Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1230417, vloženo 17.02.2024 17:20:33 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Abstinence - vrácení ŘP - prosím o radu
Ahoj, sorry, předem se omlouvám, že to bude delší. Jsem už v koncích. Léčila jsem se se závislostmi na alkoholu a návykových lécich. V roce 2022 jsem podespala v Bohnicích revers a na základě toho mi městský úřad odebral řidičák, protože jsem nedokončila léčbu (bylo to tam peklo a věděla jsem, že se chci léčit jinde). Od té doby jsem abstinovala, docházela ambulantně k psychiatrovi i psychologovi ale loni v květnu jsem měla jednorázový relaps a šla jsem na léčbu nejdřív do Kosmonos, kde jsem ji dokončila, a pak do Havlíčkova Brodu, kde jsem léčbu taky dokončila. To bylo 15.9.2023. Od té doby jsem zase chodila na pravidelná sezení a kontrolní odběry a doteď jsem čistá. Psychiatrička mi řekla, že když uvidí, že funguji, napíše mi potvrzení o způsobilosti k řízení motorových vozidel pro praktickou lékařku, aby mi řidičák vrátili. Potvrzení už od ní mám, ale praktická lékařka mi posudek o způsobilosti odmítá napsat, protože ve vyhlášce je rok abstinence. Každopádně když jsem pročítala vyhlášku, tak jsem se dozvěděla tohle:

Doklady o abstinenci: Pokud jste absolvovali léčbu závislosti na alkoholu nebo jiných látkách, měli byste mít doklady o abstinenci. To může zahrnovat potvrzení od lékaře, účast na terapii nebo skupinách pro podporu abstinence.

Dokumenty od odborníků: Můžete také získat doporučení od odborníků, jako jsou psychiatři, psychologové nebo terapeuti, kteří vás sledují.

Všechno tohle mám, psala jsem svůj problém na odbor dopravy a dostala tuto odpověď:

Dobrý den, nevím kdo je Vašim praktickým lékařem, ale posudek od Vaší ošetřující lékařky z psych. oddělení by měl být brán jako podklad o vydání kladného vyjádření Vaší praktické lékařky.

Správní orgán může přistoupit k navrácení Řidičský průkaz a ukončení blokace Řidičské oprávnění pouze v případě, kdy je toto doloženo lékařským posudkem o zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel, který vydal praktický lékař.

Je to začarovaný kruh. Nevíte někdo, co s tím? ŘP potřebuji kvůli práci, jsem z toho už docela v koncíh.
 LillyN Žena34  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.02.2024 21:41:59
*Vykuk*: A to snad znamená že to píšu všechno já? Nemůžu za to že tolik lidí chlastá. Je to tu fakt sebranka, člověk se slušně zeptá a akorát ho vyfakujete. Tak dík.
Smajlík  LillyN
17.02.2024 20:31:13
LillyN: Z ceho sudim? Lebo kazdy den sem pise jedna zenska, co ma problemy s alkoholom.
 *Vykuk* Muž62 Kategorie
17.02.2024 19:28:08
Ožralce bych určitě žádný řidičák nedala. Jsi ožralka, která bude celý život ožralkou.
Smajlík  fimísek
17.02.2024 18:10:45
*Vykuk*: A to soudíš z čeho? A proč vlastně soudíš mě? Nepleteš si mě s někým?
Smajlík  LillyN
17.02.2024 17:55:44
V květnu 23 relaps, od te doby lecba a kontrolovana abstinence? Možnost vrácení ŘP tedy v červnu 24. Něco na tom nejasného?
 reply
17.02.2024 17:34:04
Ty uz sem pises aspon po desate, ze?... No ja vobec nejsem si isty, ze ty skutocne chces abstinovat
 *Vykuk* Muž62 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč