Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1233037, vloženo 14.04.2024 09:07:25 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Stalo se vám to taky někdy?
Stalo se vám někdy, že ste si našli vztah, ale potom ten váš protějšek měl nejlepší kamarádku/kamaráda, který vám byl sympatický ve všech ohledech víc než váš protějšek? Vzhledově, mentálně, zálibou a tak prostě celkově vás ten kamarád/kamarádka zajímal/a víc než váš aktuální protějšek?

Mě se to stalo téměř vždycky když jsem si našel nějakou přítelkyni. Nemůžu říct, že bych ji nemiloval, ale když znám určité povahové rysy své přítelkyně, ale ta její kamarádka je třeba ve většině větší lepší celkově a ještě vím, že ji taky přitahuju tak o čem to je potom?

Určitě zase zpustim vlnu hejtů, že si ničeho nevážím, ale můj názor je ten, že člověk by měl hledat někoho k sobě dokud nebude asi spokojený. A ne si obhajovat strach ze samoty tím, že buď rád, že máš aspoň někoho. Tahle ideologie na mě působí těžce pokrytecky a neupřímně k tomu druhému. V závěru nikdy jsem žádnou přítelkyni nepodváděl, ale štval mě prostě fakt, že jsem si našel holku a ta měla nejlepší kamarádku, která by se ke mě hodila mnohem víc. Dálkový se říct, že by spíš byla ta pravá než moje přítelkyně.
 Boy Muž28  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.04.2024 15:56:47
Nestalo se mi to nikdy, já jsem zdrženlivý a mám vysoké nároky na to přiblížit se ve výběru co nejvíce mému vysněnemů ideálu. Pokud se ale někdo obává své samoty natolik, že se druží s prvním co projde okolo, pak je to možné a pravděpodobné.
 Odlišný Muž25 Kategorie
14.04.2024 14:05:24
Nestalo. Nejsem takový šťastlivec.
 KocourJarda Muž32 Kategorie
14.04.2024 12:35:15
Jo. Stalo.
 Hodislava Žena42 Kategorie
14.04.2024 10:46:13
U mě to sexuálně nehraje roli a když jsem spal s jednou tak jsem jinde nehledal. Ale samozřejmě mé přítelkyně vždy seznámila s její kamarádkou a časem jsem vždy zjistil, že je lepší tak celkově. Bohužel mě chtěl vždy špatný typ žen takže pokud jsem měl vztah, nerozešel jsem se kvůli jiné. Dal jsem tomu šanci, ale časem se začaly objevovat věci, které mě vždy jen utvrzovaly v tom, že to s přítelkyní je ztráta času.
 Boy
14.04.2024 10:15:40
Stávalo se mi to z jednoho důvodu. Pokud se s holkou vyspíš, tak přirozeně začneš tíhnout k další a o tu oprcanou ztrácíš zájem.

Měl jsem na koleji na patře dvě holky v jednom pokoji. Obě pěkný, ale jedna byla fakt kus o třídu výš.

Sbalil jsem tu hezčí, párkrát jsme se spolu vyspali a najednou se mi začala líbit ta její spolubydlící víc, tak jsem jí sbalil taky, chvilku jsem spával s oběma a pak zůstal dva roky s tou "druhou". Nakonec jsme se rozešli a ta první si mezitím upíchla dítě...

Teď jsem s holkou, co má malou ségru, která po mě slintá od začátku puberty. Má na mě sexuální narážky cca od jejích dvanácti let. Teď je jí 16, už má kluka a furt po mě čumí, že by mě oprcala... Zatim se držim, ale až jí bude 20+, tak nevim...
Smajlík  wut Muž34 Kategorie
14.04.2024 09:33:48
to se stává běžně,
nejhorší je, že až přeskočíš na tu její kamarádku, tak zas objevíš nějakou novou její kamarádku, která bude zas o dost zajímavější, přitažlivější a budeš mít pocit, jak by sis s ní více rozuměl.
Smajlík  hominid Muž45 Kategorie
14.04.2024 09:23:21
Ahoj,

nestalo.
 smutný-člověk Muž33 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč