Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1230571, vloženo 20.02.2024 21:49:24 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Vzdávám to
Ještě před měsícem jsem chtěl přestat žvýkat nikotinové sáčky. Držel jsem to asi 10 dní a pak jsem to nezvládl a musel jsem si tu mrdku zase dát. Vzdávám to, jsem slaboch a žvýkat budu do konce života…
 Prohrál jsem Muž19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.02.2024 23:24:52
Díky moc za radu. Přeju hodně štěstí s překonáním tvých závislostí.
 Opět píšu já
21.02.2024 20:45:51
Nepodceňuj se! Už jenom to, že chceš přestat a hlavně že zkoušíš přestat, znamená, že bojuješ! A tvůj protivník je sakra silnej. Závislost na nikotinu se přirovnává k závislosti na syntetických opiátech (samozřejmě čistě z hlediska závislosti jako takové, nikoliv však vedlejšími účinky). To, že je to legální, neznamená, že to není svinstvo!

Tak pokud se ti nechce jít cestou snižováním dávky, tak mě ještě napadá jedno celkem elegantní, ač drastické řešení. Zkus cca týdenní půst a na celkovou detoxikaci organismu. Blíží se jaro, máš pro to ideální čas. Něco si o tom přečti a nastuduj, než se pro to eventuálně rozhodneš. Výhoda půstu je v tom, že tu chuť by ti to mělo výrazně potlačit, nebo možná i zcela utlumit. Tvoje tělo bude oslabené, ale duch posilněný. Budeš myslet na jídlo a ne na tabák. A pokud to vydržíš takhle týden a pročistíš tím celé tělo, tak ti pak bude i líto se k tomu vracet.

Jinak to, že se k tomu vrátíš, neber jako selhání. To je normální. Máš silného protivníka, ale to asi víš. Je normální, že se k tomu třeba 4-5x vrátíš, než úplně přestaneš. Já momentálně (zatím úspěšně) bojuji se závislostí na sexu, sexu na drogách a na kofeinu. Pokud jsem to dal já, tak ty to dáš taky!
 Děvkař Muž35 Kategorie
21.02.2024 04:14:42
Pokud nemáš vůli jak píšeš, tak budeš muset vydržet, dokud se z toho nepřiotrávíš nebo do doby, než tvoje tělo začne skrze dlouhodobou chronickou otravu protestovat proti nikotinu. Poznáš to jednoduše. Po opakované aplikaci nikotinu ti už nebude dobře, ale pokaždé spíše víceméně špatně! Nebo až budeš mít nějaké zdravotní problémy, tak se taky přestává lépe. Pak je ale důležité zase vydržet a nevracet se k tomu nikotinu ve slabé životní chvíli.
 Pater Noster
21.02.2024 00:18:31
PS: Asi úplně nebudu dbát na tvoji radu. Snižovat dávky jsem zkoušel a to mi nefungovalo už vůbec. Je to individuální.
 Opět píšu já 3
21.02.2024 00:10:00
Díky moc, že se mi snažíš pomoci. Celkem hodně teď nad tím přemýšlím. Zkusím ještě skončit. Denně dám asi tak 5 sáčků. Někdy víc někdy míň. Navíc, když na to nemyslím, když zrovna u sebe nic nemám, tak je to docela v klidu, ale jakmile chytnu chuť, tak jsem nervózní. Docela dobré by bylo se vyhýbat situacím, kdy se to stává. Mluvím o závislosti na nikotinu obecně. Prostě je mi jedno, jakým způsobem ho požiju. Nejradši mám nikotinové sáčky, jelikož jsou asi nejmíň škodlivé, ale když chytnu slinu a nemám zrovna nic u sebe, tak nepohrdnu ani cigaretou. Občas si koupím i jednorázovou e-cigaretu, ale tu už jsem neměl dlouho. Zkrátka chci říct, že bych se na chvíli přestal stýkat s kamarády, kteří kouří nebo žvýkají. Také mi vždycky, když jsem se snažil skončit pomohlo následující. Jakmile jsem dostal chuť, tak pomohlo jít třeba do posilky nebo udělat doma nějakou práci na rozptýlení. Bohužel občas je chuť tak silná, že ji nepřebije skoro nic. No nic dožvýkám poslední puk a pak se na to vrhnu. Pokud tě to zajímá, tak můžeš občas tuhle zpověď zkontrolovat, dám vědět jak se mi daří. Díky za „rozhřešení”.
 Opět píšu já 2
20.02.2024 22:21:40
No jestli si to dáváš denně několikrát, tak se nedivím. Je to mega dávka nikotinu. Je to asi jako kdybys najednou během pár minut vykouřil celý velký doutník, nebo třeba 5 nebo možná i 7 cigaret.

Normálně vždy funguje snižovat dávky. Nevysazovat úplně, protože se k tomu logicky vrátíš. Postupně snižuj dávky, pomalu, nespěchej na to a časem můžeš zkusit vyřadit úplně. Jen bacha na to, aby sis tu závislost nenahradil zase jinou závislostí, neb vytloukat klín klínem je blbost že jo...
 Děvkař Muž35 Kategorie
20.02.2024 22:03:07
Jenom chci podotknout, že jsem chtěl už takhle skončit nejmíň 10x a vždycky jsem neuspěl.
 Opět píšu jáPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč