Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Když je člověk v Zenu, už nepotřebuje ženu, ne? Ale upřímně mám takové podezření...
|
|
|
Dete do prdele a neznevazujte toto vazne tema!
|
|
|
Prvni je fake. Mr D nejde registrovat, je to kratke a s mezerou. To bude Seneca nebo jester, nebo jiny mental z vychodu. Jen rusaci nechapou, ze byt gay je v EU vyhoda a ze se za to lide nestydi. Kdybych jim byl, urcite bych chtel byt ve vazenem klubu s panem Szijarto (tradicni rodina) nebo Orbanem, Kotlebou , urcite i SPD (taky podpora tradicni rodiny) a dalsimi velikany :-D
|
|
|
Kdo je kdo? Se registrujte, ne?!
|
|
|
Jsi taková nula, že vrcholem tvé existence, je falšování nicků na zpovědnici :-D A neser, nebo ti vojedu mámu a budeš mi říkat tatínku, ty nulo :-D
|
|
|
Seněko, seněčko, ty ruská k.undo, aspoň se podepiš svým nickem, když nám chceš zvěstovat tak vzácnou změnu ve svém nuzném životě :-D Z neustálého střídání nicků už nevíš, který je správný, že?
|
|
|
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
|
|
|
Nééé....
|
|
|
|