Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1230434, vloženo 18.02.2024 02:17:25 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Paroubek předsedou ČSSD
Paroubek vyčpěl a vyčichl, už to není ten starej buldozer s marťanama, ale je to zkušený politik a vyzná se v tlačenici. Může podle vás zopakovat oživení ČSSD, které způsobil jako předseda po Grossovi, když z nějakých sedmi procent v preferencích skoro vyhrál volby? Podle mě ne, ale dostat ČSSD do sněmovny by mohl, klidně s 8 až 10 %.

Diskutujme.
 Moudrá svině Muž69  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
18.02.2024 15:58:59
A mně to přišlo nějaké divný, že se o tom skoro nemluvilo a proč zase ČSSD. :D A že by si ho zvolili. Tak to jsem ujel, dámy a pánové. Ale i tak by mohl, kdyby na to stále měl, tu stranu vytáhnout nahoru. Zvlášť když je v tom přejmenování trošku bordel a ČSSD je pořád známá zkratka, kdežto Socdem nikoliv.

Dáda off, vím, že se strana přejmenovala a předsedou je Šmarda (nebo nedávno ještě byl). O tom, že ČSSD stále existuje a je jinou stranou, jsem ale nevěděl. Neznám každou pidistranu. Všiml jsem si titulku o zvolení Paroubka předsedou a říkal si, že se dějí nějaké veletoče asi, dál jsem to nezkoumal. O politice přehled mám, troufám si tvrdit. Ale mám nebo nemám, to není podstatné pro tohle téma.
 Moudrá svině
18.02.2024 14:37:22
Modrá svině: Já nechci teda kopat, ale tady je krásně vidět, jak o politice chtějí diskutovat lidé, kteří si neumí zjistit ani o jakou stranu se vlastně jedná.
 Dáda off
18.02.2024 13:28:10
Ale to je jiná strana, sociální demokracie dříve známá pod ČSSD už má jinou zkratku a Paroubek šéfuje straně národní suverenita která převzala zkratku ČSSD. Takže poroubek není předsedou té tradiční ČSSD co myslíš......
 Odlišný Muž25 Kategorie
18.02.2024 10:14:16
Jenom nutno dodat, že ta pravá čssd se dnes jmenuje socdem a to co si dnes říká čssd je nějaká nová obskurní strana co si jinak říká národní suverenita, nebo nějak podobně poťapaně prorusky.
Smajlík  Van Generator Muž30 Kategorie
18.02.2024 09:52:03
Já bych si přál, aby Paroubek ČSSD znásobil poslední volební výsledky. Minule to Bobošíkové s Volným a umělci moc nevyšlo.
 SOCDEM
18.02.2024 07:19:44
Doufám, že ne.

ČSSD je čiré zlo. Lidmi, programem, historií, všim, co kdy udělali, či jen jejich filozofií.

Něco takovýho nemá vůbec existovat.
 Autism-off
18.02.2024 05:44:38
Hned jsem si vzpomněl na tu vaječnou smršť :DDD

Myslim si, že sexymozek neobstojí v současné politické kultuře a dopadne jak Topol v prezidentské volbě...
Smajlík  wut Muž34 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč