Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1230606, vloženo 21.02.2024 15:36:13 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nesnáším doktory
Pro někoho jsou to revizoři, pro někoho učitelé, já si nemůžu pomoct, ale prostě nesnáším doktory. Většina z nich je neustále nasraná, chová se povýšenecky, protože nevím, co znamená nějaký odborný výraz, nevím, kam mám v nemocnici jít nebo nevím, jak fungujou nějaký prášky anebo prostě usoudí, že jim inteligenčně nestačím. Navíc český zdravotnictví je opravdu na zabití, do toho z principu může vlízt jenom naprostej šílenec.
 sejr09 Muž18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.02.2024 22:55:35
Na západ od Čech, je VŠECHNO přesně naopak.
Doktoři se snaží pacienty poučit SLUŠNOU cestou, vlídně, nevyžadují inteligenci pd pacienta a ochotně diskutují. V Čechách byl úplně stejný přístup lékařů k pacientům před 40ti lety a jako by se nic nezměnilo. Doporučuji mladé lékaře.
 Quakie Muž77 Kategorie
21.02.2024 22:42:33
Nikdy se mi nestalo, že by se mnou nějaký lékař jednal povýšeně. A co se týká nějaké šikovnosti, tak tu jsem spíše vnímala u sestřiček.. protože jsem žádný vážný zdravotní problém vlastně neměla.. ale když se u tebe vystřídají dvě sestry, aby ti zavedly kanylu a ani jedné to nejde a ty myslíš, že tam chcípneš, tak si to zapamatuješ :D
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
21.02.2024 16:40:36
Teba vyhodiť do Afriky, kde ani nie sú doktory, že umrieš aj na zápal. Potom by si si začal veľmi vážiť. Ale zažila som aj ja nepríjemných. Samozřejme existujú a tka je to v každom odvetví. Aj predávačka, úradník, hocikto môže mať fakt blbý deň.
Smajlík  Mimi838
21.02.2024 16:17:20
Tak k nim nechod
 Šipky
21.02.2024 15:44:34
Nejsem lékař ale moc dobře je dokážu pochopit. Máš obrovskou zodpovědnost, musíš léčit a ještě být psychologem. Chodí k tobě ne jen inteligentní lidé, ale i lidé jednodušší, hloupí, zlí, hypochondří, důchodci co si chtějí jen popovídat a ty jsi přitom v časovém presu. Nejsou tam od toho, aby ti ukazovali kde máš jít, snad umíš číst cedule. Vůbec nevíš jaké máš štěstí za české zdravotnictví, poslat tě do Asie nebo Afriky a ještě budeš skuhrat že chceš to zlé české.
 Odlišný Muž25 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč