasné hormonální třeštění. Pokud jsi silná osobnost, nepodlehneš tomu a zbytečně si nezkomplikuješ život.
 Dikobraz official Muž36 Kategorie
19.05.2024 16:02:59
Hele, v životě se takhle zamiluješ nejednou a jak to přišlo, tak to zase odezní. To ti píšu z mých zkušeností chlapa 50+. Tyhle city k pěkné samičce, která ti navíc "voní" jsou krásné, příjemné, už jenom z blízkosti ti tvrdne. Je to fajm, ovšem jen do té doby, dokud si pudy/city držíš pod kontrolou.

Já jsem v tomhle silnej chlap a pokaždý jsem to ustál a manželství, vztah k manželce mi to po odeznění citečků posílilo (zpětný pohled).

Jen slabej kus podlehne.

P.S: Slabej kus = poslouchá víc svůj penis než svůj rozum. Sobec upřednostňující svoje potřeby, choutky, kterému je jedno, že pos*re životy dalším lidem (dětem, manželce, ...).
 94HH
19.05.2024 16:02:00
Tak se odmiluj a jestli by tě chtěla kamarádka, tak jen proto, že potřebuje nějakého troubu, co jí pomůže a klidně tě odvede od rodiny. A co se té kamarádce tak hrozného stalo, že potřebuje zrovna od tebe pomoc ? To nemá své rodiče, příbuzné, proč to řešíš zrovna ty ? Mysli na svou rodinu.
 jitrnice Žena80 Kategorie
19.05.2024 15:56:28
Myslím si, že by ses měl snažit, ty city ke kamarádce racionálně zeslabit. Ty city se nezeslabí, když to neutlumíš racionálně. Mohlo by se stát např. to, že by se "rozpadl" tvůj vztah s manželkou a ta kamarádka by si časem našla nějakýho přítele a tebe by "odstavila na vedlejší kolej". Je taky možný, že ta kamarádka nechce mít s tebou vztah, ale chce od teb dočasně pomocnou ruku a že ta zamilovanost je jen z tvé "strany".
 LDV Muž46 Kategorie
19.05.2024 15:31:04
Treba si najprv polozit otazku, co vlastne ty povazujes za "zamilovanost"...
Ja som v zivote uz nieco prezil, vratane i tej "zamilovanosti" k cudzej zene a preto si nemyslim, ze tu sa jedna o lasku. Nie, to su len obycajne zivocisne pudy, ktore ta nutia spoznavat aj nieco nove, zatial nepoznane a zvysovat si tym vlastne EGO.
A obavam, ze ta "rodinna kamaratka", ta ziada o pomoc cielene a zamerne sa chova tak pritulne, aby tym rozvratila tvoju rodinu a ziskala tak moc nad tebou.

Takze POZOR! Hrozi ti, ze nakoniec stratis ovela viacej, nez mozes ziskat.
Smajlík  *Vykuk* Muž62 Kategorie
19.05.2024 15:22:55
no a manželka trojku nechce, když už jí to došlo?

kdyžtak řekni, že chceš moc dětí a 9 měsíců je moc, tak potřebuješ obě, aby se to stíhalo rychleji
Smajlík  hdfgdgdfPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč