Zdravím,
Jak bych začal.. Minulé úterý, když jsem jel z práce tak mě začalo bolet břicho, dojel jsem domu a
byl jsem na záchodě za ten den asi 6x. Nejdřív to byla normální stolice, pak se stolice začala zjemňovat. Momentálně to už je týden a pořád chodím na záchod - dnes už 4x, pořád mě bolí břicho, mám křeče, když dojdu na záchod, tak tlačím, tlačím, občas ze mě výjde kousek a pak zas nic a pořád dokola. Jelikož jsem barvoslepý na odstíny, tak nevím jestli je stolice zelená nebo žlutá, ale jsou tam takové červené flíčky, je to krev? Měl bych už jít k doktorovi nebo rovnou na pohotovost? Mám k tomu takovou mírnou nechuť k jídlu, i přes to se snažím jíst normálně. Dneska jsem už dobral cele plato tasectanu, k tomu mi dala paní v lékarně nějaké prebiotika. Už jsem celkem zoufalý, tak se obracím tady na vás určitě zkušené jedince.
Může to být vážné, mám zpetřit a zajít si někam nebo to je normální? Podotýkam, že mi je 18.
Děkuji všem!
|