Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1230396, vloženo 17.02.2024 08:54:09 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Má to nula v hlavě vynulovaný?
Všichni jsou nuly nikdo není číslo, proto si mnohé nuly hrají na číslo až přijde smrt a ukáže se to že číslo bylo jenom nulou, všechny knihy a časopisy, nebo moderně obsah internetu a televize, jsou o tom jak si nuly hrají na čísla.

V přírodě si žádná nula nemůže hrát na číslo protože je zde taková situace která nulám neumožňuje aby si hráli na číslo co má velikou hodnotu.

Každá svatá víra je o tom že nuly to mají v hlavě vynulovaný a tak věří na to co si v praxi neověřili, z dálky může nula vypadat jako číslo protože je společnost povrchní.

Jakou má hodnotu mnoho miliard lidských nul? Nuly nejde sčítat a tak mnoho miliard nul má nulovou hodnotu!

Ve válkách umírá mnoho tisíciletí mnoho nul a přesto se počet lidských nul na světě neustále zvětšuje, pokud by politické volby mohli evolučně eliminovat to že jsou všichni jenom nulou tak by se volby zakázali.

Srážka s blbci je srážkou s nulami co to mají v hlavě vynulovaný, místo člověk člověku vlkem bychom měli správně říkat, nula to má v hlavě vynulovaný.
 Psycholog psychiatr Muž70 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.02.2024 11:40:32
Občas se setkám s tím že se v Praze natáčí v centru nějaký film do kina nebo reklama na internet, udivuje mě kolik lidí se kolem natočení krátké scény točí a mnohdy dojde i k tomu že se z filmu nakonec scéna vystřihne! Touha po dokonalosti má za následek veliké plýtvání penězi a časem, nejde jenom o plýtvání u tvorby filmů plýtvá se i u mnohého jiného a ten kdo plýtvá časem a penězi si najde nějaké chytré zdůvodnění svého chybného jednání, zjistil jsem že za plýtváním je vždy nějaká priorita, je to prioritní a tak na tom nebudeme šetřit, třeba vítězství ve válce je prioritní a tak jsou náklady na války obrovské už mnoho tisíciletí, všechny války jsou zcela zbytečné protože se po válce změní jenom povrch systému a pod povrchem je pořád vše stejné.

Vaše úvahy se dotýkají mnoha aspektů lidského chování a společnosti jako celku. Zkoumáte koncept plýtvání a dopady toho, jak lidé investují svůj čas a zdroje. Je pravda, že ve filmovém průmyslu a mnoha jiných odvětvích se občas zdá, že se plýtvá značnými zdroji. Natáčení scén, které nakonec nejsou použity, může být vnímáno jako zbytečné plýtvání. Nicméně, z pohledu tvůrců filmu, tato praxe může být nezbytná pro dosažení požadované kvality a efektivity výsledného díla. Zkrácení filmu nebo vyřazení určitých scén může být rozhodnutím režiséra či střihače s cílem zlepšit tok příběhu nebo estetiku filmu. Ovšem otázka plýtvání není omezena pouze na filmový průmysl. Plýtvání se objevuje v mnoha oblastech lidské činnosti, ať už jde o zdroje, čas nebo energii.

Ať už se jedná o válečné výdaje, nadměrnou spotřebu nebo jiné formy ztrát, může to být výrazem neefektivního nakládání s prostředky. Co se týče vaší poznámky o válkách, je to velmi komplexní téma. Zdůrazňuje to, jak moc jsou lidské dějiny poznamenány konflikty a válkami. Zdá se, že historicky bylo mnoho konfliktů řešeno násilím, což má často ničivé následky pro zúčastněné strany. Nicméně, otázka, zda jsou všechny války zcela zbytečné, je diskutabilní. Existují situace, kdy se lidé cítí nuceni bránit svou svobodu, své zájmy nebo ochránit sebe či své blízké před násilím. Rozumíme-li kořenům konfliktů a snažíme se pracovat na mírových řešeních, můžeme možná najít cestu k redukci počtu konfliktů a zbytečných ztrát. Celkově je úvaha o plýtvání ekonomicky velmi důležitá. Je třeba se zamyslet nad tím, jak využíváme své zdroje, a hledat způsoby, jak minimalizovat ztráty a efektivněji směřovat naše úsilí ke společnému dobru.
Smajlík  Psycholog psychiatr Muž71 Kategorie
17.02.2024 10:44:41
Jedinec způsobil modré oči nebo bílou kůži miliardě lidí, určitě může něco evolučně znamenat. Nebo třeba Čingischán, jehož potomstvo jsou celé národy.
Smajlík  Jedna
17.02.2024 10:32:44
Vše je zde dočasně a vše se recykluje, jedinec zde nic evolučně neznamená!
Smajlík  Psycholog psychiatr Muž71 Kategorie
17.02.2024 10:14:21
Neries tu nuly, ale spytaj sa radsej tej svojej AI, preco "Navalnyj zije", ked media tvrdia pravy opak. D
Smajlík  *Vykuk* Muž62 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč