Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1230704, vloženo 23.02.2024 14:07:10 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Multisportka a dítě
Prosím Vás, mám dotaz. Já už sama nevím, jestli jsem ta špatná, nebo jak to chápat. Máme s manželem syna (lehký autismus), já dostávám příspěvek na péčí 3300 měsíc + chodím do práce na HPP, z toho se žít nedá. Synovi z toho platím soukromnou logopedku, pobyty pro autisty, výlety a tak. My máme v práci Multisportku jako benefit, manžel taky. Jenže. Zatímco manžel to má zdarma, já platím. Platila jsem 890 korun měsíčně od nového roku to zvedli, tak jsem to zrušila, to by se mi nevyplatilo. Skoro celá firma tehdy zrušila. To bylo neúnosný. Manžel má pořád zdarma. Já měla k sobě i dítě, dítě mělo Multisportku zvlášť, ale jakoby na firmu, kde pracuji. Chodíme s ním často do aquaparku, kde ho to baví a chodí tam na permamanentku, kterou zase platím já. Protože manžel má Multisportku. A já navrhla, že jestli by si nemohl on přidat malýho k sobé, stojí to jen 500 korun, to není vůbec žádný peníz, on to vychodí, vždyt tam chodíme snad obden a já jen dobíjím kredit na permici, no tak by ho měl. Začal se kroutit, že náhodou omarodí, to se někdy nevyplatí, jasně, když jsem to platila já, tak se to vyplatilo vždy, ale když to má platit on, tak se to nevyplatí nikdy. Pŕitom já vydělávám míň, protože vsechyn ošetřovačky tahám já, všechny logopedie, neurologie, doktory, raní péče, to všechno tahám a řeším já. A lítám s ním jako hadr na poli bez auta, lebo milostpán nedokáže jezdit autobusem, který ho u baráku nabere a u práce vyloží. Ale já můžu jít klidně 50 autobusy komplikovaně jak nikdo. Řve na mě, že beru ten příspěvek (to mi ho závidí, nebo co) tak at to použiju na aquapark, ale Multisportkou by se ušetřilo ještě daleko daleko víc. Nedá si to vymluvit, on si ho k sobě nedá, do aquapqarku s ním chodit obden bude, náhodou onemocní jakože náhodou dnes padne meteorit, a pak se to zase nevyplatí, hlavně že mě se oplatilo platit skoro 1800.
 Vanana Žena38  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.02.2024 10:49:36
Pokud jste manželé, pak nechápu tu poznámku, že něco platíš ty a něco manžel.
 Hodislava Žena42 Kategorie
24.02.2024 08:16:14
Neštve ho ten příspěvek, ale váš vztah.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
23.02.2024 15:04:41
Nevím o tom, že bych psala, že píšeš o babyboxu.
Smajlík  no comment
23.02.2024 14:52:37
dotnet - tak chlap se časem mění. Přetím mi připadal tak, ale teď, já nevím. Jestli ho štve ten příspěvek, ale vždyť je to jen příspěvek a já jsem bita na tom tím, že všechny nemoci dítěte jako i terapie objíždím jen já. A moc ráda bych si to vyměnila a šla nékdy do práce, ale to by on musel souhlasit a on to neudělá. Já se kdysi mámě smála, že tohle si má každá rozmyslet, ale chlapi jsou po 40 úplně jetí se mi zdá.
 Vanana
23.02.2024 14:47:40
"jestli jsem ta špatná"

Špatně se chová on... Ale na svatbu a splození dětí musí být dva. Otázka je, proč jsi to udělala s někým, kdo chce pokračovat v životě na svém písečku stále jako "já" a nikoliv jako "my". Přitom tato změna mi přijde jako hlavní význam svatby a SJM, do kterého se za normálních okolností vstupuje.
Smajlík  dotnet Muž25 Kategorie
23.02.2024 14:38:52
Nevím o tom, že bych psala o babyboxu.
 Vanana
23.02.2024 14:35:40
A na babybox už je to moc velký?
Smajlík  no commentPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč