Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1233036, vloženo 14.04.2024 08:37:38 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Prijimacky
Ahoj, hlásím se na školu, kde berou 60 a hlásí se 151 lidí z toho 43 lidí má tu školu na prvním místě.
Prijimacky mají 80 procent a vysvědčení 20 procent. V pátek mi ty prijimacky nesedly a nezvládla jsem je mám kolem 40 dohromady, je šance se tam dostat? Na vysvědčení jsem měla 3 dvojky
 brecim Žena15  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.04.2024 13:07:24
Bych to udělala jak v USA, zrušila bych učňáky a dal bych maturitu na všechny obory, dám příklad zedník s maturitou, a ten kdo by chtěl na vedoucí pozici, by si musel dodělat vejšku a bylo by to.
 DaraLinkaSa
14.04.2024 12:45:18
No dneska jsou tolikrát chytřejší ty děcka, než jsem byl já, mají tu pusu moc výřečnou, při matuře jsme si taky radili, trochu se to vyčistilo, teď je to aspoň spravedlivé, jedete každý sám na sebe. Prostě jen ty co mají na vejšku, nebo co jsou chytří dají ty přijímačky, ale teď můžeme polemizovat, jestli chytrost je matematika a dlouhý text z ČJ, a mohu říci že není, já se dovzdělávám stejně sám, škola mi nic nedala, to prostě není život.
 Mates55
14.04.2024 12:03:49
Dám svojí zkušenost z roku 2011, nedala jsem přijímačky, tenkrát celou třídu zajímal Hollywod, a tak jsem logicky musela na učňák, ale kámoška šla na nějakou školu, tak jsem šla za ředitelem té školy, ten mě tam doplnil, bez legrace, to mi prošlo. Dneska by to neprošlo,jo a kámoš co byl na gymplu, měl nějakou úlevu, a ten učitel mu nadiktoval 90% výsledku, prdel si nedělám.😂 Byl v té místnosti sám, protože jediný tohle měl, zlaté to roky, při maturitě polovina třídy opsala matematiku, bylo to i ve zprávách, ale maturu nám nechali, dneska bych to nedala.
 JanaMatilda
14.04.2024 11:06:08
Veelo, ony si to školy můžou různě upravovat, myslím to bodování a udělat si ještě vlastní část přijímaček, třeba z angličtiny se to dělá běžně. Další nešvar, který celkem vymizel je protekční přijímání dětí známých a úplatky, protože se ty jednotný testy vyhodnocují někde centrálně a těžko to ovlivní nějaká škola nebo ředitel z horní dolní, za mě je tohle opravdu důležitý. Asi víš, že dnes se na maturitní obory dostávají i trojkaři, bohužel pak neprolezou maturitou, tak k čemu to je dobrý. Buď na to dítě má nebo nemá a pak je lepší se naučit nějaký řemeslo. A je to stres, i pro ty rodiče, to bezesporu, jenže žijeme v systému, kde to tomto způsobem funguje a tyhle výzvy je nutný si minimálně pro ty studijní obory osahat.
 Sorayaaa
14.04.2024 10:47:38
Soraya: Proto si myslím, že by přijímačky měly být v režii školy, aby ta si určila, jestli chce testy spíše humanitně zaměřené, nebo naopak na přírodní či jazykové schopnosti nebo samostatné uvažování či logiku- i gymnázia mohou být každé jiné a děti různě nadané. Nebo jestli a v jaké míře chce akceptovat "srovnávací zkoušku" pro všechny děti, tu, která by v mém ideálním světě vycházela z učiva základní školy - momentálně se tomu tak neděje a na světě jsou i jiné děti, než mimořádně nadané nebo disponující rodiči, kteří jim mohou dopřát mimoškolní přípravu, a i ty mohou být na něco neobvykle šikovné a mohou se chtít učit a kvalitně připravit na své budoucí povolání. . Dětem by pak jednotná srovnávací zkouška nemusela přinášet takový stres, protože by neměla zásadní vliv na směřováníí jejich budoucnosti, a mohly by mít na banánu, že jsou výsledky za měsíc, což je při tom počtu samozřejmé.
 Veela Žena35 Kategorie
14.04.2024 10:35:25
Navíc ty základky mají různou úroveň, to je další problém.
 Sorayaaa
14.04.2024 10:34:28
Veelo, ok, na odborný školy dejme tomu. Učivo ZŠ, tam minimálně u gymnázií nesouhlasím, tam je potřeba víc, to není to jen o znalostech, asi jako IQ testy, protože jinak projdou prostě šprti a ne ti nejnadanější. Jak chceš za jeden den vyhodnotit třeba 500 a víc testů krát dva, čeština a matematika, to je nereálný.
 Sorayaaa
14.04.2024 10:25:46
Soraya: Přijímačkami v režii školy reflektujícími požadované schopnosti dětí, jejichž výsledky by byly známy v nějaký normální termín. Taky jsem se kdysi hlásila na osmiletý gympl a výsledky byly tuším ten den odpoledne nebo další den, ne za měsíc. A pokud by někdo chtěl dělat plošné státní testy pro deváťáky, pak takové, které vycházejí z učiva probíraného na základní škole obsahem i formou.
Smajlík  Veela Žena35 Kategorie
14.04.2024 10:20:07
Veelo, jak bys to řešila ty? Jinak než přijímačkama? Máme to za sebou před rokem na nižší gympl, za mě dobrý, ty testy jsou postaveny tak, že je pokud na to nemáš, tak je prostě neuděláš. Připravit se dá jen částečně, pokaždé je to trochu jiný.
 Sorayaaa
14.04.2024 10:19:52
nesedly tobě? Můžu ti zaručit, že nesedly ani ostatním...
Smajlík  wut Muž34 Kategorie
14.04.2024 09:09:02
Neplač. Budeš o sobě moct říkat, že jsi z té generace, kterou systém takhle šíleně týral nelidskými prijimackami, které neměly návaznost na látku základní školy a stejně jsi to zvládla. Je mi vás děcka líto a jsem hrozně naštvaná na ty nahoře, že tohle dopouštějí.

Šanci, že se dostaneš, určitě máš. A bude stejná, ať budeš brečet nebo ne, i když chápu, že ty nervy nejspíš nejdou vydržet, vždyť je to tvoje budoucnost. Zkus to nechat ten měsíc spát, dokud se nedozvíš výsledky. Teď už to vážně nijak neovlivníš, ale ovlivníš, co bude potom. Když budeš utrápená, hůř si pak užiješ tu radost, že ses vážně dostala. A taky se ti hůř bude vymýšlet, co uděláš, kdyby to náhodou nevyšlo. Ani to totiž nemusí být konec světa, ale skvělá příležitost naučit se někde jinde něco jiného, na vysněnou školu pak přestoupit anebo se látku z ní naučit jako samouk, abys pak přeci jen mohla dělat, co chceš... Podívej se na cíl, svůj dospělý život a povolání, když to náhodou nepůjde po asfaltce, třeba sinty klikatější cestičky o to více užiješ.
Smajlík  Veela Žena35 Kategorie
14.04.2024 08:58:44
Záleží na tom kolik lidí z těch 151 se dostane na svou první nebo druhou školu, pokud si dávali 3 přihlášky. Šanci máš určitě.
 Soraya Žena85 Kategorie
14.04.2024 08:43:59
Ahoj,

ano, dokud neznáš výsledek, šance je vždycky.

Držím pěsti!
Smajlík  smutný-člověk Muž33 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč