Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1230531, vloženo 20.02.2024 07:17:22 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Léčím pokrytce pomocí pravdy a lásky
1
Vnímám vše jako aktivní nebo pasivní, něco je aktivní a něco je pasivní.
2
To co je aktivní pracuje, logicky to co je pasivní nepracuje, vše co je zde aktivní to se časem stane pasivním a z pasivního se stává časem aktivní.
3
Často z dálky mnohé vypadá jako pasivní, ale z blízka to vypadá jako aktivní.
4
Abychom něčemu porozuměli musíme se k tomu na dlouhou dobu přiblížit, tím se ale logicky od mnohého vzdálíme.
5
Specializace je tak zdrojem většiny problémů na které není řešení.
6
Člověk má mnoho schopností a možností která nemají ostatní formy života, to člověku přináší možnost se mít lépe než ostatní formy života.
7
Problémem je zde ale mezi lidmi veliká konkurence která lidi rozděluje na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole.
8
V minulosti měl každý člověk tak pevně určený osud který nešlo změnit, to vedlo k toužení po možnosti osud změnit a tak vznikali; pohádky, mytologie, pověry, symboly, fetiše, rituály, kulisy, kostýmy, role, herci, divadla, ideologie, propaganda, reklama, cenzura, totalita atd.
9
Z lidí se evolučně stali louky na loutkovém divadle i ředitel nebo prezident je zde loutkou na tomto lidském divadle.
10
Věřící si myslí naivně to že lidské loutky skrytě ovládá bůh který z ničeho vše stvořil, skeptici nevěří na boha a zázraky, podle nich je vše ovládáno pomocí databází a programů.
11
Evoluční proces vše naprogramoval tak aby vše fungovalo automaticky a jakýkoli pokus o narušení systému evoluce eliminuje.
12
Čistá pravda je zde lékem pro ty co mají hlavu plnou lží, pokud nechceš brát léky tak se neuzdravíš, o tom to bylo a bude.
 Psycholog psychiatr Muž70 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.02.2024 11:47:55
... bla bla bla, atd...
Smajlík  *Vykuk* Muž62 Kategorie
20.02.2024 11:44:12
Každý má od narození do smrti subjektivní představy o realitě a tyto představy nelze uskutečnit, následkem je snaha uniknout z reality do světa snů a iluzí pomocí; léků, drogy, víry v zázraky, náhražek atd. tím se každý dostává do sítě ze které neumí uniknout, co s tím lze udělat? Řešení je jednoduché a prosté stačí v hlavy vymazat subjektivní představy o realitě a brát realitu takovou jaká je, realita je řekou událostí která vše unáší a jakýkoli odpor je marný.

Vše co je inteligentní to je zde loutkou kterou ovládá situace a závislosti, i ředitel nebo prezident je jenom loutka a není to bůh i když si ti co jsou díky protekci a korupci nahoře často na bohy dočasně hrají, vše je zde jenom divadlo ve kterém pod maskou boha je neznaboh! Bůh není subjekt co dokáže zázraky, bohem je zde všemu jenom užitečná práce, všechny boží vlastnosti má práce a protože bez práce by zde nebyl ani čas a prostor!

Každý touží podvědomě po práci která povede k seberealizaci a tím i k osvícení, logicky je zde otázka proč je všude dobré práce veliký nedostatek? Hodnotu má to čeho je nedostatek a co potřebujeme, pokud by zde pro všechny byl dostatek dobré práce tak by dobrá práce ztratila svoji velikou hodnotu.

Pokud by v budoucnosti lidi už neměli genetické tělo a žili jako systém ve virtuální realitě tak by pro lidi neměla dobrá práce žádnou hodnotu, protože by mohli dělat co by chtěli, protože vše by byla jenom dočasná virtuální iluze která nemá žádné následky v realitě. Vše je o složení zkoušek a postoupení do vyšší úrovně hry, smrt to je konec hry a po smrti nic není. 
Smajlík  Psycholog psychiatr Muž71 Kategorie
20.02.2024 11:11:20
No konecne! To dokaze kazdy, rozdavat cudzie rozumy, vytiahnute z pocitaca. Sam si sa vsak nezmohol, na ziadny vlastny nazor.
 *Vykuk* Muž62 Kategorie
20.02.2024 10:03:02
At se dari, guru ;)

Clovek je neco, co zadny algoritmus na zaklade vahy slabik a jejich kontextu, byt s obrovskou databazi, nikdy nenahradi..
Smajlík  IB54
20.02.2024 09:36:57
Omezuji zde od dnešního dne svoje aktivity na minimum, všeho moc škodí, doporučuji vám se naučit používat umělou inteligenci.
https://chat.openai.com
Tím si ušetříte mnoho času a vyřešíte svoje problémy, děkuji za vaše komentáře a návštěvy mého profilu.
Smajlík  Psycholog psychiatr Muž71 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč