Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1230636, vloženo 22.02.2024 10:33:51 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Pro ukrajinské nadšence - Lira
Jelikož mám odjakživa rád, když jsou informace vyvážené a objektivní, což u u nás téměř nevídané, tak reaguji na zpověď s podobným názvem přede mnou. A rozhodně nejsem žádný Putinův příznivec. Jisté je jen to, že veřejnoprávní média se jistě nezapomenou zmínit o Navalném, ale dost jistě "zapomenou" na Liru. Nebo jste o něm dosud někde slyšeli? A pokud ne, tak se ptejte proč?

13. ledna 2024 Americký novinář, podcaster a youtuber s chilskými kořeny Gonzalo Lira, který často kritizoval „Zelenského režim“, mluvil kriticky o válce na Ukrajině a Bílém domě, zemřel v ukrajinském vězení. Komentátor rusko-ukrajinského konfliktu, který se nebál kritizovat Západ a byl označován za „Putinova slouhu“, byl loni zadržen a obviněn ze spoluúčasti na ruské agresi během svého útěku z Ukrajiny do Maďarska, a následně poslán do vazby. Lirova rodina zveřejnila na sociálních sítích znění posledního dopisu, který od syna dostali 4. ledna. Na smrt amerického novináře upozornil konzervativní komentátor Tucker Carlson nebo nejbohatší muž světa Elon Musk, který se zastal Lira už dříve. „Byl mučen, vydírán, 8 měsíců a 11 dní v izolaci a americké velvyslanectví neudělalo nic, aby mému synovi pomohlo,“ prohlásil novinářův otec Gonzalo Lira starší. Tvrzení o mučení a vydírání se nepodařilo potvrdit.
 taktovidimja Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.02.2024 13:18:48
Sen3ca: Suhlas! "Kradnes" mi moje myslienky. D
Smajlík  *Vykuk* Muž62 Kategorie
22.02.2024 12:29:14
Já to řikam pořád, mezi Ukrajincem a Rusem neni rozdíl. Vlastně je, jeden se nechá ovládat západem (tudíž je pochopitelně dobrý), druhý nechce poslouchat (tudíž je zlý).

Nic jinýho v tom neni. Washington rozděluje jen na ty, co se podvolí, a na ty, co ne. To je jejich vidění světa, takhle tahají za nitky. Ale všeho do času.
 Sen3ca
22.02.2024 12:16:28
Máš naprostou pravdu, že se o obětech války málo píše. Každý den by tu měl být článek, který by připomenul zbytečně zmařené životy.
Pokud tě zaráží, že se tolik píše o Navalném a tak málo o Lirovi, tak bych příčinu hledal v tom, že Navalného zabil Putinův režim, co by špičku politické opozice. A takových je málo.
Liru zabil Putinův režim ve své zbytečné válce. A takových jsou statisíce.
 MS-fanousek Muž38 Kategorie
22.02.2024 12:00:14
V Plesku je rozhovor s byvalym ukrajinskym velvyslancom, ktory sice Navalneho povazuje za opozicnika, ale osocuje ho, ze "Navalnyj nikdy neodsudil vojnu na Ukrajine"...

Takze aj z ukrajinskeho pohladu bol Navalnyj vlastne len "zly Rus".
 *Vykuk* Muž62 Kategorie
22.02.2024 11:49:54
No Lira hezky rychle vyšuměl.
Rusové maj Navalnýho, ukrajicni Liru.
Je dobré to připomínat.
Smajlík  Do Not Approach Žena86 Kategorie
22.02.2024 11:49:29
Tady se zase seběhlo nechutnejch oveček, papouškujících propagandu. Fakt si nepřipadáte trapně?
 Svitavská ulice off
22.02.2024 11:35:02
Tak to je hodně jiný příběh. Pokud nevnímáš rozdíl mezi vymezení se diktátorskému režimu a agresorovi a člověku, který diktátorský režim aktivně podporuje, tak je problém na tvé straně. Tak hlavně že "rozhodně nejsi žádný Putinův příznivec", asi tak stejně jako Ještěrka, Seneka a další, kteří v každém tématu obhajují Rusko tím, že jinde taky... Ale vůbec nejste Putinovi příznivci :-).
 Sorayaaa
22.02.2024 11:26:44
Navalnyj se stavěl proti diktátorskýmu režimu brutalitou ne tak extra vzdálenýmu Hitlerově Třetí říši, který cíleně bombarduje civilisty s cílem mezi nimi vyvolat teror. Režim, který popírá právo více jak 40 miliónového národa, který nikoho v současné době neohrožoval, na sebeurčení či dokonce na existenci.

Lira byl hlásná trouba tohodle odporného genocidního režimu. Neskončil asi taky nejlíp, ale je jasné, že rozdíl mezi oběma lidmi je propastný. Zastáváš-li se ho, nejseš o nic lepší. Snaha za každou cenu “vidět objektivitu” často vede byť k nepřímé podpoře toho největšího svinstva.
Smajlík  Militantní*konzerva
22.02.2024 11:22:33
Tohle uz je davno vyvracene trolleni.
Zemrel na zapal plic, coz byl dusledek covidu. Zrejme mu moc nepomohlo, ze se nenechal ockovat a kouril okolo sedesatky cigaret denne.

A pet minut Zidi a pet minut Hitler neni vyvazene a objektivni zpravodajstvi, proruska filcko.
Smajlík  Maskuv dvur
22.02.2024 10:50:40
U článků začínajících "jsem objektivní" je třeba si vzít 2x kinedryl.
 Alda



Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč