Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1230562, vloženo 20.02.2024 20:42:07 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
100% vs. 100%
Je to takové věčné téma, ale obecně lidi, co zažili opravdové dno, mají tendenci žít potom již úplně na max. a naplno, takže vlastně na 100%, pak člověk chce žít úplně maximálně dobře a poctivě, protože si uvědomuje, že být na dně není zrovna moc příjemné (lehce řečeno) a tak udělá všechno proto, aby jeho další život byl co nejlepší a nekvalitnější. Podle mě se tomu nedá vyhnout. Je to přirozená obrana a instinkt nebo prostě reakce na dosavadní události. Tak poznáte člověka, který byl opravdu na dně, že začne žít úplně naplno a má tvrdou disciplínu a svůj život vezme maximálně pevně do rukou. Když někdo tvrdí, že byl na dně a přitom nežije naplno a nemá tvrdou disciplínu, tak podle mě kecá a žádný dno nezažil. Podle mě reálně z lidí, co si myslí, že byly na dně, bylo na dně ve skutečnosti jen zlomek z nich. Já jsem zjistil, že dělat všechno na 100% a mít tvrdou disciplínu se fakt dá, ale nejde to hned, ale jde o to, že pokud jste byly opravdu na dně, pak se k tomu nakonec dopracujete a je to jediná možnost žít na 100% a mít tvrdou disciplínu. Věřil bych to někomu, kdo má ještě problémy a není úplně OK, ale někdo kdo je OK a tvrdí že byl na dně a přitom nežije naplno, tak jenom kecá...

Já se dostal do bodu, kdy dělat vše na 100% a mít tvrdou disciplínu už dokážu bez problémů. Je to trochu o odvaze, odhodlání, o zvyku, na to se dá zvyknout rychle během 2-3 týdnů, ale taky jde o to mít správné nastavení, aby to ve výsledku vše fungovalo.
 Ncnj Muž27 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.02.2024 20:03:58
100% != 100 %
Smajlík  RDDDD
21.02.2024 00:01:15
Nikdo nedělá nic pro sebe, jen o tom píše.
 Quakie Muž77 Kategorie
20.02.2024 21:50:13
Já to nechci zjistit, jestli jsem silný nebo ne. Spíš jsem zvědavý jakým způsobem se to nakonec potvrdí s tím, že už s tím rovnou počítám, že se to potvrdí a že to bude znát hodně výrazně v porovnání s 99% lidí budu žít líp, protože jsem prostě lepší a silnější.

Mě spíš zajímá, jak konkrétně to vyplyne a čekám, že to bude hodně přesvědčivé, takže o tom nakonec nebude pochybovat nikdo, ani lidi, co si všimnou, že se mi v životě daří neobvykle dobře a že žiju nějak o dost líp, než oni až to bude pro ně zvláštní, ale pro mě standard.
 Ncnj Muž28 Kategorie
20.02.2024 21:45:20
Můj následující život bude velmi zajímavý. Bude se postupně ukazovat a rozkrývat, jestli mám pravdu a jestli jsem tedy opravdu tak hodně silný a všechno budu zvládat líp než 99% lidí a nebo jestli ne. Upřímně já to píšu trochu vtipně, jako kdyby šlo o nějaký kvíz pomalu :D, ale vtip je spíš v tom, že já o tom nepochybuji. Už teď bych řekl, že je to prostě jasné, že jsem nejsilnější a nejlepší a jenom si počkám až se to definitivně potvrdí a ukáže v životě.

V podstatě to půjde tak, že si poradím úplně se vším, problém, malý, velký, pojedu jak lavina a nikde se dlouho nezdržím. Život hodím do kapsy a budu žít úplně jako king a bude to tak průkazné a jasné, že budu žít s noblesou a nikdo nebude chápat jak to dělám.
 Ncnj Muž28 Kategorie
20.02.2024 21:28:28
Mě teda nutí fakt hodně. Ale ono to jinak nejde... :D
 Ncnj Muž28 Kategorie
20.02.2024 21:26:23
O tom je právě život. On zkouší Vaší sílu a ukazuje Vám jak jste nebo nejste silný, podle toho jak vše v životě zvládáte a samozřejmě Vás trochu nutí, abyste se zlepšili.
 Ncnj Muž28 Kategorie
20.02.2024 21:23:55
Nejvtipnější moje vlastnost je ta, že já na sebe nedám nikdy dopustit. I kdyby o mě všichni lidi na světě řekli, že jsem úplná nula (všech 8 000 000 000), já bych si stejně myslel a věřil tomu, že jsem nejlepší. :D Prostě já na sebe nedám dopustit. Vždycky si budu myslet, že jsem nejlepší a nejsilnější a já si to fakt myslím a myslím, že je to pravda. Podle mě jsem zcela bez pochyb nejlepší a nejsilnější. Já si to ještě v životě hodně krát můžu ověřit, ale myslím, že mi nakonec dá život za pravdu, že jsem nejsilnější a nejlepší, třeba proto, že budu plnit tvrdou disciplínu a všechno na 100% jak málokdo a můj život bude maximálně dobrý a progresivní. Pokud vydržím plnit všechno na 100% a mít nejtvrdší disciplínu, pak jsem prostě nejlepší. Všemu budu čelit, neuhnu, vše vyřeším, dosáhnu svého. Život mi to dá ještě za pravdu, že jsem maximálně silný a budu žít maximálně dobrý a úspěšný život.
 Ncnj Muž28 Kategorie
20.02.2024 21:16:27
MS-fanousek
Vybavil si mi myšlenku na téma svoboda Internetu. Ta doba je už pryč.
 Návrat do minulosti Muž89 Kategorie
20.02.2024 21:12:48
Kdybych nezažil dno a depresi a žil normální život jako většina lidí, nejspíš bych dnes byl úplně průměrný obyčejný člověk a můj život by byla hrozná nuda. Neměl bych žádný větší potenciál a důvod se snažit, takže by mi život protékal pořád dál mezi prsty a já bych s tím nemohl nic zásadního dělat, protože bych neměl ani důvod. Ve výsledku by to vyšlo hůř. Teď mám úplně jiný potenciál a sílu žít maximálně dobře a tvrdě a vše zvládat a ještě si to můžu víc užít.
 Ncnj Muž28 Kategorie
20.02.2024 21:09:40
Jsem si právě říkal, že zkusím už rozjet nonstop 100% do konce života. Ve výsledku by to stejně vypadalo tak, že člověk vše průběžně mění, jenže vždycky udělá to, co zrovna chce a to je klíčové a změny jsou jenom kvůli tomu, aby se všechno posunulo dál na další úroveň. Jde o to mít život plně pod kontrolou, což slabý člověk nedokáže, toho vždy něco rozhodí a potřebuje se hned něčím uvolnit. Kdežto silný člověk čelí všemu i těm nepříjemným věcem a přesto nepotřebuje nutně žádný únik a rozptýlení a může být na sebe tím pádem maximálně přísný a všechno dávat na 100% bez váhání, to znamená samozřejmě větší sílu a lepší život a zvládání všeho.

Jste silný nebo slabý? Určitě je lepší být silný, než slabý. Já jsem silný.
 Ncnj Muž28 Kategorie
20.02.2024 20:48:18
Podle mne jsou mnohem lepší úvahy a desítky příspěvků na téma nezávislosti na internetu. Ta dispciplína je dost nuda. Nějakou babu bys tam neměl?
 MS-fanousek Muž38 Kategorie
20.02.2024 20:46:56
Já když si teď řeknu, že vše budu dělat na 100%, co se dá a plnit to, tak to dokážu v podstatě neomezeně neomezenou řadu dní po sobě. 30, 50, 100, 300 atd. Není s tím problém. Dostal jsem se do fáze, kdy můžu všemu dát maximální impuls proto, aby se vše maximálně zlepšilo a i když hodně věcí nejdou ovlivnit přímo nebo vyřešit hned, dá se to vždycky ovlivnit a řešit i nepřímo, tím, že prostě děláte úplně max. co se dá a co má nějaký vliv. Pak Vám dojde, že skutečně rozhoduje úplně každý detail a každá maličkost, kterou když vynecháte v konečném důsledku to znamená velké změny buď k lepšímu nebo horšímu. Když přidáte jednu drobnost navíc, která nějak pomůže, nakonec může pomoct hodně, protože je všechno hodně propojené. Samozřejmě nemá smysl si z toho dělat zase omáčku a koukat na XX věcí najednou, ale když už člověk něco plní, tak jedině na 100%.
 Ncnj Muž28 Kategorie
20.02.2024 20:46:03
Nemyslím, že dno rovná se tvrdá disciplína.
A na 100% také ne. To se neslučuje s nastavením systému.
To tak má asi málokdo, že žije naplno. Může tomu říkat naplno, ale kdyby jl opravdu naplno, tak zemře mladý.
 Návrat do minulosti Muž89 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč