Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1230593, vloženo 21.02.2024 12:21:39 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Co je vůbec povrchní.
Občas si procházím komentáře lidí u různých článků a ty názory a pohledy na svět, především na druhé lidské bytosti mě nutí se zamyslet, jestli existuje na světě aspoň jeden člověk, pro kterého by mělo smysl žít. Hlavně tedy pokud jde o vztahy muži a ženy. A můžete si psát co chcete, ale když budete celý život sami, tak vás to taky nebude úplně hřát u srdce.

Že má každý svůj pohled na krásu (vzhled) je asi jasné. Ale takové ty názory, že když potkáš ženu po ránu bez šminek mezi koupelnou a ložnicí a lekneš se jí, to je příklad za mnohé.

Tady si často stěžují chlapi, že nejsou dost hezcí. Ale je úplně jedno, jestli jste chlap nebo ženská. Když nejste hezcí od přírody, tak jste prostě společností a těmi hezkými (i když kolikrát čumím jak velké mají někteří, co jsou na tom teda sami ne úplně dobře, sebevědomí a strhávají vzhled druhých), prostě smůlu a šup s vámi do škatulky OHYZDA.

Je smutné, že kvůli takovým lidem jsem si sama zničila vzhled. Nebyla jsem na tom bůhví jak. To je pravda. Ale oproti dnešku si nadávám, že jsem dala na názory takových lidí, kteří neumí nic jiného než plivat a porovnávat.

Ten vzorek české populace (a nejen české) v těch komentářích všude na internetu - je úplně jedno kde, tak to je teda fakt síla.

Někdo tu u jiné zpovědi psal, že chlap nemusí být hezký, ale ženská ano. Je to prokletí. Normální člověk neexistuje. Normální lidi vymřeli. Všichni chtějí krasavice, když aspoň ujde s líčením, tak je to pak bez make upu strašák mezi ložnicí a koupelnou. Když se nenalíčí, není dost výrazná a nezaujme a zas bude tuctovka. A ženská prostě musí zaujmout vzhledem, minimálně dle názorů některých lidí je to jen o tom. Naopak, když je hezká, ale blbá, tak je to taky špatně. Všichni chtějí všechno. Nejlepší je, když jdete na rande a chlap vám řekne, že jiná se mu líbí víc, ale že je tak krásná, že na ni nemá a proto pozval vás. To potěší, hlavně, když on sám není bůhví jaký krasavec.

Je úplně jedno jací jste. Hezcí, škaredí, blbí, chytří. Nikdy to nikomu nebude dost nebo bude poukazovat, že je to špatně. Je to v háji. Nejlepší je to vzdát. Protože i za zády vás bude klidně vlastní přítel pomlouvat. Všichni jsou vděční do chvíle, kdy partnerka nechce odejít. Najednou si začnou vážit. A najednou jim dojde, že na "lepší" (která by stejně taky nebyla dost dobrá nakonec) stejně nemají.

Jako kdyby někteří lidi neměli ani právo na to být šťastní a potkávají samé paka. A pak jsou tu ty kecy o zákonu přitažlivosti a že když uděláte tohle a tamto a zapracujete na sobě, tak si do života přitáhnete normální lidi. BLBOST. Nefunguje to.

Nedá se nikomu věřit. Všechno je to lež. Lidi, jejich kecy, vztahy, všechno. Jen bláboly bez významu. Jako tahle zpověď.
 krásnáohyzda Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.02.2024 01:51:05
Jedna frajerka: Je to tak! Ale to se nehodí do příběhu o zkaženém světě. :D
 modern research Muž36 Kategorie
21.02.2024 22:51:11
Prosím tě, sice se říká, že chlapi jsou na vzhled, ale taky by se mělo dodávat, že nároky mnohých nejsou kdo ví jak vysoké.. A když ta ženská není výrazně silnější, tak většinou o ní aspoň řeknou, že je v pohodě a klidně si s ní začnou :D
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
21.02.2024 21:06:59
spiral: No já jsem to napsal více slušně, ale za to tys to napsal více výstižně! :D
Smajlík  Děvkař Muž35 Kategorie
21.02.2024 21:04:48
No jako souhlasím, že je dnes hnaný všechno do extrému. Že někdo dobře vypadá už ani není přednost, ale standard. Jakýsi základ, podmínka, a pak se teprve řeší všechno ostatní. Tak to mají muži se ženami. Ženy berou jako základ dobrý vzhled, dobrou práci a ochotu založit rodinu a utrácet vydělané peníze. Pokud tam něco z toho není, smůla.
 Děvkař Muž35 Kategorie
21.02.2024 17:45:24
Souhlasím s tebou, je jedno jaký člověk je, hlavně se musí líbit sám sobě, jinak řečeno naučit se být spokojený.

Kolem mě je taky spousta lidí, kteří se do očí dělají jak jsou hodní a hezcí a za zády mě pomlouvají jen co to jde. Za mě krása člověka není to jak vypadá, ale jaký je opravdu uvnitř. Co z toho když má hezký obličej, ale je to tzv svině, která by vás prodala, jen když z toho bude mít nějaký prospěch pro sebe.
Smajlík  jdujenkolem
21.02.2024 16:33:39
Snad není zas tak málo těch, co mají zájem o konkrétního člověka pro to, jaký je, a neberou to, co se zrovna namane. Těch druhých je asi víc, ale ti první taky existují.
 C5G4
21.02.2024 15:16:44
To sis spletl zpověď Robertku
 krásnáohyzda
21.02.2024 14:54:56
Jako předehru narvrhuji double anal, druhý penis poskytnu já.
Smajlík  Robert Rosenberg
21.02.2024 14:34:37
Steve: Protějšek, se kterým nezažiju upřímnou lásku, ani dokonalej sex, je koule u nohy.

S někým takovým ani nezačneš vztah ne...No možná, když jsi ještě naivní, tak jo. Pak tě to poučí...

Nejlepší je asi mít prostě jen pár přátel a někoho na sex a je to.
 krásnáohyzda
21.02.2024 14:30:17
krásnáohyzda: "Tak, když je pro tebe protějšek jen koule u nohy, tak je to opravdu k ničemu."

Protějšek, se kterým nezažiju upřímnou lásku, ani dokonalej sex, je koule u nohy.
Ptáš se, co třeba děti? Nic. Děti nic, nula, nezájem. Jako vedlejší efekt upřímný lásky proč ne. Ale prvoplánově se svázat s nějakou bledulí, abych založil rodinu? Děkuji nechci. A ostatně, myslím si, že možná nakonec to nejlepší, co může člověk pro svoje děti udělat, je vůbec je nemít.
Položil si některej z těch množitelů vůbec otázku, co je tady na tom světě vlastně tak úžasnýho, že sem musí mocí mermo přivést vlastní děti? Pochybuju. Spíš bezmyšlenkovitě plní biologickej program.
Já s tebou, znova to píšu, úplně souhlasím - ať klidně vyhynem. Vůbec nic se nestane.
 Steve
21.02.2024 14:28:19
No. mě skoro zbalila prostorově větší žena. Ale jak byla opravdu větší. tak jsem tak nějak vycouval. Byla fakt velká. dnes jsem na vážkách jestli jsem to s ní neměl zkusit. protože od té doby už nic nebylo. Takže moje rada? napiš někomu kdo se ti líbí a sbal ho. tvoje šance. tvůj život. konec
 totální 0
21.02.2024 14:19:38
Steve: kapitalistickou propagandou...

To je úplně jedno čí je ta propaganda, jestli kapitalistů nebo jiných...horší je, že lidi to chtějí

Ba naopak, taková spřízněná duše je jen starost a zodpovědnost navíc. Takže k čemu, když z toho nekouká upřímná láska, ani vysněnej sex?

Tak, když je pro tebe protějšek jen koule u nohy, tak je to opravdu k ničemu.
 krásnáohyzda
21.02.2024 14:07:52
Je smutné, že kvůli takovým lidem jsem si sama zničila vzhled.
---------
Jak jsi si zničila vzhled? to jde?
 Loca Loca Žena98 Kategorie
21.02.2024 14:07:16
krásnáohyzda: "Protože by ti záviděli a přišel bys o "kamarády"? Tak to je hodně smutné"
To jsem takhle vůbec nemyslel. Kamarádi nehrajou žádnou roli. Jde o to, že v chlapským světě je útlocitnost ohrožující prvek. Chlap prostě musí jednat racionálně a emoce si nechat jinam - třeba do umění. A k tomu opravdu nepotřebuje žádnou spřízněnou duši. Ba naopak, taková spřízněná duše je jen starost a zodpovědnost navíc. Takže k čemu, když z toho nekouká upřímná láska, ani vysněnej sex?

Můžeš to rozvést? Nemusíš, ale mohlo by to být zajímavé.

Tak se podiv na upadající kulturní a vzdělanostní úroveň společnosti. Na celý generace s mozkama vymytýma reklamou a televizí. Nejsou schopný logicky a samostatně přemejšlet, nejsou schopný pobrat a ocenit inteligenci, autentický umění... Veškerý hodnoty a směr jim udává mrkvička jak oslíkům kapitalistickou propagandou jim držená před očima.
 Steve
21.02.2024 14:03:21
Loca Loca: a není lepší napsat, co víš a co si myslíš, nebo proč teda vůbec reaguješ?
 krásnáohyzda
21.02.2024 13:46:33
Nevím, já si to nemyslím.
 Loca Loca Žena98 Kategorie
21.02.2024 13:24:28
Steve: Na to zas v chlapským tvrdým světě není prostor...

Protože by ti záviděli a přišel bys o "kamarády"? Tak to je hodně smutné

Důvody, proč nemůžu mít ty nejhezčí holky, vidím mnohem více ve společnosti kolem než v sobě

Můžeš to rozvést? Nemusíš, ale mohlo by to být zajímavé.
 krásnáohyzda
21.02.2024 13:21:52
spiral: chtějí bohatství - tak to už mluvíš o takových těch "luxuskách", většina je ráda, když je finančně zodpovědný, tzn. nemá exekuce, má práci a splácí svou část výdajů v domácnosti a taky se hledí na to, jak bude moct pomoct finančně při výchově potomka, že. Protože každá žena chce svému dítěti dopřát. Ostatně, to chtějí i muži. Ti co mají zájem a nejsou ignoranti. Ale jinak ano - když má muž například 5x větší výplatu než ženská, tak by bylo hezké, kdyby se mohl podělit i větší částkou než jak je v možnostech té ženy. Podmínka to není.

chtějí dům - chtějí společný dům za společné peníze, ano. A některé dokonce nepotřebují dům, ale stačí byt, kde bude alespoň dostatečný prostor, aby si děti nemuseli hrát na place metr x metr.

vařit umí každý jouda není to věda, ale chce to i kompromis a ne se cpát celý týden masiskem, protože chlap to potřebuje. Takové jednotvárné vaření taky moc nebaví. Každá umí vařit, jen se jí nechce.

Jo a jěště dotyčnou musí oslovit, zbalit, zaujmout, pozvat někam, vymyslet program a poplatit,aby slenčinky vůbec vstali z prdele

no ono to není jen tak, ženská musí nějak vyčíhnout, jestli tomu chlapovi za to aspoň stojí víš, protože ona se tím zaváže do konce života se pak starat o něj i o (nejen) jeho děti a mnohdy se akorát stane to, že ho přestane bavit, najde si "luxusku" a děcka nechá na krku bývalce...A zatímco chlap si může snadno najít někoho, tak ženská s dětmi to má poněkud složitější.
Takže chce žena nějakou jistotu ve svém muži? Samozřejmě. Ale na oplátku mu ona chce vytvořit domov. To už se jaksi zapomíná.
 krásnáohyzda
21.02.2024 13:13:25
krásnaohyzda: Nenapsal jsem, že nejsem dokonalý. Důvody, proč nemůžu mít ty nejhezčí holky, vidím mnohem více ve společnosti kolem než v sobě - de facto naprosto souhlasím s tvýma posledníma dvěma větama.
Jestli tě tak uráží, že radši koukám na porno, než abych měl sex s tebou, když mě až tak nevzrušuješ, tak prosím. A nebo řešíš duchovní úroveň? Jako že bych měl mít v životě dívku coby spřízněnou duši? Na to zas v chlapským tvrdým světě není prostor...
 Steve
21.02.2024 13:07:48
Jenže ženský za tu krásu, na které pracují, když nejsou ní obdařeny chtejí něco neporovnatelně většího.
Chtějí bohatství, dům, dovolené, dárečky, zábavu, krom pozornosti a vzbuzování jejich emocí, které od mužů za tú krásu očekávají. A jěště aby byl sympatickej, veselej a měl zázemí- kariéru- postavení. A když něco z toho nedplňují, tak radši nic.
A muži chtějí alespoň tu krásu, půvab, milostivostivost od žen a aby uměli alespoň vařit.
Muži se tedy musí snažit daleko víc, i časově.
Jo a jěště dotyčnou musí oslovit, zbalit, zaujmout, pozvat někam, vymyslet program a poplatit,aby slenčinky vůbec vstali z prdele
 spiral
21.02.2024 12:58:58
modern resesarch: Moje sebevědomí je v pořádku. Ale k čemu to je, když lidi uvažují takhle?

Steve: další vzorek, nemám na dokonalou, tak budu sám, i když já dokonalý nejsem...hamty hamty, ale dobře děláš, než aby nějaká průměrná byla s někým, kdo se jen "spokojil", aby nebyl sám. Lidstvo už musí vymřít. Je to tu samý degeš.
 krásnáohyzda
21.02.2024 12:53:49
Všichni chlapi nejsou stejný. Já třeba nemám na to, abych uspěl u žen, které se mi líbí nejvíc (přičemž ty důvody jsou zas samostatná kapitola) a řeším to s hrdostí tak, že už roky žiju sám, bez kontaktu s ženama, bez sexu. Není to ideální, ale můžu se podívat do zrcadla. Do konce, i kdybych se já líbil tobě a ty sama jsi byla iniciativní, ale přitom bys nestála na vrcholu mojí pyramidy přitažlivosti, nepustil bych si tě k tělu. Pokud nemůžu mít to, co opravdu chci, nechci mít raději nic. Ale uznávám, že většina chlapů jsou zoufalci, který na tohle nemaj koule.
 Steve
21.02.2024 12:29:01
S tím chlapem jsem to psal třeba já. Nároky na krásu jsou u žen a mužů jsou úplně odlišné.

Ten tvůj pohled ukazuje nízké sebevědomí. Dokud to nevyřešíš, neuvidíš to jinak.

Nejsou to bláboly, cítíš to tak a nevíš, jak z toho ven. Je to v pohodě.
 modern research Muž36 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč