Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1230605, vloženo 21.02.2024 15:22:21 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Láska přes hranice
Setkali jste se s tím nebo znáte někoho takového, kdo si třeba začal s někým dopisovat na internetu a ten jeho milovaný bydlel v jiném state, nebo dokonce na jiném kontinentě?
A stalo se i to, že se ten člověk zbláznil a třeba se za tím druhým odstěhoval? Že všecko zahodil co tu měl, práci, přátelé i rodinu a utekl ze ním? Zůstal tam nebo byl zklamany a vrátil se?
Přece přes internet se nemůžete zamilovat když jste se ještě neviděli na živo.
Někteří lidé si dopisuji a ještě se nepoznali a už si píšou zamilované věci.
Stojí jim to za to udržovat takový vztah když se uvidí jednou za měsíc nebo za několik měsíců?
Pokud to chtějí udržet na celý život tak potom se budou rozhodovat kdo se za kým odstěhuje. A vy byste byli ochotni za někým takto utect?

Jeli jste na rande do zahraničí? Jak to dopadlo?
 1if1 Žena29  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.02.2024 15:03:11
Já si myslím, že přes net se určitě zamilovat dá - a to je oním citem. Jen je problémem to, že pak může dojít na setkání a člověk si uvědomí, že tohle není ten člověk, kterého si "vysnil", s kterým si myslel, že má tu čest:) Ale jistě to může být stejně intenzivní.
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
22.02.2024 10:15:05
"přes internet se nemůžete zamilovat když jste se ještě neviděli na živo"

Touche!

Muzes neco predem citit, ale chleba se lame opravdu az pri skutecnem setkani.
 Kvetak
22.02.2024 08:29:54
Nejsem ani lgbt ani promiskuitni, děti chci. Určitě je tady dost fajn chlapů. Jenže já si teď takto píšu s muži po dlouhé době..a když už mě někdo přitahuje musí být z daleka
 1if1
22.02.2024 05:19:59
Jedna frajerka: Většinou to je holka, co se díky tomu dostane do bohatší zeme, takže to není až zas tak obdivuhodné. Viz. Tunisanka, která mi večer v autobuse č. 4 od nádraží k hotelu nabízela manželství.
 StopLgbtAFeminismu
21.02.2024 23:06:51
Vím o někom takovém a stále jim to drží:) A musím říct, že z mého pohledu je taky obdivuhodné, že nějaký člověk kvůli druhému všeho zanechá.
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
21.02.2024 22:10:23
Ono jak dneska je třetina mladých Češek lgbt a spousta Češek nechce děti kvůli pohodlí nebo klimatu a spousta Češek střídá muže a chce jen bohaté, spousta má hnusné obarvené vlasy, spousta praktikuje promiskuitu, tak spoustě mužům nezbyde jiná možnost, než si najít slušnou konzervativní holkou z Ukrajiny či Balkánu. Např. nepříliš pohledný muž s nízkým platem nemá jinou možnost než cizinku. Mít děti je nutnost, když člověk nechce umřít hlady. Během dvaceti let v Česku o mně neměla zájem ani jedna holka, ale několikadenních pobytů mě balily holky na Ukrajině, v Albánii a v Tunisku. Poslední zmíněná země je ale jiný civilizačnímu okruh, to je pro mě nepřijatelné. Ale nejspíš si, až budu zajištěný, přivezu slušnou konzervativní věřící manželku z Balkánu. Mít děti je povinnost podle Písma Svatého, vůči společnosti a vůči vlastní budoucnosti. Kdo nebude mít děti, ten umře hlady, jelikož na důchody nebude a v naší bezbožné společnosti se o člověka vzdálení příbuzní nepostarají.
 StopLgbtAFeminismu
21.02.2024 18:09:34
To není poprve...že si s někým dopisuji, je z daleka a "zakoukam" se do něj...
 1if1
21.02.2024 18:07:17
Píšu si s někým kdo me moc přitahuje už si připadám jako v pubertě když jsem si psala s klukama po ICQ a vyznávali jsme si lásku atd...jenže vždy mám smůlu na to, že nakonec je ten chlap daleko.
A to bydlím ve velkém městě. Achjo. Chápu, že je to bohužel všecko jen chemie měla bych si hledat chlapa od nás z města :-( tak skvěle se mi s ním komunikuje a moc se mi líbí na fotkách vim že blbnu jako puberťačka
 1if1
21.02.2024 16:04:36
No, a proč by ne? Tedy pokud tě doma nedrží vazba na rodinu, nemáš vazbu na místo pobytu kde žiješ, nemusíš řešit práci, atd..
pak klidně, nevidím tam žádný problém.
 Loca Loca Žena98 Kategorie
21.02.2024 16:03:50
Proc by to neslo? Ty jsi neslysela o facetime, whatsapp videu?
Znam pripad jedne Cesky co odjela na staz do Anglie, tam si nasla Anglana tak zustala, celem sympaticky ale asi hloupy, ma mozek jen na byznys, tak se maji dobre, ale ona je uz roky nestastna, pze nezapada. ..kdyz je cloveku 20 je to jiny, ale po 40tce uz chce clovek byt soucasti komunity, mit svuj domov, kamose…ikdyz maj prachy, manzela Brita, tak Britky ji mezi sebe neberou, decka nemaji ve skole zadne kamarady, casto jsou i sikanovany jak ucitelama tak ostatnima deckama, a samozrejme o slusne praci si muze nechat zdat, kort po Brexitu. Leda velky korporaty o ni meli zajem, coz je otrocina.
Furt si stezuje jak je nestastna a nemuze odjet.A to se projevuje i v jejim vztahu, a vztahu k britum..takze az si nekdo bude hledat cizinku nebo nekoho v zahranici, je treba hledat tu spravnou zemi jinak to muze dopadnout katastrofalne.
Ja si budu rozjizdet byznys online hned jak budu mit skolni prazdniny a muzu byt kdekoli na svete.
 Thatslife
21.02.2024 16:00:01
Teď si představte, že byste si psali s někým a odletěli za ním na rande třeba až do Afriky, Ameriky..
Asie...někam daleko, přijeli byste, zamilovali se a utekli za ním a zahodili úplně všecko
 1if1
21.02.2024 15:54:42
Někdo to dokáže, někdo ne. Záleží na každém, co je ochoten obětovat, čeho se vzdát či zariskovat. Jak moc a silně miluje, zda mu ten druhý někde na konci světa stojí za to, všechno zahodit, opustit a odejít.
 Loca Loca Žena98 Kategorie
21.02.2024 15:54:00
To už je poněkolikáté začnu si s někým psát a líbí se mi a musí byt tak daleko achjoo
 1if1
21.02.2024 15:41:45
Tohle jsem zažila za mlada, dopisování s klukama na icq, chat...
Ani jsme se neznali a psali si o lásce atd
 1if1
21.02.2024 15:39:49
Byli byste ochotni jet na rande do Nemecka?
 1if1Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč