Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1230610, vloženo 21.02.2024 17:29:48 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
výzkumná část bakalářky/diplomky
Psal jste někdo diplomku/bakalářku, přesněji vyzkumnou část na téma, kdo už danou práci publikoval? Příklad: někdo dělá výzkum na něco v jednom kraji, ja chci zkoumat jiný kraj. Je třeba předešlé práce uvádět? Znáte někdo takovou práci, která nvázala na nějakou jinou? zveřejněte odkaz prosím!
 studentíkxxc E-MAIL: klarka.kolajova@seznam.cz  Muž22  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.02.2024 17:16:41
Uvádět předešlé práce je nutné pouze pokud z nich čerpáš nějaké údaje. V takovém případě je musíš citovat. Jinak se běžně děje, že proces či postup výzkumu je stejný a mění se pouze zkoumaný objekt.
 rezzie
22.02.2024 03:53:39
Vědecký práce běžně navazují na jiný, taky se to v nich píše. Začíná to už bakalářkama, ty ale často bývají teoretický. Databáze má každá škola vlastní a ne všechno všechny zveřejňují. Taky záleží na roku sepsání... Až budeš vědět, na co konkrétně se ptáš, doporučuju zeptat se Googlu nebo svýho školitele/konzultanta.
 tralanka
21.02.2024 23:05:27
vyřešeno očividně moc myslitel není, k tomu je ještě charakterově jaksi bezpáteřní jedinec. zajímá mě, zda může být např. stejná hypotetická otázka, nebo je třeba mít svou vlastní....
Smajlík  studentíkxxc
21.02.2024 17:56:35
Pokud z tý práce budeš čerpat, tak ji logicky jako zdroj uvést musíš. Ale vzhledem k tomu, že ani nevíš, jestli jsi muž, nebo žena, tak bakalářka bude vskutku vyšší dívčí. Pokud se stane zázrak, na navazující už nelez.
Smajlík  vyreseno
21.02.2024 17:39:24
Kopírování je v pohodě, důležitý je, jak to prodáš.
Smajlík  Alva EdisonPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč