Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1230590, vloženo 21.02.2024 10:32:53 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Invalidní důchod z ordinace Vyhlídka.
Občas čtu jak těžké je získat invalidní důchod, a kdo všechno na něj nedošáhl, pak to asi byla chyba že nenavštívil toho "správného" odborníka.
Například já jsem se byl předvolán na kontrolu sociální správou před dvěma roky, nedostavil jsem se a přesto mi důchod chodí. Když jsem měl po nějaké papíry a že už mám důchod natrvalo. Byla to moje třetí kontrola, a tak prý už žádnou mít nebudu. Na prvních dvou mě ale taky na ČSSZ neviděli jen tam paní Knoppová poslala nějaké papíry, to chápu nemají lidi, ale potřetí to tam poslal už někdo úplně jiný a ten mě dokonce nikdy neviděl, a tak asi pouze přeposlal 2 roky staré správy po paní doktorce Knoppové, protože jsem v ordinaci nebyl 4 roky. Inu kdo umí ten umí, a všechno je to o lidech. Takže s takovými lékaři se pak nebojte ani případného obnovení vojenské služby, oni vám pomůžou, jsou to přece odborníci na slovo vzatí!
 DracoMalfoy E-MAIL: reddragon@seznam.cz  Muž44  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.02.2024 23:25:25
Mně zase podobně u mého partnera překvapil přístup jeho obv. dr., která ho do inv. důchodu prakticky dostrkala a vše vyřídila sama. Dostal I. stupeň.
Nutno ale říct, že partner téměř nemarodil a svědomitě pracoval od svých 18 let, teď je mu 50.

Je to opravdu strašně různé, a podle mě platí jako u všeho: když o něco příliš neustojíte, tím dříve to máte.
Smajlík  zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
22.02.2024 11:56:39
Já byla u komise jen poprvé. Pak už ne. No a pak už mi to taky přiznali jakože bez prezkumu. Ale moje doktorka říkala
,že i když ti to dají natrvalo,tak tě můžou kdykoli přezkoumat,ale v praxi se to moc často neděje
 fénix z popela Žena36 Kategorie
21.02.2024 23:19:19
v padesáti letech jsem se ucházel o životní job s neuvěřitelnými platy. Dlouho jsem se na něj připravoval. A dostal dvě nabídky. Ne, invalidní důchod nepřicházel v úvahu. Já chtěl záviděníhodný job, pracovní a studijní podmínky od firmy, respekt a postup. Byli jsme hvězdý tým a měli pro firmu bilion dollarů ročně zisk.
Dnes v královském důchodu s 100-120.000 Kč měsíčně. Na Floridě nám postavili rozlehlý dům...a mnohe víc. Proč ne ty? Jsi prašivej nebo co? Koukej makat.
 Quakie Muž77 Kategorie
21.02.2024 13:48:31
Děkuji za podnětnou informaci.
 Loca Loca Žena98 Kategorie
21.02.2024 13:40:01
*soukromej tip
*podobnej hnus

Pitomej autocorrect :)
 Teta Dana Žena44 Kategorie
21.02.2024 13:34:56
GargaMale - autor v dodatku zmiňuje Brno, tam ordinuje psychiatrička MUDr. Knoppová, takže tenhle nešťastník má ID na hlavu. Můj soukromé tip je chronická schizofrenie s kognitivním úpadkem nebo nějakej podobné hnus.
Fakt není co závidět. BTW mě stejně jako Vykuka taky napadlo, jak to má se svéprávností.

Jinak na mě z toho textu úplně padla depka - prostě při představě takovýho života, kde je nulová šance na zlepšení (podle toho, že už ho doktoři ani nepotřebujou zvát na kontroly).
 Teta Dana Žena44 Kategorie
21.02.2024 12:55:12
Možná máš zdravotní omezení co se u něj nepředpokládá, že se časem zmenší. Pokud nebudou změněné předpisy nebo nebudeš v podezření že sis to ty (případně tvá doktorka co ti to diagnostikovala) vymyslel, kontrola asi nemusí vyžadovat tvou přítomnost.
Smajlík  Radič
21.02.2024 12:18:43
V přidělování ID a posuzování hraje hlavní roli jediné a tím je bohužel lidský faktor, který je ve výsledku zásadnější než skutečný zdravotní stav občana a jeho skutečný % pokles pracovní způsobilosti. Lékařské zprávy sepisují specialisté, posudky posudkoví lékaři, kteří o skutečném zdravotním stavu jednotlivce nemají anung a vše luští jen z papírů, kde ani zdaleka všechny informace nejsou. Hodnocení % poklesu pracovní způsobilosti občana je čistě subjektivní záležitost, a pokud se podklady předloží třem posudkářům, každý věc vyhodnotí zpravidla úplně jinak. Za mě je pozice posudkového lékaře naprosto zbytečná, protože lékař pacienta hlavně vůbec nezná. O to víc pak vznikají případy, kdy člověk se závažnějšími zdravotními problémy dostane nižší stupeň než člověk, jehož problémy jsou jen "poloviční". Takových paradoxů jsou tisíce a sám jsem se s několika setkal. Posudky by měli sepisovat specialisté, kteří pacienta a jeho problémy znají naprosto dokonale a je v jejich léčbě léta. Někdy i desítky let. Naprosté objektivity v posuzování samozřejmě nelze dosáhnout nikdy, ale takto by byla výrazně větší.
Smajlík  Bob654
21.02.2024 11:34:15
GargaMale: Ja osobne si myslim, ze bol zbaveny svojpravnosti a tak vsetky zalezitosti presli uz na ine osoby, ktore to vsetko vybavili za neho..
 *Vykuk* Muž62 Kategorie
21.02.2024 11:08:16
Pěkný den. A za co dostáváš ten důchod?
 GargaMale
21.02.2024 10:38:01
Pro úplnost uvedu že nemám ani praktika a kromě paní Knoppové mě nikdo z doktorů neviděl.
 DracoMalfoy
21.02.2024 10:35:44
Patří tam když jsem po 9 měsících obavy abych nemusel peníze které jsem utratil za výlety, restaurace a rotoped za 12 000kč vracet volal jsem na ČSZ Brno-venkov a oni mi řekli že tam paní doktorka poslala nějaké papíry.
 DracoMalfoyPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč