Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1230549, vloženo 20.02.2024 18:00:03 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak mám pomoci těm co neslyší a nevidí?
Snaha dát lidem mnohé levně nebo dokonce zdarma je obyčejný podraz od; obchodníků, politiky, náboženství, učitelů, lékařů, celebrit, autorit atd. vše je zde jenom evoluční experiment a evoluce s námi zachází jako s levným materiálem na svoje pokusy. Vše je to jenom hra o to co milujeme a potřebujeme, někdo hraje sám za sebe a jiný hraje za organizaci nebo stát, smrt je tak konec hry na které je každý existenčně závislý, tato hra má svoje pravidla a za porušení pravidel je trest.

Mnozí touží po tom být v této hře nejlepší ale konkurence je veliká a tak neuspějí, když lidem vysvětlíte jak to zde vše ve skutečnosti je tak vám nerozumí nebo pravdu odmítnou přijmout protože milují svoje lži více než pravdu, komu není rady tomu není pomoci. Systém dělá z lidí loutky které lze snadno centrálně ovládat a vadné loutky se umístí do vězení nebo do nemocnice, loutkou je zde i ředitel nebo prezident, mnohé loutky se ptají a jaký to má smysl být zde po celý život loutkou?
 Psycholog psychiatr Muž70 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.02.2024 19:51:28
Žijeme ve světě kde je každý člověk od narození do smrti loutkou, loutky se rozdělují na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, loutky co jsou dole závidí loutkám co jsou nahoře a je jedno jestli je zde socialismus nebo kapitalismus protože v obou pokryteckých systémech je každý jenom loutkou a jakýkoli odpor je naivní a marný.

Když loutka slyší to že je loutkou tak to nechápe protože žije ve svém světě lží kterým věří a myslí si že lži jsou pravdou. Kolik je na světě lidí tolik je na světě loutek, jak vlastně evolučně došlo k tomu že se z lidí stali loutky? Příčinou bylo násilné nahrazení praxe za teorie a následkem bylo vyhnání z psychického ráje do psychického pekla!

Teorie byla zakázaným ovocem v ráji a jakmile jsme toto ovoce začali konzumovat tak nás evoluce vyhnala z psychického ráje. Televize a internet v nahotě odhalují to že lidi jsou loutky a jakákoli naděje na to že bude loutkám v budoucnosti líp je utopie. Vše evolučně směřuje k tomu že robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidské loutky opustí civilizaci a budou existovat v rezervacích pod dozorem robotů.
 Psycholog psychiatr Muž71 Kategorie
20.02.2024 19:12:58
Nepomahaji im, ked oni o to ani nestoja!

Lebo normalny clovek si nepotrebuje vykecavat len s nejakou AI.

Pretoze ziadna AI, ti nikdy nenahradi to prirodzene ludske teplo.
 *Vykuk* Muž62 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč