Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1230713, vloženo 23.02.2024 17:15:09 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Mám špatný názor?
Zdravím,
než se tak nějak vyzpovídám, chci říct, že vím, že neexistuje na jednu věc jenom jeden správný názor, ale ráda bych jednoduše získala zpětnou vazbu od cizích lidí, abych se kdyžtak ujistila, že nemám blbý názor, či naopak se poučila a zevaulovala své myšlenky.

Takže, odjakživa jsem měla až moc silné cítění pro spravedlnost a tak jednoduše vnímám některé věci jinak, než má kamarádka. Mezi naše časté neshody patří například to, když ji nechci pouštět v řadách vedle sebe, protože mi to příjde nefér proti ostatním, ale ta největší neshoda jsou asi naše názory na sociální témata.

Poslední dobou jde hodně o feminismus. I když se snažím jak chci, pořád nejsem schopna pochopit "všichni muži..." typ debat, které spolu máme. Většinou, když se s ní o tom snažím debatovat, většinou se urazí a tak nejsem schopna prostě dostat nějaké pořádné vysvětlení toho, proč musíme házet všechny do jednoho pytle? Zároveň se snažím poukázat na to, že i ženy dokážou být stejné zvěrstvo, jako muži, i když v podstatně nižších číslech. Nesnažím se být ani na jedné straně, snažím se oboje pozorovat s odstupem a dívat se na věci objektivně, ale bez zpětné vazby si nikdy nebudu jistá, jestli jsem opravdu objektivní nebo mi něco uniká. Předně se totiž dívám na to, jak se člověk chová a až pak tedy řeším to, jestli to je teda chlapský či ženský zvyk.

Proto se zde chci tedy obrátit na Vás, cizí uživatele. Jsem si moc dobře vědoma toho, že něco jako patriarchát atd jsou reálné problémy, ale prostě už jsem zmatená. Beru toto až moc doslovně nebo je toto problém, který bych neměla měřit stejným metrem?
 Míša Žena17  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.02.2024 00:01:11
MR: Data jsou k dispozici, ovšem každý si je může interpretovat po svém, subjektivně, na základě svých dosavadních zkušeností, znalostí a vrozené inteligence.

"Řekl jsem, jste bohové." A máš tu odpověď. Primitivní kmeny, národy budou v kontaktu s mnohem vyspělejší rasou tyto bytosti pohládat, uctívat za bohy (za své bohy, ...), přinášet jim obětiny, ... Co je na tom nelogického. Jsou o tom záznamy, Bible a jiné zdroje.

Jednou nám naš produkt, naše AI, sdělí: "Já znám všechno, na všechno mám odpověď, já jsem tvůj bůh."

Zatím ví jenom to, co si přečetla, ale zanedlouho bude už sama bádat, tvořit, objevovat, vynalézat. Jak asi budou pojmenovány nové fyzikální zákony, když je "bude mít na svědomí" AI? Už ne Maxwellovy rovnice, Bernouliho r., Faradayova klec, Newtonova síla, ...
Pokud se s námi bude vůbec chtít o svoje vědomosti dělit a zda s ní (její inteligencí) vůbec udržíme, dokážeme udržet krok.
 HLGA
23.02.2024 23:47:16
HLGA: Pokud nejsi poškozený, tak data jsou obecně k dispozici a všichni je máme. Je ti to tedy jasné. Stejně tak je to u ostatních věcí. Ale jak říkám, najdeš si kámoše, který třeba řeší motýly a ty miluješ houby. Takže tam bude plno zajímavých diskusí jen kvůli tomu, že každý ví něco jiného. Ale oba musíte být na stejné úrovni.

Je to svůj k svému a inteligence odděluje od ostatních.
 modern research Muž36 Kategorie
23.02.2024 23:44:05
MR: "Rozhodně by jeden neměl říkat, že existuje Bůh a druhý se chytat za hlavu, co za retarda to musí být. Data mají k dispozici oba, ale jen jeden je poškozený."

Otázka je, který z těch dvou? Co myslíš ty?
 HLGA
23.02.2024 23:41:08
HLGA: To je přece nesmysl. Máš mít stejný názor, pokud nejsi retard, který nic nechápe. Jenže každý má jiná data k dispozici a to dělá tu zajímavost. Rozhodně by jeden neměl říkat, že existuje Bůh a druhý se chytat za hlavu, co za retarda to musí být. Data mají k dispozici oba, ale jen jeden je poškozený.
 modern research Muž36 Kategorie
23.02.2024 23:38:52
Stává se, že co člověk, to poněkud odlišný názor. Můžeme spolu diskutovat, sdělit svoje stanovisko a vyslechnout si zase jejich. proto se lidi spolu baví, povídají si, aby poznali myšlení, názory, postřehy jiných lidí. Víš jaká by byla nuda, kdybychom měli na všechno všichni stejnou odpověď? Nikam by nás to neposunulo, přestali bychom se spolu bavit, protože bychom už pedem věděli, jak ten druhý odpoví, jak bude reagovat. Dobře, že ta diverzita, rozmanitost, různorodost, neunifikovanost, existuje. Taková umělá inteligence to jednou bude mít horší, sama se sebou si nepokecá, protože všechny její hlavy budou čerpat ze stejných zdrojů (wikipedie a spol). Na pokec bude vyhledávat člověka. Bude machrovat, jak je chytřejší než člověk, bude ho poučovat a bude ji to zvedat elektro-ego (slyšela jsi někdy spokojený elektro-ego? To je takovej bílej šum spokojenej, vrnících elektronů).
 HLGA
23.02.2024 23:15:37
no approval seeking: Přesně, správnej týpek je vyvrhel!
 modern research Muž36 Kategorie
23.02.2024 22:14:39
dej na svůj úsudek a neujišťuj se v okolí, to že se neshodneš ukazuje, že máš nějakou osobnost

lidi bez názoru - sociální chameleoni/people pleaseři jsou odpad, vždycky si vzpomenu na toho střelce z fakulty, co byl moc hodný, na němž je to krásně vidět, co se stane, když to potvrzení hezkýho chování z okolí nepřijde

myslim tim prostě lidi, co uzpůsobujou svoje názory a chování, aby se zavděčili druhý straně - tim pak jen zradí sami sebe a vede to k neštěstí!

pochop, že skoro všichni lidi na světě jsou totálně vymletý a netuší co si mají myslet a nemůžou objektivně zhodnotit realitu, tak se jejich balastem v hlavě vůbec nezatěžuj a žij podle svýho balastu!
Smajlík  no approval seeking
23.02.2024 22:13:18
Dostal jsem se k silnemu citeni pro spravedlnost a i predtim jsem toho dost preskocil.
Hlavne mas zdlouhavou povahu se zalibou v teatralnosti. Gentlemani tomu ve svych kruzich prezdivaji hysterka, v chudsich krajich pak uzivaji nazvoslovi nikoli nepodobne tomu pripominajici slangovych nazvu pro zenske genitalie.
 lol
23.02.2024 20:09:39
modern zavetril pannu.
 Kvetak
23.02.2024 18:15:20
Nebav se sním o tématech, kdy se neshodnete, ať si ušetříš zklamání. Najdi si jiné lidi.
 fimísek
23.02.2024 17:41:51
"Mezi naše časté neshody patří například to, když ji nechci pouštět v řadách vedle sebe, protože mi to příjde nefér proti ostatním, ale ta největší neshoda jsou asi naše názory na sociální témata."
...
Taky mám kámošku, se kterou se né vždy shodnem na sociálních tématech...
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
23.02.2024 17:35:41
Možná si zkus najít přemýšlivější kámošku.
 Sorayaaa
23.02.2024 17:22:43
Souhlasím, že když někdo mluví o všech, tak výsledek takové paušalizace nedává smysl. Zajímavé je, že většina paušalizovaných pak nesplňuje to co se o všech tvrdí.
Je pravda, že ženy a muži nemají rovné podmínky, ale pravda je vždy někdy uprostřed.
 MS-fanousek Muž38 Kategorie
23.02.2024 17:20:45
Tak to jsi ženský vědec! To bychom tu pro tebe měli druhou půlku.

Děláš to dobře, ale většina lidí je moc hloupá na to, aby tvůj přístup chápali. Časem si najdeš nové kamarády... třeba tady.
 modern research Muž36 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč