Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1232896, vloženo 10.04.2024 22:29:05 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Prvni krok - žena
Ahoj,
chlapi, vadi vam pokud je zena iniciativni a udela prvni krok? Libi se mi jeden kluk, chodi k nam do prace, ale vzdy na par minut, je to zakaznik. Behem reseni objednavky, si spolu vymenime nejakou tu vetu, usmev, delsi pohled do očí. Tak me napadlo mu dat svuj telefon, je to spatny napad kdyz si o nej nerekl? A popravde se trochu bojim trapasu, kdyby cislo odmitl.
 Coco125 Žena29  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
12.04.2024 14:11:29
Já jsem ženy obletován, sice jsem ve vztahu a nemám důvod hledat jinou, ale i přesto mám stále nové a nové nápadnice které zdvořile odmítám , rozhodně bych si bral k srdci názor od někoho kdo v tom umí chodit, má zkušenosti, než od teoretika co možná si k ženě ještě nepřičichl a má radost z toho, když jsou na tom ostatní tak bídně jako je on sám.
 Odlišný Muž25 Kategorie
12.04.2024 14:10:13
Záleží na tom, jestli se mu líbíš nebo ne.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
12.04.2024 14:05:16
multiprolůzře: Tlačíš tady něco lidem do hlavy a přitom si ve svém údajně běžném názoru naprosto osamocen, najít může kterého nepotěší oslovení je naprostá rarita, to že jsi ty asociál a podle toho čtu nejspíše ženy zklamán, ignorován a proto nedokážeš pochopit, že ostatní lidé nejsou jako ty, je a je tvůj problém.
 Odlišný Muž25 Kategorie
11.04.2024 22:50:27
"Tak když je u mě špatně, že jsem něco neudělal, přestože jsem chtěl, tak by to přeci bylo úplně stejně špatně i u autorky zpovědi. "
Tak ona udělat chce, ale asi se bojí. Tak jí někteří píší, že by to uvítali. Ale počítat musí i s tím, že bude slušně odmítnuta. To ale neznamená, že někdo odmítá ji, jen odmítá ten způsob. A o důvodech píšu v minulém komentáři.
Někteří diskutující z toho dělají souboj, co je špatně, co je dobře. Jako by jjim nedocházelo, že se autorka ptá na náš názor, který prostě nemůže být chybný.

Dotaz: Máte raději zimu, nebo léto?
Reace normálního diskutujícího: Zimu, vedro nesnáším!
Reakce hlupáků: Ale v zimě se musíš víc oblíknout, to přece nikdo nechce. Ty jsi divnej!

Trošku potlačit ego by to chtělo, kluci. Dobrou.
 multiprolůzře
11.04.2024 22:43:56
"tak by to přeci bylo úplně stejně špatně i u autorky zpovědi. "
Ale tady se řeší něco jiného, pohled té druhé strany. Na to jsou pochopitelně různé názory, protože lidi jsou různí. Někteří experti zde mají jasno, že kdo má názor jiný, než mají oni, je nutně asociál. Nebo naopak asociál není a moc dobře ví, k čemu by schůzka s "random člověkem" vedla. Nebo, kdyby narazil na někoho, s kým by si mohl sednout, tuší, že kvůli přirozenému chování lidí bude to zajímavé a pro něj dobré skryto, protože lidi to zvláštní, jiné, zajímavé, skrývají. Je to přirozené. Ale tihle, co nestojí o to, o čem píše autorka, neříkají těm, co by na schůzku s kýmkoliv, kdo jim dá telefon, šli, že je s nima něco špatně. Tady pan Odlišný ano. Když si někdo dá přezdívku, kterou chce do světa vykřičet, že je jiný, ale pak píše totéž, jako všichni kolem něj. :-D Průměráci si myslí, že jsou výjimeční, výjimeční si přejí, aby byli průměrní.

Už mě ta debata nebaví, čau.
 multiprofilový lůzře
11.04.2024 22:12:23
multiprofilovýlůzře: Tak když je u mě špatně, že jsem něco neudělal, přestože jsem chtěl, tak by to přeci bylo úplně stejně špatně i u autorky zpovědi. Že někomu může být oslovení nepříjemné vůbec nerozporuji, dovedu si to dokonce velmi dobře představit, ale nevím, jestli se s tím dá něco dělat. Nízkou pravděpodobností moc lidí nepřesvědčíš, se podívej jak se daří hazardu.

Zvláště ve směru žena -> muž k tomu navíc podle mého mockrát za život nedojde, tak asi nezbude než to vydržet. To by ti takové oslovení ani trochu nepolichotilo? Bez ohledu na vhodnost a výjimečnost protějšku?
 povolené znaky Muž31 Kategorie
11.04.2024 21:56:32
"Já si zase vybavuju tak 2-3 situace ze svého života, kdy jsem nic neudělal "
Tak to pak je špatně, když chceš, ale neuděláš nic. Ale v téhle debatě se řeší, zda má, nebo nemá ten krok udělat žena. Některým chlapům to není příjemné. Jako to není příjemné ženám, i když se jim chlap líbí. Někdo nechce do vztahu jen tak někoho, ale někoho, kdo se k němu hodí. A ví, že pravděpodobnost, že někoho takového potká, je nížká. Proto na tohle seznamování nemá chuť. Pokud si teda jenom nechce zapíchat, tak porozumění není moc důležité a lidi se kvůli tomu stejně úspěšně přetvarují. O tom tu často píše modern, že průměrům stačí průměr, změní se tvář, jméno a jede se znovu, ale nějak výjimeční lidé nebo odlišní lidé k sobě průměr chtít nebudou. Na tom být průměrný není nic špatného, ale s výjimečnosti to dohromady prostě nejde. Ti výjimeční to vědí. A když ne, tak je otázka času, kdy to zjistí. Jen hrstka z nich si sedne s někým z davu, z průměru.
Jak tu padlo, na prvním kroku od ženy není nic špatného, jako není nic špatného, když to chlap vítá. Ale dělat z těch, co to nechtějí, asociály, nebo nějak podivné lidi, je hloupost. A budou to říkat či psát omezení lidé.
 multiprofilovýlůzře
11.04.2024 21:27:14
"No vidíš. Jí to nemuselo být příjemné..."

To už je holt riziko podnikání.

Já si zase vybavuju tak 2-3 situace ze svého života, kdy jsem nic neudělal i přes silné pnutí, a sice se jimi na denní bázi nijak netrápím, ale rozhodně je vnímám hůř než nějaká odmítnutí. Tak bych za sebe iniciativu tolik nezatracoval, je dobré to aspoň zkusit.

A názory na ženy, ale vlastně tak nějak na všechno, tu kolikrát zaznívají opravdu nešťastné, na tom se shodneme.
 povolené znaky Muž31 Kategorie
11.04.2024 21:10:37
"Musel jsem tehdy odmítnou, "
No vidíš. Jí to nemuselo být příjemé, ale když se to udělá slušně, s výmluvou na někoho jiného, tak jí to brzy přejde.
Líbí se mi, jak tu mnozí kopají za to, že by se to dělat mělo, ale nějak zapomínají na kupu zpovědí o tom, že někdo někoho tzv. vyghostoval. Ono těch sednutí si u lidí, co se takto seznámí, moc není, a končí to často právě trapnými výmluvami, odmlčováním se, což u lidí, co se aspoň trošku znají a vědí, že s dotyčným někam jít chtějí, moc nehrozí. Maximálně to skončí kamarádským pokecem a jede se dál. Ale tohle je fakt fórum zoufalců, co jim úplně ukradený, zda si s tou ženskou aspoň trošku sednou. Hlavně že to je ženská, nastaví, a když ne, tak se sem napíše, že to je kráva, která není bouráka ze Zpovědnice hodna.
Smajlík  multiprofilovýlůzře
11.04.2024 21:06:24
"Vlastně bych mohl rozporovat téměř vše co si o mě napsal "
Ale zajímalo by to jen tebe, zoufalče, protože všem ostatním jsi ukradený. Hihi.
Smajlík  multiprofilovýlůzře
11.04.2024 20:35:30
Před pár lety mi nabídla telefonní číslo slečna v trafice. Ještě docela milým a úsměvným způsobem. Musel jsem tehdy odmítnou, neb jsem byl zadaný, ale velmi mě to potěšilo, polichotilo mi to a ještě teď z té chvíle někdy žiju.
Smajlík  povolené znaky Muž31 Kategorie
11.04.2024 20:22:37
Nezahořklý sociále.: Ty jsi mi ale nějaký dotčený, asi jsem našel zahořklého adresáta o kterém jsem psal hihi. Jinak napsat o mě že tady vysedávám je gol, stačí si projít mou historii příspěvku. Vlastně bych mohl rozporovat téměř vše co si o mě napsal protože je skoro vše opačně, velmi špatný odhad na lidi máš. Bylo by vtipné kdybys mohl nahlédnout do mého života, podle tvých slov zahořklého ženy nepolíbeného člověka věčně píšícího na zpovědnici, já bych se tak smál kdybychom mohli porovnat realitu a tvé písmenka, mýlit se je lidské, mýlit se téměř ve všem je ale masakr.
 Odlišný Muž25 Kategorie
11.04.2024 17:02:46
Odlišný
Píše se scestné a původně jsi psal něco jiného.
Psát o zahořklých asociálech a sociálně neobratných může prostě jen vůl, který si nedovede představit, že někoho nebaví se vykecávat s cizíma lidma za účelem seznámení s někým, kdo je stejný jako 90 % populace. Někdo o to nestojí, oslovování cizíma lidma ho obtěžuje (u žen je to bráno v pohodě a nikdo je za asociálky kvůli tomu neoznačuje).
Někomu to vadí, z různých důvodů, někomu ne, obojí je v pořádku. Dělat z prvních nebo druhých sociálně obratné, neobratné na základě toho může jenom omezenec. Ale aspoň jsi omezenec odlišný! To je fajn. ;-D

"ALe tady nikdo nepíše že se musíš seznamovat na ulici a pokračovat v konverzaci, "
Taky to nikdo nikomu nepodsouvá, tak je zbytečné to psát. Němel bys místo věčného vysedávání u Zpovědnice a psaní zahořklých příspěvků být někde mezi lidma užívat si života?
Smajlík  Nezahořklý sociále.
11.04.2024 16:34:14
Nezahořklý sociále.: ALe tady nikdo nepíše že se musíš seznamovat na ulici a pokračovat v konverzaci, jde slušně odmítnout a za 5s pokračovat dál. Zlobit se ale na člověka co jen zkouší své štěstí a projeví velkou odvahu, pokud není dotěrný nebo buran, tak je naprosto zcestné a nelze mu to mít za zlé. Drtivá většina lidí opravdu není stále oslovována a obtěžována, to je výsadou pár % krásných žen a u mužů je to ještě mizivější až téměř naprostou raritou takže vůbec netuším, proč to v tomhle případě zminuješ, my se tady nebavím o modelce co je neustále v centru dění a muž se zde ptá jak jí oslovit.

Kdyby se pořád někdo bál že bude trapný nebo toho druhého chudáčka neustále obtěžovaného bude otravovat, nikdy se nikdo neseznámí s nikým.
 Odlišný Muž25 Kategorie
11.04.2024 16:16:05
Ježek second edition
Já ti nevykal, abys to vztáhl na sebe. Pochop kontext, taky že nejsi jediný, kdo píše do diskuze, že moje reakce se vztahovala i na někoho jiného, což nevylučuje, že něco z toho nemohlo být i na tebe, že můj komentář se týkal všech těch, co tvrdí to, co tam já píšu, aniž by třeba přispěli do diskuze. pak dělej závěry o tom, kde si kdo odporuje. Nazdar.
Smajlík  Nezahořklý sociále.
11.04.2024 15:02:01
"musí být podle vás. Taková ženská je odvážná, chlapi to ocení, když ne, tak jsou to zahořklí asociálové. Hotovo"

Tvrdil jsem, že ta žena je odvážná, rověž se domívám, že většina mužů to ocení, takže bych předpokládal, že se to vztahuje i na mě. Pokud ne, tak se divím, že říkáš navzájem si odporující-se věci.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
11.04.2024 14:57:50
"To jsem tvrdil kde o asociálech?""
Já snad píšu, že to tvrdíš konkrétně ty?
Ty raději maž komentáře, banuj, ale do diskuzí se nepouštěj.
Smajlík  Nezahořklý sociále.
11.04.2024 14:51:48
To jsem tvrdil kde o asociálech?"
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
11.04.2024 14:49:38
"Tak se dotyčná nebo dotyčný rozhodne jestli to chce zkusit nebo ne. Normálka, ne?"
Přesně tak. Alě někteří z vás tohle neberou a musí být podle vás. Taková ženská je odvážná, chlapi to ocení, když ne, tak jsou to zahořklí asociálové. Hotovo. Přes názor strany nejede vlak.

"Jde o fakta a ta jsou taková,"
O tom, jaká jsou fakta, rozhoduje admin. A když s tím někdo nesouhlasí, bude smazán. :-)
 Nezahořklý sociále.
11.04.2024 14:41:26
>sociále
Cituji: "o většinu z vás, co píšete v mužské rodě, ženská ani nezakopla, tak co byste dali za každý projev zájmu."

Když myslíš :)Cituji: "Takže až bude ženskou nebo chlapa oslovvovat na ulici každý týden někdo, a u těch žen se to děje často, u chlapů občas, mělo by mu to vyhovovat, nebo by se měl jít s dotyčnýma seznámit."

Tak se dotyčná nebo dotyčný rozhodne jestli to chce zkusit nebo ne. Normálka, ne?Cituji: "začnou ten názor rozporovat, abyste měli pravdu, kterou v téhle diskuzi stejně nikdo mít nemůže, protože jde o preference"

Máš v tom bordel. Jde o fakta a ta jsou taková, že většina žen a něco takového nemá odvahu i když se myšlenkově dostanou do podobné situace. Pokud to tato udělá, tak je fakt, že je odvážná. Jestli to pak tobě vyhovuje nebo ne, to je preference. To znamená, že můžeme mít pravdu, ale ty máš jiné preference.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
11.04.2024 14:31:10
Odlišný
Takže až bude ženskou nebo chlapa oslovvovat na ulici každý týden někdo, a u těch žen se to děje často, u chlapů občas, mělo by mu to vyhovovat, nebo by se měl jít s dotyčnýma seznámit. To dává smysl!
Ale rozumím tomu, proč píšete, co píšete, když vám jde o seznámení samotné, s kým to bude až tak neřešíte, a o většinu z vás, co píšete v mužské rodě, ženská ani nezakopla, tak co byste dali za každý projev zájmu. :D Někdo nemá náladu chodit plkat s lidma z ulice jen proto, že je nějaká pravděpodobnost, že si s ním sedne. To by taky nemuseli lidi dělat nic jiného než kývat na balení na ulici nebo to balení provozovat.
Líbí se mi, jak tu někdo napíše svůj názor, aniž by názory druhých zpochybňoval, a hned přijdou lidi jako ty nebo ježek a začnou ten názor rozporovat, abyste měli pravdu, kterou v téhle diskuzi stejně nikdo mít nemůže, protože jde o preference, o to, co někdo vítá, nevítá. Někdo to by to bral všema deseti, někdo ale ne. Obojí je v pořádku. Nechápeš? Tvůj problém.
Smajlík  Nezahořklý sociále.
11.04.2024 13:19:36
"..vadi vam pokud je zena iniciativni a udela prvni krok?.." - Naopak, nemas tuseni, jak sexy to je!

Nestyd se a oslov ho, pac pokud to neudelas, dost pravdepodobne budes pozdeji litovat toho, zes to nezkusila.

Trapas? Kde, zadny v tom opravdu nevidim.

Hodne stesti a vic takovych divek, ktere dokazou oslovit muze.
Smajlík  Zero infinity Muž40 Kategorie
11.04.2024 10:11:35
71F3: Takže raději nic nedělat, tak jako velká většina neodvážných lidí co si pak vylévá srdíčko na zpovědnici že je nikdo nechce. Kriste iniciativa od ženy je dost nevídaná a neumím si představit chlapa, kterého by to nepotěšilo. Snad jen totální zahořklý asociál, jasně že nemůže nic ztratit, když to nevýjde, bude mít jasno a čistou hlavu a může se zaměřit na někoho jiného, tohle přešlapávání na místě je totálně k ničemu a praktikují ho jen sociálně neobratní.
 Odlišný Muž25 Kategorie
11.04.2024 09:13:21
https://www.youtube.com/watch?v=hO57FJkIDVE
Smajlík  Radič
11.04.2024 02:57:50
Vyhovovat mu to nemusí, ale odvážnou ženu to z ní dělá, protože většina žen by to neudělala.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
11.04.2024 02:31:14
Ježek second edition
Akorát já o puťkách nebo odvážných ženách nepsal a to, o čem píše autorka, z nikoho odvážnou ženu nedělá. Té druhé straně, a je jedno, jestli jde o chlapa nebo ženskou, nemusí tenhle způsob seznamování vyhovovat z mnoha jiných důvodů.
Ten způsob může být ok i pro toho, kdo na to nepřistoupí a seznámit se takto chtít nebude.
 71F3
11.04.2024 01:02:37
>71F3
Tak jasně, ne každý má rád odvážné ženy, někdo raději nesmělé puťky. Za mě je ten způsob OK.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
11.04.2024 00:56:32
"Hlavně introveti / stydlivější typy takový stimul potřebují."
Nepotřebují. Piš za sebe, stydlivější type.

"Směle do toho, nemáš absolutně co ztratit. "
Samozřejmě že má. Toho, o koho má zájem. Protože "ne" v tomhle případě není ne té ženské, ale tomu způsobu.
 71F3
11.04.2024 00:25:52
V pohodě. Hlavně introveti / stydlivější typy takový stimul potřebují.
 Go4it
11.04.2024 00:10:33
Kde jsou holky jako jseš ty? Chci taky takovou!

Prostě ho sbal a je to, nežiješ v 19. století ale v 21.
Smajlík  nesmělý muž
10.04.2024 23:44:55
Ne, i když odmítne tak to trapas není a nikdy nebude. Když bude zadaný nebo nebude mít zájem a odmítne, i přes to mu to udělá radost a polechtá ego. Směle do toho, nemáš absolutně co ztratit. Mě také má holka sbalila kdy udělala první krok, více takových žen.
 Odlišný Muž25 Kategorie
10.04.2024 23:31:00
Vždy jsem si přál, aby mě žena sbalila hláškou: "Máš rozeplý poklopec", já, podívám se na poklopec a zjistím, že je garáž zavřená, nechápavě vztyčím pohled a žena pokračuje: "Tak možná nemáš, ale mohl bys mít :)"
Smajlík  Sick Pervert Muž69 Kategorie
10.04.2024 22:52:31
Chlapi jsou různí a různé budou odpovědi a byly by reakce.
 IDIA
10.04.2024 22:38:30
Líbí se mi odvážné ženy a tohle je nepochybně určitá forma odvahy. Takže jsem pro :)
Smajlík  Ježek second edition Muž35 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč